Hotel Epidarus

Hotel Epidarus

Adresa: Od Žala 1, 20210, Cavtat, Croatia
Femijet deri ne moshen 15 Vjecare
Parametrat e kërkimit:
 • Hotel Epidarus:

  The Iberostar Epidaurus hotel, ndodhet ne Cavtat ne jug te Kroacise. I dizenjuar vecanerisht per familjaret me femije, ky hotel paqesor ndodhet ne breg te detit. Hoteli ka 312 te shperndara ne 5 ndertesat dhe te gjitha ofrojne pamje te mrekullueshme te detit Adriatik. Perbehet nga 260 dhoma double, 22 dhoma family, 8 dhoma single dhe 22 dhoma triple. Vetem 2 min larg nga qendra e qytetit te vjeter Ju ketu do te gjeni pishine te jashtme, kopesht, plazh privat, nje qender spaje, sauna dhe fitnessi. Per femijet hoteli ofron nje pishine, miniclub dhe nje minidisco. Gjate darkes hoteli ofron aktivitete te ndryshme me muzike live. GJithashtu ju do te keni mundesi te zhvilloni aktivitete sportive si tenis, boccia, futboll, vollejboll etj. Baret dhe restorantet: Hoteli operon me sherbimin all inclusive. Buffet restaurant eshte restoranti kryesor i hotelit i cili servir gatime te kuzhines vendase dhe asaj mesdhetare te cilat i sherben ne bufe te hapur. Beach restaurant ndodhet ne mjediset prane plazhit dhe pishines, restoranti sherben dreken ne bufe te hapur. Lobby bar eshte i hapur nga ora 17.00-24.00 dhe ofron nje variete pijesh si alkolike, joalkolike, vendase dhe te importit.


  Shërbimet:

  Vakte dhe ushqime te ofruara:

  • All Inclusive

  Distancat nga:

  • Distance nga deti: 0 m
  • Distance nga qendra: 1 km

  Pajisjet e hotelit dhe facilitetet:

  • Pishine e jashtme
  • Pishine femijesh
  • Internet
  • Pastrim kimik
  • Bar brenda hotelit
  • Internet kafe
  • Parkim I hotelit ( me pagese )
  • Dyqan suveniresh
  • Shezlonge dhe çadra ne pishine
  • Shezlonge dhe çadra ne plazh
  • Ashensor

  Te gjitha njesite e akomodimit jane te pajisura me:

  • TV
  • Ajer I kondicionuar

  Vendndodhje e vecante:

  • landmark: Femijet deri ne moshen 15 Vjecare
 • Kontrollo disponibilitetin dhe cmimet
  Nga:
  Deri:
  Të rritur
  Femijë:
  1. Mosha e fëmijës:
  2. Mosha e fëmijës:
  3. Mosha e fëmijës:
  4. Mosha e fëmijës:
 • No Reviews Available for this Hotel

Oferta Speciale për Dubrovnik & Riviera