Aragosta

Aragosta

Adresa: Lagjia 1, rruga Taulantia, Currila, Durres, 2001 Durrës, Albania
Parametrat e kërkimit:
 • Aragosta :

  Hotel Aragosta eshte klasifikuar me 4 yje dhe ndodhet ne pjesen me atraktive te qytetit te vjeter te Durresit. Nje pozicion ne harmoni me aromen e detit dhe gjelbrimin e kodres ku ndodhet edhe Pallati i Mbretit Zog I. 

  Dhomat e hotelit jane te dizenjuara me stil modern, me kombinime dhomeash te pershtatshme si per qendrime me qellim biznesi ashtu dhe per pushime familjare. 

  Qetesia nepermjet izolimit akustik si dhe temperatura konstante e ambientit ju sigurojne nje qendrim teper komod. Mengjesi eshte nje eksperience e vecante ne Hotel Aragosta. Veranda buze detit e ben ate te mrekullueshem.

  Hoteli eshte ne nje pozicion strategjik ne qytetin e vjeter te Durresit dhe ka 300m afer nga Muzeu Arkeologjik, 100m nga Universiteti Aleksander Mojsiu, 700m nga Amfiteatri Romak i Durresit dhe 800m nga Torra Veneciane, Bashkia Durresit, Xhamia, Qendra e qytetit si dhe Porti Detar.

   

  Shërbimet:

  Vakte dhe ushqime te ofruara:

  • Fjetje dhe mengjes
  • Mengjes dhe darke e perfshire pa pijet

  Plazhe:

  • Plazh renor
  • Plazh Privat

  Distancat nga:

  • Aeroporti: 40 km
  • Distance nga deti: 0 m
  • Distance nga qendra: 300 m

  Aktivitetet:

  • Mbremje muzikore
  • Live Music

  Pajisjet e hotelit dhe facilitetet:

  • Faks
  • Restorant
  • Zyre kembimi valutor
  • Pastrim kimik
  • Bar brenda hotelit
  • Salle televizori
  • Akses per karrige me rrota
  • Shezlonge dhe çadra ne plazh
  • Ashensor
  • Parking pa pagese
  • Wi-Fi falas
  • Dhome per Valixhe
  • Sherbim 24 ore ne resepsion

  Te gjitha njesite e akomodimit jane te pajisura me:

  • Ballkoni
  • TV
  • Telefon
  • kasaforte
  • Ajer I kondicionuar
  • tharese flokesh
  • Tarrace
  • Wi-Fi falas
  • hekur per hekurosje
 • Kontrollo disponibilitetin dhe cmimet
  Nga:
  Deri:
  Të rritur
  Femijë:
  1. Mosha e fëmijës:
  2. Mosha e fëmijës:
  3. Mosha e fëmijës:
  4. Mosha e fëmijës:
 • No Reviews Available for this Hotel

Oferta Speciale për Durres