Bologna

Bologna

Adresa: Ismail Qemali Street, 9400 Vlorë, Albania
Parametrat e kërkimit:
 • Bologna :

  Hotel Bologna eshte hoteli i pare privat ne Vlore, i hapur ne 1994 dhe i restauruarne vitin 2012. Hoteli ndodhet vetëm 250 metra larg detit dhe ofron 37 dhoma moderne me pamje nga deti. Te gjitha jane te pajisura me ajer te kondicionuar, TV kabllor, banjo me dush dhe tharese flokesh dhe nje zone ndenje me tavoline dhe karrike. Disa nga dhomat jane te pershtatshme per personat me aftesi te kufizuar. Sherbime te tjera qe ofrohen nga hoteli jane kopesht, verande, gazeta ditore, kend lojrash per femije, bicikleta me qira, mengjes ne dhome, menu dietike, lavanderi, pastrim kimik, kembim parash, makina me qera, informacion turistik, parking the internet WiFi falas. Hoteli ka njhe restorant me verande te madhe qe shikon nga deti dhe sherben specialitete deti dhe Italiane. Muzeu i pavaresise ndodhet fare prane hotelit.

  Shërbimet:

  Vakte dhe ushqime te ofruara:

  • Vetem Fjetje

  Plazhe:

  • Plazh shkembor

  Distancat nga:

  • Distance nga deti: 200 m
  • Distance nga qendra: 300 m

  Pajisjet e hotelit dhe facilitetet:

  • Faks
  • Ashensor
  • Wi-Fi falas
  • Loje me Shigjeta
  • Sherbim 24 ore ne resepsion

  Sherbime per femije dhe bebe:

  • Animacione per femije

  Te gjitha njesite e akomodimit jane te pajisura me:

  • Ballkoni
  • TV
  • Telefon
  • kasaforte
  • Ajer I kondicionuar
  • tharese flokesh
  • Wi-Fi falas
  • hekur per hekurosje
 • Kontrollo disponibilitetin dhe cmimet
  Nga:
  Deri:
  Të rritur
  Femijë:
  1. Mosha e fëmijës:
  2. Mosha e fëmijës:
  3. Mosha e fëmijës:
  4. Mosha e fëmijës:
 • No Reviews Available for this Hotel

Oferta Speciale për Vlore