Apollon

Apollon

Adresa: Mithat Hoxha, 9703 Sarandë, Albania
Parametrat e kërkimit:
 • Apollon :

  Hotel Apollon eshte I vendosur ne bredetin me te bukur te Shqiperise. Hotel Apollon ofron 42 dhoma  te pajisura me ajer te kondicionuar me Wifi falas, ballkon me pamje nga deti dhe TV satelitor. Cdo dhome ka nje minibar dhe nje banjo te pajisur me tharese flokesh, pandofla dhe produkte higjene falas. Pushuesit mund te relaksohen te bari i cili ka nje tarrace. Mengjesi serviret ne restorantin e hotelit i cili sherben specialitete nga kuzhina tradicionale Shqiptare dhe ajo nderkombetare. Plazhi privat eshte i pajisur me cadra dielli dhe shezllone falas. Sherbime dhe lehtesira te tjera qe ofron hoteli jane; recepsion 24 ore, sherbim ne dhome, lavanderi, kembim parash, sherbime turismi, canoe, zhytje etj. Pozicionuar 700 metra larg qendres se qytetit, Hotel Apollon eshte 1 km larg nga porti detar dhe nga stacioni kryesor i autobusave. Kalaja e Lekuresit ndodhet 5km larg hoteli,Ishujt e Ksamilit rreth 15 km larg ndersa Korfuzi mund te arrihet me 1 ore udhetim ne varke.Butrinti,qyteti antik i ruajtur nga UNESCO,dhe parku i tij kombetar ndodhen 30 km larg.

  Shërbimet:

  Informacion i rendesishem per te gjithe pushuesit:

  • Hoteli akomodon vetem te rritur mbi moshen 16 vjec

  Vakte dhe ushqime te ofruara:

  • Fjetje dhe mengjes
  • Mengjes dhe darke e perfshire pa pijet
  • tre vaktet e perfshira pa pijet

  Plazhe:

  • Plazh zallor
  • Plazh publik
  • Çadrat dhe shezlongët janë me pagesë shtesë

  Distancat nga:

  • Distance nga deti: 0 m
  • Distance nga qendra: 1 km
  • Largesia nga qendra Historike: 15 km

  Aktivitetet:

  • Kanoe
  • Lundrim

  Pajisjet e hotelit dhe facilitetet:

  • Faks
  • Restorant
  • Restorant à la carte
  • Ashensor
  • Parking pa pagese
  • Wi-Fi falas
  • Sherbim 24 ore ne resepsion

  Sherbime per femije dhe bebe:

  • Animacione per femije

  Te gjitha njesite e akomodimit jane te pajisura me:

  • Ballkoni
  • TV
  • Telefon
  • kasaforte
  • Ajer I kondicionuar
  • Tarrace
  • Wi-Fi falas
  • hekur per hekurosje
  • Tavoline pune/shkrimi
  • Dollap rrobash
 • Kontrollo disponibilitetin dhe cmimet
  Nga:
  Deri:
  Të rritur
  Femijë:
  1. Mosha e fëmijës:
  2. Mosha e fëmijës:
  3. Mosha e fëmijës:
  4. Mosha e fëmijës:
 • Politikat e anullimit:

  Nevojitet 50% parapagim për të konfirmuar rezervimin. Parapagimi nuk kthehet në rast anulimi. Pjesa tjetër duhet të paguhet 14 ditë para mbërritjes.
 • No Reviews Available for this Hotel

Oferta Speciale për Saranda