Splendid Hotel Dubrovnik

Splendid Hotel Dubrovnik

Adresa: Masarykov put 10, Lapad, 20 000 Dubrovnik, Croazia
Splendid Hotel DubrovnikSplendid Hotel DubrovnikSplendid Hotel DubrovnikSplendid Hotel DubrovnikSplendid Hotel DubrovnikSplendid Hotel DubrovnikSplendid Hotel DubrovnikSplendid Hotel DubrovnikSplendid Hotel DubrovnikSplendid Hotel DubrovnikSplendid Hotel DubrovnikSplendid Hotel DubrovnikSplendid Hotel DubrovnikSplendid Hotel DubrovnikSplendid Hotel DubrovnikSplendid Hotel Dubrovnik
Parametrat e kërkimit:
 • Splendid Hotel Dubrovnik:

  Splendid hotel ndodhet ne gjitin e Lapadit , 15 min larg nga qyteti i vjeter dhe 30 min larg nga aeroporti. I vendosur ne pjesen me te bukur te qytetit hoteli ofron 59 dhoma te cilat jane te arreduara ne menyre moderne dhe komode. Gjithashtu ju mund te relaksoheni ne plazhin privat te hotelit. Hoteli ofron nje kopesht si dhe ju jep mundesine te zhvilloni aktivitete sportive si tenis dhe ciklizem. Baret dhe restorantet: Ne restorantin kryesor te hotelit ju do te gjeni gatime te kuzhines vendase dhe asaj mesdhetare ne te cilin mengjesi dhe darka sherbehen ne bufe te hapur. Ne barin e hoteli ju do te keni mundesine te shijoni pije te ndryshme si alkolike, joalkolike, vendase dhe te importit si dhe kokteile.

  Shërbimet:

  Plazhe:

  • Plazh zallor

  Distancat nga:

  • Distance nga deti: 0 m

  Pajisjet e hotelit dhe facilitetet:

  • Pastrim kimik
  • Bar brenda hotelit
  • Sherbim dhome 24 ore
  • Shezlonge dhe çadra ne pishine
  • Shezlonge dhe çadra ne plazh
  • Parking pa pagese
  • Bar ne plazh
  • Wi-Fi falas
  • Dhome per Valixhe

  Te gjitha njesite e akomodimit jane te pajisura me:

  • Ballkoni
  • Televizion satelitor
  • Ajer I kondicionuar
  • minibar
  • tharese flokesh
  • banje/tualet
 • Kontrollo disponibilitetin dhe cmimet
  Nga:
  Deri:
  Të rritur
  Femijë:
  1. Mosha e fëmijës:
  2. Mosha e fëmijës:
  3. Mosha e fëmijës:
  4. Mosha e fëmijës:
  • Dhome dyshe me ballkon nga pamja nga deti

   Mengjes + darke
   1 047,20 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
 • No Reviews Available for this Hotel

Oferta Speciale për Dubrovnik & Riviera