Mayor Capo Di Corfu Hotel

Mayor Capo Di Corfu Hotel

Adresa: Agios Petros, Lefkimmi, Corfu, 49080, Greece
Parametrat e kërkimit:
 • Mayor Capo Di Corfu Hotel:

  Mayor Capo Di Corfu ofron traditen me modernen, eshte totalisht i rinovuar ne vitin 2010. Ndodhet ne mes te kopshteve ne Agios Petros dhe 2 km larg nga Lefkimi . Hoteli eshte luksoz dhe i arreduar ne menyre moderne . Ketu mund te gjeni mundesi te pafundme argetimi duke praktikuar sportet e ujit, shetitjet me varke  duke shijuar panoramen e mrekullueshme qe ky ishull magjik ofron. Ketu do te jeni larg nga zhurmat e perditshme dhe monotonia qe ju rrethon. Do te jeni te etur per ta eksploruar kete ishull te vogel ku bukuria e natyres dhe  historia kane shume gjera per tju treguar. Hoteli disponon  253 dhoma komforte dhe te pajisura me kushte moderne  dhe shume shije duke ua bere pushimet tuaja akoma me relaksuese. Baret dhe Restorantet: Nje hotel i mire nuk mund te quhet i tille nese nuk ka dhe gastronomine e tij te mire dhe cilesore. Mjeshtrat e guzhines do te jene ne dispozicionin tuaj me menu te zgjedhur per te rritur dhe femije. Hoteli ve ne dispozicion te pushuesve 2 restorante dhe 3 bare. Hoteli ka Arete restorantin kryesor ku ofrohen vaktet ne bufe te hapur. Il Pirata a la carte restorant me kuzhine mesdhetare. Ofron menu per femijet dhe per vegjitarianet. Baret jane Ammos bar ne pishine, Thea lobby bar si dhe Andromeda bar ne plazh.

   

  Shërbimet:

  Vakte dhe ushqime te ofruara:

  • Mengjes dhe darke e perfshire pa pijet

  Plazhe:

  • Plazh renor

  Distancat nga:

  • Aeroporti: 45 km
  • Portet: 43 km
  • Distance nga deti: 0 m
  • Distance nga qendra: 42 km
  • Largesia nga qendra Historike: 70 km

  Aktivitetet:

  • Ekskursione te organizuara
  • Shtegje per ecje dhe vrap
  • Mbremje muzikore
  • Kalerim mbi kale
  • Zhytje scuba/zhytje
  • Barke Kajak me qira

  Pajisjet e hotelit dhe facilitetet:

  • Pishine e jashtme
  • Pishine femijesh
  • Faks
  • Restorant
  • Zyre kembimi valutor
  • Dhoma pa duhan
  • Pastrim kimik
  • Bar brenda hotelit
  • Kasaforte ne recepsion
  • Salle televizori
  • Restorant à la carte
  • Qender trajtimi & SPA
  • Parkim I hotelit ( me pagese )
  • Sherbim dhome 24 ore
  • Dyqan suveniresh
  • Boutique
  • Shezlonge dhe çadra ne pishine
  • Shezlonge dhe çadra ne plazh
  • Bar Pishine
  • Recepsion per makine me qira
  • Parking pa pagese
  • Bar ne plazh
  • Wi-Fi falas
  • Dhome per Valixhe
  • Sherbim Mjekesor
  • Rreshqitese per femije
  • Peshqira plazhi me depozit
  • Klub lojrash per femije
  • Ambjent per te luajtur femijet

  Sherbime per femije dhe bebe:

  • Animacione per femije
  • Baysitting/Kujdestar femijesh
  • Klub per femijet, Kopesht

  Te gjitha njesite e akomodimit jane te pajisura me:

  • Ballkoni
  • TV
  • Telefon
  • Televizion satelitor
  • kasaforte
  • Ajer I kondicionuar
  • minibar
  • tharese flokesh
  • banje/tualet
  • Wi-Fi falas
  • facilitete per kafe dhe caj
  • Frigorifer
 • Kontrollo disponibilitetin dhe cmimet
  Nga:
  Deri:
  Të rritur
  Femijë:
  1. Mosha e fëmijës:
  2. Mosha e fëmijës:
  3. Mosha e fëmijës:
  4. Mosha e fëmijës:
 • No Reviews Available for this Hotel

Oferta Speciale për Korfuz