Coral Hotel & Resort

Coral Hotel & Resort

Adresa: Rr. Vlore - Rradhime (Jonufer) , 9405 Radhimë, Albania
Parametrat e kërkimit:
 • Coral Hotel & Resort :

  Coral Hotel & Resort 4* ndodhet në bregdetin Jon, 10 km nga qendra e Vlorës dhe 4.5 km nga fshati Radhime, pranë plazhit privat me guralecë. Hoteli ka gjithçka për pushime të këndshme verore: akomodim të rehatshëm me mengjes bufe, recepsion 24 orë, çadra dhe shezlonge falas në plazh, pishinë të hapur, restorant a la carte me tarracë me pamje nga deti, një bar plazhi, një kënd lojrash për fëmijë, parkim falas dhe WiFi.

  Sipas kërkesës ofrohen paketa Half board (darkë) dhe Full board (drekë + darkë).

  Të gjitha dhomat janë të pajisura me ballkon, kondicioner, TV satelitor, minibar, gardërobë, banjo private të pajisur me dush, tharëse flokësh dhe bidet. Shumica e dhomave janë me pamje nga deti.

  Kuzum Baba është rreth 9 km larg, dhe Parku Kombëtar i Llogarasë është 32 km nga prona. Aeroporti i Tiranës ndodhet në një distancë prej 155 km.

  Shërbimet:

  Vakte dhe ushqime te ofruara:

  • Fjetje dhe mengjes
  • Mengjes dhe darke e perfshire pa pijet
  • tre vaktet e perfshira pa pijet

  Plazhe:

  • Plazh shkembor
  • Plazh Privat

  Distancat nga:

  • Distance nga deti: 0 m
  • Distance nga qendra: 8 km
  • Aeroporti Ndërkombëtar i Tiranës: 155 km

  Pajisjet e hotelit dhe facilitetet:

  • Pishine e jashtme
  • Pishine femijesh
  • Restorant
  • Dhoma pa duhan
  • Bar brenda hotelit
  • Kasaforte ne recepsion
  • Restorant à la carte
  • Shezlonge dhe çadra ne pishine
  • Shezlonge dhe çadra ne plazh
  • Bar Pishine
  • Ashensor
  • Parking pa pagese
  • Bar ne plazh
  • Wi-Fi falas
  • Ambjent per te luajtur femijet
  • Sherbim 24 ore ne resepsion

  Te gjitha njesite e akomodimit jane te pajisura me:

  • Ballkoni
  • TV
  • Televizion satelitor
  • Ajer I kondicionuar
  • minibar
  • tharese flokesh
  • banje/tualet
  • Wi-Fi falas
  • hekur per hekurosje
  • Shapka
  • Tavoline pune/shkrimi
  • Dollap rrobash
 • Kontrollo disponibilitetin dhe cmimet
  Nga:
  Deri:
  Të rritur
  Femijë:
  1. Mosha e fëmijës:
  2. Mosha e fëmijës:
  3. Mosha e fëmijës:
  4. Mosha e fëmijës:
 • Politikat e anullimit:

  Për të konfirmuar rezervimin nevojitet një parapagim 30%.

  1 muaj para mbërritjes anulimi është pa pagesë, nese më vonë, parapagimi nuk kthehet.

 • No Reviews Available for this Hotel

Oferta Speciale për Vlore