Iliria Internacional

Iliria Internacional

Adresa: Lagja 13, Plazhi Iliria, Durrës, Shqipëri
Parametrat e kërkimit:
 • Iliria Internacional:

  Hotel Iliria Internacional eshte I vendosur 7 km larg nga qendra e Durresit, ne qendren me te frekuentuar te bregdetit te tij. Stacioni i linjes urbane ndodhet 50 m larg hotelit, ndersa Aeropoti i Tiranes 32 km larg. Hoteli ka plazhin e tij privat te pajisur me cadra dielli dhe sheslonge. Mengjesi sherbehet cdo dite ne restorant. Hoteli disponon 24 dhoma, te gjitha me ballkon, 6 dhoma familjare, 9 dhoma dopio, dhe 9 dhoma matrimoniale me kushte luksoze, nga ku mund te shijoni pamjen e mrekullueshme te bregdetit. Te gjitha dhomat jane te mobiluara ne menyre unike dhe te pajisura me mini-bar, telefon, TV, ajer te kondicionuar, dush etj. Restoranti a la carte i hotelit me nje verande me pamje nga deti sherben kuzhine te shkelqyer Italiane, tradicionale dhe nderkombetare me prodhime te fresketa te detit dhe vere me cilesi te larte. Prane hotelit ndodhet nje disko  ku mund te shijoni muzike live dhe atmosfere rinore. Per femijet ka nje shesh lojrash te vendosur prane hotelit.

  Shërbimet:

  Vakte dhe ushqime te ofruara:

  • Fjetje dhe mengjes

  Plazhe:

  • Plazh renor
  • Plazh Privat

  Distancat nga:

  • Aeroporti: 30 km
  • Distance nga deti: 0 m
  • Distance nga qendra: 5 km

  Aktivitetet:

  • Club disko
  • Animacione per te rritur
  • Live Music

  Pajisjet e hotelit dhe facilitetet:

  • Faks
  • Internet
  • Restorant
  • Zyre kembimi valutor
  • Dhoma pa duhan
  • Pastrim kimik
  • Bar brenda hotelit
  • Kasaforte ne recepsion
  • Restorant à la carte
  • Shezlonge dhe çadra ne plazh
  • Recepsion per makine me qira
  • Parking pa pagese
  • Wi-Fi falas
  • Dhome per Valixhe
  • Ambjent per te luajtur femijet
  • Sherbim 24 ore ne resepsion

  Te gjitha njesite e akomodimit jane te pajisura me:

  • Ballkoni
  • Telefon
  • Televizion satelitor
  • kasaforte
  • Ajer I kondicionuar
  • minibar
  • tharese flokesh
  • banje/tualet
  • Wi-Fi falas
  • hekur per hekurosje
 • Kontrollo disponibilitetin dhe cmimet
  Nga:
  Deri:
  Të rritur
  Femijë:
  1. Mosha e fëmijës:
  2. Mosha e fëmijës:
  3. Mosha e fëmijës:
  4. Mosha e fëmijës:
 • Politikat e anullimit:

  48-ore para 100% pagese se nates pare


 • No Reviews Available for this Hotel

Oferta Speciale për Durres