Partner

Partner

Adresa: Pelivan Leskaj Street, 9400 Vlorë, Albania
Parametrat e kërkimit:
 • Partner :

  Hotel Partner eshte vetem 200 metra nga qendra e qytetit, Xhamia Muradie dhe detit. Ofron ambiente te brendesheme elegante dhe shumengjyrshe, Wi-Fi dhe parkim private falas. Ajer te kondicionuar, TV satelitor me ekrane te sheshte dhe minibar jane objektet standarde ne te gjitha dhomat dhe suitat ne Hotel Partner. Banjoja eshte e pajisur dush dhe me tharese flokesh, produkte per banjon dhe tualetin. Restoranti sherben mengjesin dhe nje shumellojshmeri te guzhines mesdhetare dhe nderkombetare à la carte, dhe bari ku munde te relaksoheni. Recepsioni mund te organizoj transferta sipas kerkeses. Nje qender tregtare ndodhet pak hapa larg, ndersa plazh publik me rere qe quhet Uje i Ftohte. Ju mund te vizitoni Muzeun e Pavaresise, i cili eshte pak minuta ne kembe nga hoteli.


  Shërbimet:

  Vakte dhe ushqime te ofruara:

  • Fjetje dhe mengjes

  Plazhe:

  • Plazh shkembor

  Distancat nga:

  • Distance nga deti: 1 km
  • Distance nga qendra: 200 m

  Pajisjet e hotelit dhe facilitetet:

  • Faks
  • Bar brenda hotelit
  • Qender trajtimi & SPA
  • Ashensor
  • Parking pa pagese
  • Wi-Fi falas
  • Sherbim 24 ore ne resepsion

  Te gjitha njesite e akomodimit jane te pajisura me:

  • Ballkoni
  • kasaforte
  • Ajer I kondicionuar
  • Ngrohje
  • Wi-Fi falas
 • Kontrollo disponibilitetin dhe cmimet
  Nga:
  Deri:
  Të rritur
  Femijë:
  1. Mosha e fëmijës:
  2. Mosha e fëmijës:
  3. Mosha e fëmijës:
  4. Mosha e fëmijës:
 • No Reviews Available for this Hotel

Oferta Speciale për Vlore