Adaaran Select Hudhuranfushi

Adaaran Select Hudhuranfushi

Adresa: North Male Atoll, Republic Of Maldives, North Male Atoll 20334, Maldives
Adaaran Select HudhuranfushiAdaaran Select HudhuranfushiAdaaran Select HudhuranfushiAdaaran Select HudhuranfushiAdaaran Select HudhuranfushiAdaaran Select HudhuranfushiAdaaran Select HudhuranfushiAdaaran Select HudhuranfushiAdaaran Select HudhuranfushiAdaaran Select HudhuranfushiAdaaran Select HudhuranfushiAdaaran Select HudhuranfushiAdaaran Select HudhuranfushiAdaaran Select HudhuranfushiAdaaran Select HudhuranfushiAdaaran Select HudhuranfushiAdaaran Select HudhuranfushiAdaaran Select Hudhuranfushi
Parametrat e kërkimit:
 • Adaaran Select Hudhuranfushi:

  Ne gjuhen lokale ky  ishull quhet ishulli i bardhe. Eshte nje vend shume romantik me streheza tropikale dhe plazhe te buta me rere te bardhe me bimesi te pasur me palma me detin ngjyre  blu te thelle  eshte nje parajse e vogel mbi toke. Ishulli ndodhet  30 min larg airportit te Male me motoskaf. Hoteli ofron pishine per te rritur dhe femije, table tenis, tenis, zhytje, eskursione rreth zones se ishullit, spa, serf dhe sporte te tjera ujore  ajer te kondicionuar, internet etj. Restoranti kryesor  ofron menu  a la carta i cili eshte shume romantic dhe elegant qe shijohet perendimi i diellit ne siperfaqe te oqeanit Lohis Bar – ofron pijet ne breg te detit zakonisht te bera me me prodhimet e ishullit si arra kokosi,banane  etj. Hiyala Bar – ofron kokteile dhe snak bar. 

  Ne konceptin all inclusive perfshihen :

  Mengjesi, dreka dhe darka, snake bar, caj kafe, biskota etj.

  Pijet alkolike si wiski, brandi, xhin, vodka, rum.

  Vera (e kuqe dhe e bardhe ), birra.

  Pijet e buta (uje, fanta, coca cola) etj

  Nuk perfshihen :

  -Minibari

  -Pijet mbas mesnates

  -pijet ne eskursinet me varke ,ose turet ne ishujt perrreth 
  Shërbimet:

  Vakte dhe ushqime te ofruara:

  • All Inclusive

  Plazhe:

  • Plazh renor

  Aktivitetet:

  • Shkolle zhytjeje
  • Ski ne uje
  • Ekskursione te organizuara
  • Kanoe
  • Zhytje scuba/zhytje
  • windsurfing
  • Volejboll plazhi
  • Animacione per te rritur
  • Fusha Tenisi
  • Pingpong

  Pajisjet e hotelit dhe facilitetet:

  • Pishine e jashtme
  • Internet
  • Restorant
  • Bar brenda hotelit
  • Restorant à la carte
  • Trajtim special per te sapomartuarit
  • Sherbim 24 ore ne resepsion

  Te gjitha njesite e akomodimit jane te pajisura me:

  • Ballkoni
  • TV
  • Telefon
  • Televizion satelitor
  • Ajer I kondicionuar
  • minibar
  • banje/tualet
  • Tarrace
  • facilitete per kafe dhe caj
  • Shapka
 • Kontrollo disponibilitetin dhe cmimet
  Nga:
  Deri:
  Të rritur
  Femijë:
  1. Mosha e fëmijës:
  2. Mosha e fëmijës:
  3. Mosha e fëmijës:
  4. Mosha e fëmijës:
  • Vila Buzë Detit

   All inclusive ( ushqim dhe pijet te perfshira)
   2 144,52 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
  • Vila Në Oqean

   All inclusive ( ushqim dhe pijet te perfshira)
   3 962,70 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
 • No Reviews Available for this Hotel

Oferta Speciale për Maldives