Panorama Sidari Hotel

Panorama Sidari Hotel

Adresa: Sidari 49081 Corfu - GREECE
Parametrat e kërkimit:
 • Panorama Sidari Hotel:

  Cyprotel Panorama shtrihet ne kopeshtin piktoresk me pamje te mrekullueshme te detit Jon. Hoteli ndodhet  ne mes te pemeve te ullinjve dhe zones se bukur te Sidarit, duke ofruar pamje te mrekullueshme. Hoteli perbehet nga bungalow me dy kate, te cilat kane pak dhoma . Hoteli disponon 160 dhoma ne total te arreduara sipas stilit grek. Ne kete hotel do te gjeni mundesi te pafundme argetimi si: varke, duke ushtruar sportin tuaj te preferuar ne ambjentet qe hoteli ofron, duke pire nje gote mes miqsh prane pishines dhe bregut te detit, duke ndjere kenaqesine e vertet gjate shijimit nje dreke te mire ose nje darke ne tarracen e hotelit

   

  Shërbimet:

  Vakte dhe ushqime te ofruara:

  • All Inclusive

  Plazhe:

  • Plazh renor

  Distancat nga:

  • Stacioni I autobusit: 400 m
  • Aeroporti: 42 km
  • Portet: 35 km
  • Distance nga deti: 400 m
  • Distance nga qendra: 40 km
  • Largesia nga qendra Historike: 24 km

  Aktivitetet:

  • Shkolle zhytjeje
  • Ski ne uje
  • Ekskursione te organizuara
  • Shtegje per ecje dhe vrap
  • Kalerim mbi kale
  • Lundrim
  • Zhytje scuba/zhytje
  • Barke Kajak me qira

  Pajisjet e hotelit dhe facilitetet:

  • Pishine e jashtme
  • Pishine femijesh
  • Internet
  • Restorant
  • Dhoma pa duhan
  • Bar brenda hotelit
  • Parkim I hotelit ( me pagese )
  • Sherbim dhome 24 ore
  • Shezlonge dhe çadra ne pishine
  • Bar Pishine
  • Bar ne plazh
  • Peshqira plazhi me depozit
  • Peshqira plazhi me pagese
  • Klub lojrash per femije
  • Ambjent per te luajtur femijet

  Sherbime per femije dhe bebe:

  • Baysitting/Kujdestar femijesh
  • Klub per femijet, Kopesht

  Te gjitha njesite e akomodimit jane te pajisura me:

  • Telefon
  • Televizion satelitor
  • kasaforte
  • Ajer I kondicionuar
  • tharese flokesh
  • banje/tualet
  • facilitete per kafe dhe caj
 • Kontrollo disponibilitetin dhe cmimet
  Nga:
  Deri:
  Të rritur
  Femijë:
  1. Mosha e fëmijës:
  2. Mosha e fëmijës:
  3. Mosha e fëmijës:
  4. Mosha e fëmijës:
  • Dhome dyshe

   All inclusive ( ushqim dhe pijet te perfshira)
   Sherbimi nuk eshte disponibel ne periudhen e kerkuar.
   Dhome dyshe
   Dhome dyshe Dhome dyshe Dhome dyshe Dhome dyshe

   Shërbimet:

   Veçorite e dhomave te hotelit:

   • Emri: dhome standarte
   • Ambjent ndenjeje
   • Ballkoni
   • Makineri per kafe dhe caj
   • Banje/ tualet
   • Telefone
   • Tv / stacione televizive me satelit
   • Kasaforte me pagese extra euro ne nate: 2
   • Tharese Flokesh
   • Ajer I kondicionuar
   • Baby cot free
   • Kasaforte ne dhome me pagese shtese
   • Shtreter: Dhoma ke nje krevat matrimonial dhe dy krevat tek si dhe divan
   • Siperfaqja e dhomes: 28 m2
   • Divan
  • Dhome familjare

   All inclusive ( ushqim dhe pijet te perfshira)
   Sherbimi nuk eshte disponibel ne periudhen e kerkuar.
 • No Reviews Available for this Hotel

Oferta Speciale për Korfuz