Hotel Radika

Hotel Radika

Adresa: Leunovo, 1256 Mavrovo
Parametrat e kërkimit:
 • Hotel Radika:

  Radika Resort eshte nje kompleks malor me 5 yje dhe ndodhet ne Parkun Kombetar te Mavroves ne pjesen perendimore te Maqedonise, 9 km larg nga qendra e skive, Radika ka nje vendodhje panoramike mbi liqenin e Mavroves. Kompleksi ka 62 dhoma te dekoruara me stil modern dhe barok. Te gjitha jane te pajisura me ajer te kondicionuar, TV satelitor, telefon, minibar, kasaforte dhe banjo, WiFi falas eshte i disponueshem ne te gjitha ambjentet. Hoteli disponon nje restorant a la carte i cili sherben kuzhine te perzgjedhur lokale dhe nderkombetare. Bari i vendosur prane pishines ofron pije te ndryshme dhe kokteile shumengjyreshe nen shoqerine e muzikes live. Qendra spa ofron sherbime te ndryshme si sauna, banjo me avull, hamam, dhe trajtime te ndryshme per trupin, lekuren dhe fytyren tuaj. Gjate sezonit dimeror mysafiret mund te marrin paisje skish dhe slit ate motorizuara me qera. Kompleksi gjithashtu disponon nje qender sportive dhe bicikleta me qera. Hoteli ofron parking falas.

  Shërbimet:

  Vakte dhe ushqime te ofruara:

  • Fjetje dhe mengjes
  • Mengjes dhe darke e perfshire pa pijet

  Distancat nga:

  • Largesia Nga qendra e Skive: 9 km

  Aktivitetet:

  • Ekskursione te organizuara
  • Kalerim mbi kale
  • Barke Kajak me qira
  • Qendra e Skive
  • Pingpong

  Pajisjet e hotelit dhe facilitetet:

  • Pishine e jashtme
  • Pishine e brendshme
  • Sauna
  • Zyre kembimi valutor
  • Pastrim kimik
  • Salle televizori
  • Qender trajtimi & SPA
  • Sherbim dhome 24 ore
  • Recepsion per makine me qira
  • Parking pa pagese
  • Wi-Fi falas
  • Sherbim 24 ore ne resepsion

  Te gjitha njesite e akomodimit jane te pajisura me:

  • TV
  • Telefon
  • Televizion satelitor
  • Ajer I kondicionuar
  • tharese flokesh
  • banje/tualet
  • Wi-Fi falas
 • Kontrollo disponibilitetin dhe cmimet
  Nga:
  Deri:
  Të rritur
  Femijë:
  1. Mosha e fëmijës:
  2. Mosha e fëmijës:
  3. Mosha e fëmijës:
  4. Mosha e fëmijës:
 • No Reviews Available for this Hotel

Oferta Speciale për Mavrove