Bianca Resort & Spa

Bianca Resort & Spa

Adresa: Beppler & Jacobson Montenegro” DOO Mediteranska br.2 P.O.BOX 44 85 310 Budva
Parametrat e kërkimit:
 • Bianca Resort & Spa:

  Kompleksi eshte i rrethuar nga 11Ha pyje me pisha dhe ka pamje te mahnitshme te Malit Bjelasica. Te gjitha dhomat dhe ambjentet publike kane pamje nga majat e mbuluara me bore dhe pyjet me pisha. Bianca resort & Spa eshte jashtezakonisht terheqes ne shume drejtime. Projekti arkitektonik i hotelt eshte i bazuar ne idene e shtepise malore te gjuetise. Me dekorin e saj unik Bianca Resort dominon qytetin e Kolashinit. Bianka Resort & Spa perbehet nga fjala e fundit e shkences persa i perket paisjeve sebashku me mobilimin artizanal prej druri. Bianca Resort & Spa ka 8 kate me 102 dhoma standarte dyshe, superiore dhe ekzekutive, 12 suita, 2 suita ekzekutive dhe 1 suite presidenciale. Cdo dhome eshte e pajisur plotesisht me standarte te larta paisjesh, TV kabllor, Telefon, Internet, kasaforte, mini-bar, dhe banjo deluxe. Bianca resort ofron nje sere zgjedhjesh persa i perket restoranteve dhe bareve me Restorantin a la carte “Chives” i cili ofron kuzhine te larmishme nderkombetare, Restoranti  Bianca  ofron kuzhine tradicionale, Lobi bar “The Pine”, Cafe – bar Viena me nje shumellojshmeri sanduicesh, embelsirash, dhe akulloresh, Klubi i nates “Tara Lounge”, Wellnes Bar “Wild Berry” dhe 24 ore sherbim ne dhome. Facilitetet ne Bianca Resort & Spa perfshijne: salle konferencash (50 vende), fushe patinazhi, butik, dyqan suveniresh, pishine e brendshme me ngrohje, pishine e jashtme me ngrohje, jacuzzi, pishine per femije, palester, qender Spa- Taiyang Spa me sallon bukurie, dhoma masazhi, solarium, sauna, banjo hamam, dyqan me paisje per ski, dhome lojrash per femije, Internet kafe. Resorti eshte rreth 1 ore larg me makine nga Aeroporti i Podgoorices. 

  Shërbimet:

  Vakte dhe ushqime te ofruara:

  • Mengjes dhe darke e perfshire pa pijet

  Distancat nga:

  • Largesia Nga qendra e Skive: 1 km

  Aktivitetet:

  • Kalerim mbi kale
  • Kanoe
  • Qendra e Skive
  • Jeep Safaris
  • Goditje me Hark
  • Basketboll
  • Pingpong

  Pajisjet e hotelit dhe facilitetet:

  • Pishine e brendshme
  • Pishine femijesh
  • Sauna
  • Internet
  • Restorant
  • Pastrim kimik
  • Bar brenda hotelit
  • Internet kafe
  • Qender trajtimi & SPA
  • Sherbim dhome 24 ore
  • Parking pa pagese
  • Wi-Fi falas
  • Dhome per Valixhe

  Sherbime per femije dhe bebe:

  • Animacione per femije

  Te gjitha njesite e akomodimit jane te pajisura me:

  • TV
  • kasaforte
  • minibar
  • tharese flokesh
  • Ngrohje
  • banje/tualet
  • Shapka
 • Kontrollo disponibilitetin dhe cmimet
  Nga:
  Deri:
  Të rritur
  Femijë:
  1. Mosha e fëmijës:
  2. Mosha e fëmijës:
  3. Mosha e fëmijës:
  4. Mosha e fëmijës:
 • No Reviews Available for this Hotel

Oferta Speciale për Kolashin