Villa Bjelasica

Villa Bjelasica

Adresa: Biocinovici, 81210 Kolašin, Montenegro
Parametrat e kërkimit:
 • Villa Bjelasica:

  E rrethuar nga mallet e Bjelasices, Sinjajevina dhe Komovi, Vila Bjelasica eshte e vendosur ne nje distance prej 3 km nga qendra e Kolashines. Me nje palester dhe nje sauna, ofron internet WiFi dhe parking falas si dhe dhoma me ballkone. Te gjitha dhomat jane te pajisura me TV kabllor dhe DVD player, secila me banjo private. Vila disponon nje kopesht dhe nje verande per te gjithe pushuesit e saj. Gjithashtu ka nje tavoline bilardoje. Savardak restoranti prej druri ne forme koni qe sherben kuzhine tradicionale ndodhet 100m larg. Parku kombetar Biogradska Gora dhe liqeni Biogradsko te konsideruara si 3 xhunglat e fundit ne Evrope jane ne nje distance prej 16 km secila. Manastiri Moraca i ndertuar ne shek e 13 eshte ne nje distance prej 25km. Stacioni i trenit te Kolashines eshte 3km larg dhe aeroporti i Podgorices 25km.

  Shërbimet:

  Vakte dhe ushqime te ofruara:

  • Vetem Fjetje

  Distancat nga:

  • Aeroporti: 70 km
  • Distance nga qendra: 3 km
  • Largesia Nga qendra e Skive: 2 km

  Aktivitetet:

  • Kalerim mbi kale
  • Qendra e Skive
  • Jeep Safaris
  • Bilardo
  • Pingpong

  Pajisjet e hotelit dhe facilitetet:

  • Sauna
  • Internet
  • Pastrim kimik
  • Parking pa pagese
  • Wi-Fi falas
  • Loje Shahu

  Te gjitha njesite e akomodimit jane te pajisura me:

  • Ballkoni
  • TV
  • Kuzhine
  • Telefon
  • Televizion satelitor
  • Ambjent ndenjeje
  • tharese flokesh
  • banje/tualet
  • Tarrace
  • facilitete per kafe dhe caj
  • Shapka
  • Frigorifer
  • Ngrohje
 • Kontrollo disponibilitetin dhe cmimet
  Nga:
  Deri:
  Të rritur
  Femijë:
  1. Mosha e fëmijës:
  2. Mosha e fëmijës:
  3. Mosha e fëmijës:
  4. Mosha e fëmijës:
 • No Reviews Available for this Hotel

Oferta Speciale për Kolashin