Bel Conti

Bel Conti

Adresa: Shkëmbi i Kavajës L13, 2001 Durrës, Albania
Parametrat e kërkimit:
 • Bel Conti:

  Vetëm disa hapa larg plazhit privet me rërë, Hotel Bel Conti në Durrës ofron dhoma të arreduara me një ballkon. Brendësitë moderne të hotelit strehojnë një restorant elegant dhe një bar. Free Wi-Fi në vende publike dhe parkim falas private janë dhënë.
  Të gjitha dhomat një TV dhe një minibar. Gjithashtu tualetet janë te kompletuara dhe me tharëse flokësh.Të gjitha dhomat kanë një TV  me kanale kabllore.
  Recepsioni i  hotel Bel Conti operon 24 orë në ditë dhe ofron shërbim në dhomë me mundësi për mëngjes në dhomë. Shërbimet e pastrimit kimik dhe hekurosjes, si dhe shkëmbimi valutor, janë në dispozicion në hotel.
  Vizitorët mund të marrin me qira jet ski 500 m nga hoteli.

  Shërbimet:

  Vakte dhe ushqime te ofruara:

  • Fjetje dhe mengjes
  • Mengjes dhe darke e perfshire pa pijet

  Plazhe:

  • Plazh renor
  • Plazh Privat

  Distancat nga:

  • Distance nga deti: 50 m
  • Distance nga qendra: 12 km
  • Amphitheatre of Durrës: 9 km
  • Aeroporti Ndërkombëtar i Tiranës: 25 km

  Pajisjet e hotelit dhe facilitetet:

  • Pishine e jashtme
  • Pishine femijesh
  • Faks
  • Zyre kembimi valutor
  • Dhoma pa duhan
  • Bar brenda hotelit
  • Restorant à la carte
  • Sherbim dhome 24 ore
  • Shezlonge dhe çadra ne pishine
  • Shezlonge dhe çadra ne plazh
  • Ashensor
  • Parking pa pagese
  • Bar ne plazh
  • Wi-Fi falas
  • Dhome per Valixhe
  • Sherbim 24 ore ne resepsion
  • Kopshti

  Te gjitha njesite e akomodimit jane te pajisura me:

  • Ballkoni
  • TV
  • Telefon
  • Ajer I kondicionuar
  • tharese flokesh
  • banje/tualet
  • Wi-Fi falas
  • hekur per hekurosje
  • Frigorifer
  • Tavoline pune/shkrimi
 • Kontrollo disponibilitetin dhe cmimet
  Nga:
  Deri:
  Të rritur
  Femijë:
  1. Mosha e fëmijës:
  2. Mosha e fëmijës:
  3. Mosha e fëmijës:
  4. Mosha e fëmijës:
 • No Reviews Available for this Hotel

Oferta Speciale për Durres