Vola

Vola

Adresa: Street Butrinti, 1st km, 1000 Sarandë, Albania
Parametrat e kërkimit:
 • Vola:

  I rinovuar në vitin 2023, hotel Vola 3*+ ndodhet në Sarandë, në fillim të rrugës që lidh Sarandën me Butrintin. Pajisjet e hotelit përfshijnë një recepsion 24 orë, një bar-restorant, një pishinë të hapur në tarracë me pamje nga deti, parkim falas dhe Wi-Fi.
  Hoteli ka gjithsej 40 dhoma, duke përfshirë dhoma standarde për 2-4 persona dhe dhoma luksoze për çifte. Çdo dhomë ka një ballkon, një kondicioner, TV, një mini-frigorifer, një gardërobë dhe një banjo private me dush dhe peshqir. Pothuajse të gjitha dhomat kanë pamje të mrekullueshme të detit Jon.
  Mëngjesi kontinental ofrohet çdo mëngjes në barin e hotelit.
  Hoteli nuk ka plazh privat, por plazhi më i afërt është vetëm 50 m larg hotelit. Cadrat dhe shezlongët janë në dispozicion me pagesë shtesë.
  Qendra e Sarandës është rreth 1.5 km larg nga Vola 3*+. Aty mund të gjeni stacionin e autobusëve me linja të ndryshme të brendshme dhe portin e trageteve me lidhje me ishullin e Korfuzit dhe aeroportin e tij ndërkombëtar. Vendi arkeologjik i Butrintit i mbrojtur nga UNESCO ndodhet në një distancë prej 19 km.

  Shërbimet:

  Vakte dhe ushqime te ofruara:

  • Fjetje dhe mengjes

  Plazhe:

  • Plazh zallor
  • Plazh shkembor
  • Çadrat dhe shezlongët janë me pagesë shtesë

  Distancat nga:

  • Stacioni I autobusit: 1,5 km
  • Portet: 2 km
  • Distance nga deti: 100 m
  • Distance nga qendra: 1,5 km
  • Largesia nga qendra Historike: 19 km
  • Aeroporti Ndërkombëtar i Tiranës: 256 km

  Pajisjet e hotelit dhe facilitetet:

  • Restorant
  • Dhoma pa duhan
  • Bar brenda hotelit
  • Ashensor
  • Parking pa pagese
  • Wi-Fi falas
  • Shezlonget dhe cadrat ne plazh me pagese
  • Sherbim 24 ore ne resepsion

  Te gjitha njesite e akomodimit jane te pajisura me:

  • Ballkoni
  • TV
  • Ajer I kondicionuar
  • tharese flokesh
  • banje/tualet
  • Wi-Fi falas
  • Frigorifer
  • Tavoline pune/shkrimi
  • Dollap rrobash
 • Kontrollo disponibilitetin dhe cmimet
  Nga:
  Deri:
  Të rritur
  Femijë:
  1. Mosha e fëmijës:
  2. Mosha e fëmijës:
  3. Mosha e fëmijës:
  4. Mosha e fëmijës:
 • Politikat e anullimit:

  14 ditë para mbërritjes, anulimi është pa pagesë. Nëse më vonë, 50% e shumës totale të rezervimit duhet të paguhet.
 • No Reviews Available for this Hotel

Oferta Speciale për Saranda