Aqualand Resort

Aqualand Resort

Adresa: Aghios Ioannis Parelion 49083 Corfu Greece
Parametrat e kërkimit:
 • Aqualand Resort:

  Aqualand Resort ndodhet ne zemer  te Korfuzit  ne Agios Ioannis Parelion. Eshte ndertuar nevitin 1995 dhe ze ne siperfaqe prej 75.000 m2. Eshte nje hotelmodern dhe konfort per pushime te paharruara. Gjendet prane AqualandWaterpark, nje nga parqet ujore me te medhenj ne Evrope. Eshte hotel familjar dhe ofron komoditet dhe rehati per pushuesit e vet. Hoteli ve nedispozicion te pushuesve 185 dhoma:  Double, Familjare, Apartamente dhe Sudio. Ketu do te gjeni nje game te gjere aktivitetesh: Waterpark Aqualand është eshte  mahnites plotaventura per te rritur dhe femije. Waterpark Aqualand është për të gjithë ata që duan ujin dhe lojrat e tij, ofron rreshqitese gjigande, the Black Hole, Four Twisters, the Kamikazes, Hydra-tube, Crazy River, Lazy River, jacuzzi, aktivitete ne pishine, pishina te thella dhe te ceketa, oktapod rreshqites, lojra ne uje per femije, kend lojrash, dhome me video game, cadra dhe shezlone plazhi, dhome per tu nderruar, boutik, mini-market , fotografi. Baret dhe restorantet: Ne sherbim te pushuesve jane  keto restorante:  Pleiades Restorant, Wave Pool Restorant,  pizza, pasta, pita giros, hot dog,pop-corn  restorant,  akullore etj qe ju japin mundesi  pafund zgjedhjeje.  Baret per te pire pijen tuaj te preferuar jane: Orion bar prane pishines, Pegasus bari kryesori hotelit me koktailet e tij te famshme,  bari i hollit dhe bari Kinema.

  Shërbimet:

  Vakte dhe ushqime te ofruara:

  • All Inclusive

  Distancat nga:

  • Stacioni I autobusit: 0 m
  • Aeroporti: 13 km
  • Portet: 12 km
  • Distance nga deti: 5 km
  • Distance nga qendra: 13 km

  Aktivitetet:

  • Ekskursione te organizuara
  • Shtegje per ecje dhe vrap
  • Mbremje muzikore
  • Club disko
  • Akuapark

  Pajisjet e hotelit dhe facilitetet:

  • Pishine e jashtme
  • Pishine femijesh
  • Sauna
  • Internet
  • Restorant
  • Dhoma pa duhan
  • Pastrim kimik
  • Bar brenda hotelit
  • Internet kafe
  • Salle televizori
  • Sherbim dhome 24 ore
  • Dyqan suveniresh
  • Shezlonge dhe çadra ne pishine
  • Bar Pishine
  • Recepsion per makine me qira
  • Parking pa pagese
  • Dhome per Valixhe
  • Sherbim Mjekesor
  • Rreshqitese per femije
  • Peshqira plazhi me depozit
  • Klub lojrash per femije

  Te gjitha njesite e akomodimit jane te pajisura me:

  • Ballkoni
  • TV
  • Telefon
  • Televizion satelitor
  • kasaforte
  • Ajer I kondicionuar
  • tharese flokesh
  • banje/tualet
 • Kontrollo disponibilitetin dhe cmimet
  Nga:
  Deri:
  Të rritur
  Femijë:
  1. Mosha e fëmijës:
  2. Mosha e fëmijës:
  3. Mosha e fëmijës:
  4. Mosha e fëmijës:
  • Dhome dyshe Standarte

   All inclusive ( ushqim dhe pijet te perfshira)
   884,52 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
   Dhome dyshe Standarte

   Shërbimet:

   Veçorite e dhomave te hotelit:

   • Emri: Standarte
   • Ballkoni
   • Kasaforte dhome
   • Mini frigorifer ne dhome
   • Banje/ tualet
   • Telefone
   • Tv / stacione televizive me satelit
   • Tharese Flokesh
   • Ajer I kondicionuar
   • Kasaforte ne dhome me pagese shtese
   • Shtreter: Dhoma ka krevat matrimonial ose dy krevat twin, krevat dykatesh ose nje divan per personin e trete
   • Divan
  • Dhome familjare

   All inclusive ( ushqim dhe pijet te perfshira)
   960,12 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
   Dhome familjare
   Dhome familjare

   Shërbimet:

   Veçorite e dhomave te hotelit:

   • Emri: Familjare
   • Ballkoni
   • Mini frigorifer ne dhome
   • Banje/ tualet
   • Telefone
   • Tv / stacione televizive me satelit
   • Tharese Flokesh
   • Ajer I kondicionuar
   • Kasaforte ne dhome me pagese shtese
   • Shtreter: Perbehet nga nje krevat matrimonial dhe dy divan
   • Divan
  • Dhome familjare Maisonette

   All inclusive ( ushqim dhe pijet te perfshira)
   1 746,36 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
   Dhome familjare Maisonette
   Dhome familjare MaisonetteDhome familjare MaisonetteDhome familjare Maisonette

   Shërbimet:

   Veçorite e dhomave te hotelit:

   • Emri: Dhome familjare Maisonette
   • Ambjent ndenjeje
   • Ballkoni
   • Mini frigorifer ne dhome
   • Banje/ tualet
   • Telefone
   • Tv / stacione televizive me satelit
   • Guzhine e vogel
   • Tharese Flokesh
   • Kasaforte ne dhome me pagese shtese
   • Shtreter: Perbehet nga nje krevat matrimonial dhe divan
   • Divan
  • Dhome familjare Me nje dhome gjumi

   All inclusive ( ushqim dhe pijet te perfshira)
   2 165,94 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
   Dhome familjare Me nje dhome gjumi
   Dhome familjare Me nje dhome gjumiDhome familjare Me nje dhome gjumiDhome familjare Me nje dhome gjumi

   Shërbimet:

   Veçorite e dhomave te hotelit:

   • Emri: Dhome familjare me nje dhome gjumi
   • Ambjent ndenjeje
   • Ballkoni
   • Mini frigorifer ne dhome
   • Banje/ tualet
   • Telefone
   • Tv / stacione televizive me satelit
   • Sherbim hekurosje
   • Tharese Flokesh
   • Ajer I kondicionuar
   • Kasaforte ne dhome me pagese shtese
   • Shtreter: Mund te jete me dy kate me shkalle nmga brenda , ka nje krevat matrimonial dhe divan
   • Divan
  • Dhome familjare

   All inclusive ( ushqim dhe pijet te perfshira)
   960,12 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
  • Dhome familjare Superiore

   All inclusive ( ushqim dhe pijet te perfshira)
   1 088,64 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
  • Dhome familjare 1 dhome gjumi

   All inclusive ( ushqim dhe pijet te perfshira)
   1 179,36 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
 • No Reviews Available for this Hotel

Oferta Speciale për Korfuz