Angaga Island Resort And Spa 4

Angaga Island Resort And Spa 4

Adresa: Angaga Island Resort & Spa ,South Ari Atoll
Angaga Island Resort And Spa 4Angaga Island Resort And Spa 4Angaga Island Resort And Spa 4Angaga Island Resort And Spa 4Angaga Island Resort And Spa 4Angaga Island Resort And Spa 4Angaga Island Resort And Spa 4Angaga Island Resort And Spa 4Angaga Island Resort And Spa 4Angaga Island Resort And Spa 4Angaga Island Resort And Spa 4Angaga Island Resort And Spa 4Angaga Island Resort And Spa 4
Parametrat e kërkimit:
 • Angaga Island Resort And Spa 4:

  Nje ishull shume I bukur qe ndodhet ne zonen jugore te zones se atollit qe eshte shume i preferuar nga turistet pasi eshte afer airoportit te Male ne Maldives. Hoteli ndodhet 20 min  airportit te Male dhe ofron ne dispozicion te turisteve pishinen per te rritur dhe femije, shezllone, spa, Wi-Fi. Akomodimi qe ofrohet eshte  beach bungalow dhe water bungalow me te gjitha kushtet bashkohore duke i bere pushimet tuaja nje relax total ne harmoni me natyren. Dhomat permbajne tharëse flokësh, mobilje luksoze prej bambuje natyrore, verande private, minibar, TV satelitor, vaske, Shezllon, ekspres kafeje, telefon, etj. Restoranti ndodhet ne breg te detit duke shijuar ushqimin dhe pamjen e mrekullueshme te ishullit ekzotik. Aktivitetet qe ofron hoteli jane sporte te ndryshme nen ujore nen kujdesin e nje stafi profesionistesh,  lundrim me anije ne ishujt e perreth, etj.

  Ne konceptin all inclusive perfshihen :

  Mengjesi, dreka dhe darka, snake bar, caj kafe, biskota etj.

  Pijet alkolike si wiski, brandi, xhin, vodka, rum.

  Vera (e kuqe dhe e bardhe ), birra.

  Pijet e buta (uje, fanta, coca cola) etj

  Nuk perfshihen :

  -Minibari

  -Pijet mbas mesnates

  -pijet ne eskursinet me varke ,ose turet ne ishujt perrreth 

  Shërbimet:

  Vakte dhe ushqime te ofruara:

  • Mengjes dhe darke e perfshire pa pijet

  Plazhe:

  • Plazh renor
  • Plazh Privat

  Distancat nga:

  • Distance nga deti: 0 m

  Aktivitetet:

  • Club disko
  • Zhytje scuba/zhytje
  • Volejboll plazhi
  • Live Music
  • Fusha Tenisi

  Pajisjet e hotelit dhe facilitetet:

  • Restorant
  • Qender trajtimi & SPA
  • Loje me Shigjeta

  Te gjitha njesite e akomodimit jane te pajisura me:

  • Ballkoni
  • kasaforte
  • minibar
  • tharese flokesh
  • Wi-Fi falas
  • facilitete per kafe dhe caj
 • Kontrollo disponibilitetin dhe cmimet
  Nga:
  Deri:
  Të rritur
  Femijë:
  1. Mosha e fëmijës:
  2. Mosha e fëmijës:
  3. Mosha e fëmijës:
  4. Mosha e fëmijës:
 • No Reviews Available for this Hotel

Oferta Speciale për Maldives