Bandos Island Resort & Spa

Bandos Island Resort & Spa

Adresa: Bandos Island, 08480 Bandos
Parametrat e kërkimit:
 • Bandos Island Resort & Spa :

  Resorti ndodhet 10 min larg me motoskaf nga aeroporti nderkombetar i Males. Eshte nje ishull qe ka nje  siperfaqe te madhe me pamje te mrekullueshme tropikale i rrethuar nga nje blu e kristalte e oqeanit Indian dhe rera e bardhe e brigjeve te ishullit. Resort  eshte shume i mire me nje kapacitet prej 215 dhomash me te gjitha kushtet bashkohore duke ruajtur brishtesine natyrale te ishullit. Hoteli disponon pishine per te rritur dhe femije, bare ,restorante, snake bare. Aktivitet qe ofron hoteli jane peshkimi, lundrimi me anije, kanoe, te gjitha llojet e sporteve nenujore si zhytje, pishina per te rritur dhe femije, salle lojrash, librari dhe lojra per femije, sauna, masazhe dhe spa.

  Ne konceptin all inclusive perfshihen :

  Mengjesi, dreka dhe darka, snake bar, caj kafe, biskota etj.

  Pijet alkolike si wiski, brandi, xhin, vodka, rum.

  Vera (e kuqe dhe e bardhe ), birra.

  Pijet e buta (uje, fanta, coca cola) etj

  Nuk perfshihen :

  -Minibari

  -Pijet mbas mesnates

  -pijet ne eskursinet me varke ,ose turet ne ishujt perrreth 


  TRANSFERTA NE HOTEL MUND TE KRYHET DHE GJATE NATES

  Shërbimet:

  Vakte dhe ushqime te ofruara:

  • Fjetje dhe mengjes

  Plazhe:

  • Plazh renor
  • Plazh Privat
  • Plazh me Korale

  Distancat nga:

  • Distance nga deti: 0 m

  Aktivitetet:

  • Ski ne uje me banane
  • Lundrim
  • Zhytje scuba/zhytje
  • Volejboll plazhi
  • Qender Fitnesi

  Pajisjet e hotelit dhe facilitetet:

  • Pishine e jashtme
  • Restorant
  • Pastrim kimik
  • Bar brenda hotelit
  • Restorant à la carte
  • Qender trajtimi & SPA
  • Bar ne plazh
  • Wi-Fi falas
  • Ambjent per te luajtur femijet
  • Librari

  Sherbime per femije dhe bebe:

  • Animacione per femije

  Te gjitha njesite e akomodimit jane te pajisura me:

  • Ballkoni
  • Ajer I kondicionuar
  • minibar
  • tharese flokesh
  • Tarrace
  • vaske
  • Wi-Fi falas
  • hekur per hekurosje
  • Frigorifer
 • Kontrollo disponibilitetin dhe cmimet
  Nga:
  Deri:
  Të rritur
  Femijë:
  1. Mosha e fëmijës:
  2. Mosha e fëmijës:
  3. Mosha e fëmijës:
  4. Mosha e fëmijës:
 • No Reviews Available for this Hotel

Oferta Speciale për Maldives