Elea Beach Hotel

Elea Beach Hotel

Adresa: Dassia Beach, Corfu Island 490 83,Korfuz,Greece
Parametrat e kërkimit:
 • Elea Beach Hotel:

  Hoteli ndodhet ne pyllin e Bukur te Dassias rreth 12 km larg nga qyteti i Korfuzit. Elea beach ka nje pozicion gjeografik te pelqyer nga turistet, afer detit rrethuar nga kopeshtet, pemet e ullirit dhe pishat e shumta. Ketu organizohen mjaft ture per tu ngjitur malit qe ndodhet afer hotelit per te shijuar pamjen e mrekullueshme qe ofron natyra me shume bujari ne kete ishull. Afer hotelit ndodhet Fshati Dassia dhe aty turistet mund te njihen traditen dhe kulturen greke. Hoteli eshte ndertuar ne vitin 1978 dhe eshte rinovuar ne vitin 2008. Cdo jave organizohen mbremje me muzike live ne tarracen e hotelit. Baret dhe Restorantet: Hoteli ofron nje mori te pafundme zgjedhjesh ne ushqime duke permendur ushimet tradicionale greke, italiane, pjatat me te njohura nderkombetare. Keto sherbehen kryesisht ne tarraca dhe tavernat nga ku ju mund te shijoni pamjen e mrekullueshme te natyres me kopshtet e saj perreth, kaltersine e pafundme te detit Jone dhe zhurmen e valeve ne sfond. Vendi ideal per pushime te paharruara.

   

  Shërbimet:

  Vakte dhe ushqime te ofruara:

  • All Inclusive

  Plazhe:

  • Plazh renor

  Distancat nga:

  • Stacioni I autobusit: 200 m
  • Aeroporti: 14 km
  • Distance nga deti: 0 m

  Aktivitetet:

  • Ski ne uje
  • Ski ne uje me banane
  • Ekskursione te organizuara
  • Shtegje per ecje dhe vrap
  • Kalerim mbi kale
  • Kanoe
  • Lundrim
  • Zhytje scuba/zhytje

  Pajisjet e hotelit dhe facilitetet:

  • Pishine e jashtme
  • Pishine femijesh
  • Restorant
  • Bar brenda hotelit
  • Kasaforte ne recepsion
  • Salle televizori
  • Akses per karrige me rrota
  • Sherbim dhome 24 ore
  • Shezlonge dhe çadra ne pishine
  • Bar Pishine
  • Taverne
  • Parking pa pagese
  • Bar ne plazh
  • Wi-Fi falas
  • Peshqira plazhi me pagese
  • Klub lojrash per femije

  Sherbime per femije dhe bebe:

  • Klub per femijet, Kopesht

  Te gjitha njesite e akomodimit jane te pajisura me:

  • Ballkoni
  • TV
  • Telefon
  • Televizion satelitor
  • kasaforte
  • Ajer I kondicionuar
  • tharese flokesh
  • banje/tualet
  • vaske
  • Shapka
  • Frigorifer
 • Kontrollo disponibilitetin dhe cmimet
  Nga:
  Deri:
  Të rritur
  Femijë:
  1. Mosha e fëmijës:
  2. Mosha e fëmijës:
  3. Mosha e fëmijës:
  4. Mosha e fëmijës:
 • Oferte Speciale

  10% zbritje per rezervime deri ne 28 shkurt per qendrim te gjithe sezonin. 1.5.2023 - 4.11.2023

 • No Reviews Available for this Hotel

Oferta Speciale për Korfuz