Vivas

Vivas

Adresa: Lagjia 13, rr.Apollonia, 4000 Durrës
🔥SUPER OFFER🔥
Parametrat e kërkimit:
 • Vivas :

  Pranë qytetit të Durrësit, vetëm një kilometër larg nga autostrada që çon në Tiranë, mund të gjeni Hotel Vivas, i vendosur në mënyrë ideale për të shijuar plazhet e Detit Adriatik. Cilado qoftë zgjedhja, të gjithë do të ndjehen rehat në një nga 73 dhomat të cilat kanë një hapësirë të madhe dhe një dekor të ngrohtë. Shumica e dhomave kanë një ballkon dhe të gjithë janë të mobiluara dhe te pajisura me: ajër të kondicionuar, TV kabllor, frigorifer, telefon, mini-bar, dollap, internet wireless falas, etj. Me një ndertese pesë katëshe, "Hotel Vivas" krenohet me kuzhinen e specializuar ne prodhimet e peshkut dhe nje shumëllojshmëri të gjerë të ushqimeve të tjera të detit, si dhe pije të zgjedhura me kujdes që shërbehen në barin e hotelit. Hoteli ofron sherbime dhe facilitate te tjera si një pishinë për fëmijë dhe të rritur, hapësirë parkimi, palestër dhe një shesh lojrash për fëmijët.

  Shërbimet:

  Vakte dhe ushqime te ofruara:

  • All Inclusive

  Plazhe:

  • Plazh renor
  • Plazh Privat

  Distancat nga:

  • Aeroporti: 30 km
  • Distance nga deti: 5 m
  • Distance nga qendra: 3 km

  Aktivitetet:

  • Qender Fitnesi

  Pajisjet e hotelit dhe facilitetet:

  • Pishine e jashtme
  • Restorant
  • Dhoma pa duhan
  • Bar brenda hotelit
  • Qender trajtimi & SPA
  • Shezlonge dhe çadra ne pishine
  • Shezlonge dhe çadra ne plazh
  • Ashensor
  • Parking pa pagese
  • Wi-Fi falas
  • Sherbim 24 ore ne resepsion

  Sherbime per femije dhe bebe:

  • Baby Cot
  • Karrige per te ushqyer femijet

  Te gjitha njesite e akomodimit jane te pajisura me:

  • Ballkoni
  • TV
  • Televizion satelitor
  • kasaforte
  • Ajer I kondicionuar
  • tharese flokesh
  • banje/tualet
  • vaske
  • Wi-Fi falas
  • Frigorifer
  • Tavoline pune/shkrimi

  Vendndodhje e vecante:

  • landmark: 🔥SUPER OFFER🔥
 • Kontrollo disponibilitetin dhe cmimet
  Nga:
  Deri:
  Të rritur
  Femijë:
  1. Mosha e fëmijës:
  2. Mosha e fëmijës:
  3. Mosha e fëmijës:
  4. Mosha e fëmijës:
 • No Reviews Available for this Hotel

Oferta Speciale për Durres