Adaaran Select Meedhupparu

Adaaran Select Meedhupparu

Adresa: Raa Atoll, 05160 Meedhoo
Adaaran Select MeedhupparuAdaaran Select MeedhupparuAdaaran Select MeedhupparuAdaaran Select MeedhupparuAdaaran Select MeedhupparuAdaaran Select MeedhupparuAdaaran Select MeedhupparuAdaaran Select MeedhupparuAdaaran Select MeedhupparuAdaaran Select MeedhupparuAdaaran Select MeedhupparuAdaaran Select MeedhupparuAdaaran Select MeedhupparuAdaaran Select MeedhupparuAdaaran Select Meedhupparu
Parametrat e kërkimit:
 • Adaaran Select Meedhupparu:

  Me premtimin per pushime te paharuara rrjeti i hoteleve Adaaran ofron ofron strehim dhe sherbime te pakrahasueshme per te ftuarit  nje oaz relaksi dhe kenaqesie qe mbahet mend gjate. Hoteli ndodhet 45 min larg Airportit te Male me motoskaf. Vizitoret perjetojne boten nen ujore nen kujdesin e nje stafi cilesor dhe dhe te certifikuar te cilet praktikojne te gjitha llojet e sporteve. Perjetojni relaksin e spa-ve dhe pishines ne natyren e mrekullueshme te ishullit , fushe tenisi, tenis table, sauna, zone plazhi private, internet ne restorant etj. Ofrohet nje guzhine e pasur   internacionale dhe shume e shijshme me prodhime te detit qe jane shume te fresketa.

  Ne konceptin all inclusive perfshihen :

  Mengjesi, dreka dhe darka, snake bar, caj kafe, biskota etj.

  Pijet alkolike si wiski, brandi, xhin, vodka, rum.

  Vera (e kuqe dhe e bardhe ), birra.

  Pijet e buta (uje, fanta, coca cola) etj

  Nuk perfshihen :

  -Minibari

  -Pijet mbas mesnates

  -pijet ne eskursinet me varke ,ose turet ne ishujt perrreth 

  Shërbimet:

  Vakte dhe ushqime te ofruara:

  • All Inclusive

  Plazhe:

  • Plazh renor
  • Plazh Privat

  Distancat nga:

  • Distance nga deti: 0 m

  Aktivitetet:

  • Ski ne uje
  • Parashute
  • Zhytje scuba/zhytje
  • Barke Kajak me qira
  • windsurfing
  • Volejboll plazhi
  • Fusha Tenisi
  • Pingpong

  Pajisjet e hotelit dhe facilitetet:

  • Restorant
  • Pastrim kimik
  • Bar brenda hotelit
  • Restorant à la carte
  • Qender trajtimi & SPA
  • Wi-Fi falas
  • Sherbim Mjekesor
  • Sherbim 24 ore ne resepsion

  Te gjitha njesite e akomodimit jane te pajisura me:

  • TV
  • Telefon
  • Televizion satelitor
  • kasaforte
  • minibar
  • tharese flokesh
  • banje/tualet
  • facilitete per kafe dhe caj
 • Kontrollo disponibilitetin dhe cmimet
  Nga:
  Deri:
  Të rritur
  Femijë:
  1. Mosha e fëmijës:
  2. Mosha e fëmijës:
  3. Mosha e fëmijës:
  4. Mosha e fëmijës:
  • Vila Buzë Detit

   All inclusive ( ushqim dhe pijet te perfshira)
   1 787,10 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
 • No Reviews Available for this Hotel

Oferta Speciale për Maldives