Nais Beach

Nais Beach

Adresa: Lagja 1, Bulevardi Epidamni, 2001 Durrës, Albania
Parametrat e kërkimit:
 • Nais Beach:

  Nais hotel eshte i vendosur ne qender te Durresit, vetem disa hapa larg Amfiteatrit.Secila dhomë ,137shtë e pajisur ajer te kondicionuar, TV kabllor, minibar dhe banjo private me dush dhe aksesor tualeti falas. Sherbime te tjera perfshijne bar, snack bar, recepsion 24 ore, salle banketi/takimesh, pastrim kimik, kembim parash, ashensor, kasaforte, interne WiFi falas, dhe parking falas.Restorante dhe bar-kafe gjenden ne nje distance shume te shkurter nga hoteli. Shume plazhe te njohur si Kallm dhe Poitezi ndoshen ne nje distance prej 10 minutash me makine. Aeroporti i tiranes eshte 33 km larg dhe plazhi me i afert eshte 500 m larg.

  Shërbimet:

  Vakte dhe ushqime te ofruara:

  • Fjetje dhe mengjes

  Plazhe:

  • Plazh renor

  Distancat nga:

  • Distance nga deti: 500 m
  • Distance nga qendra: 700 m

  Pajisjet e hotelit dhe facilitetet:

  • Faks
  • Restorant
  • Dhoma pa duhan
  • Bar brenda hotelit
  • Shezlonge dhe çadra ne plazh
  • Ashensor
  • Parking pa pagese
  • Wi-Fi falas
  • Dhome per Valixhe
  • Sherbim 24 ore ne resepsion

  Te gjitha njesite e akomodimit jane te pajisura me:

  • Ballkoni
  • TV
  • Ajer I kondicionuar
  • minibar
  • banje/tualet
  • Tarrace
  • Wi-Fi falas
  • hekur per hekurosje
 • Kontrollo disponibilitetin dhe cmimet
  Nga:
  Deri:
  Të rritur
  Femijë:
  1. Mosha e fëmijës:
  2. Mosha e fëmijës:
  3. Mosha e fëmijës:
  4. Mosha e fëmijës:
 • No Reviews Available for this Hotel

Oferta Speciale për Durres