Coral Hotel & Resort

Coral Hotel & Resort

Adresa: Rr. Vlore - Rradhime (Jonufer) , 9405 Radhimë, Albania
Parametrat e kërkimit:
 • Coral Hotel & Resort :

  Coral hotel eshte i vendosur ne Vlore afer plazhit te tij privat me guraleca ku mund te luhen shume sporte ujore. Hoteli ofron dhoma te mobiluara ne menyre komode dhe bashkekohore te gjitha jane te pajisura me ajer te kondicionuar, TV satelitor, mini-bar, banjo me dush bide dhe tharese flokesh dhe pamje nga deti. Restoranti i hotelit sherben specilitete nga kuzhina lokale dhe ajo nderkombetare me nje perzgjedhje te larmishme te ushqimeve me baze peshku dhe produktesh te fresketa. Bari i hotelit me veranden e madhe nga ku mund te shijohen pije te ndryshme dhe pamje spektakolare. Kuzum Baba ndodhet 9 km larg, dhe parku kombetar i Llogarase ndodhet 32 km lark tij. Qendra e Vlores eshte 8 km larg. Aeroporti i Tiranes ndodhet ne nje distance prej 155 km.

  Shërbimet:

  Vakte dhe ushqime te ofruara:

  • Fjetje dhe mengjes
  • Mengjes dhe darke e perfshire pa pijet
  • tre vaktet e perfshira pa pijet

  Plazhe:

  • Plazh shkembor
  • Plazh Privat

  Distancat nga:

  • Aeroporti: 155 km
  • Distance nga deti: 0 m
  • Distance nga qendra: 8 km

  Pajisjet e hotelit dhe facilitetet:

  • Pishine e jashtme
  • Restorant
  • Bar brenda hotelit
  • Restorant à la carte
  • Parking pa pagese
  • Bar ne plazh
  • Wi-Fi falas
  • Ambjent per te luajtur femijet

  Sherbime per femije dhe bebe:

  • Animacione per femije

  Te gjitha njesite e akomodimit jane te pajisura me:

  • Ballkoni
  • TV
  • Telefon
  • kasaforte
  • Ajer I kondicionuar
  • minibar
  • tharese flokesh
  • Ngrohje
  • Tarrace
  • Wi-Fi falas
  • hekur per hekurosje
 • Kontrollo disponibilitetin dhe cmimet
  Nga:
  Deri:
  Të rritur
  Femijë:
  1. Mosha e fëmijës:
  2. Mosha e fëmijës:
  3. Mosha e fëmijës:
  4. Mosha e fëmijës:
 • Politikat e anullimit:

  Në rast anulimi penaliteti është shuma e natës së parë në hotel.
 • No Reviews Available for this Hotel

Oferta Speciale për Vlore