Adaaran Prestige Water Villas

Adaaran Prestige Water Villas

Adresa: Adaaran Resorts 7th Floor, STO Aifaanu Building Boduthakurufaanu Magu, Male Republic of Maldives
Parametrat e kërkimit:
 • Adaaran Prestige Water Villas :

   Adaaran Prestige Uji Vila Resort - All Inclusive i vendosur ne zemer te Oqeanit Indian dhe i rrethuar nga brigjet me rere te bardhe dhe ujerat e kristalta. Nje largim i persosur turistik qe ju ofron nje pushim relaksues dhe te lumtur larg nga zhurmat e qytetit. Adaaran Prestige Water Vila Resort - All Inclusive krenohet me 20 vila qe kane pamje befasuese dhe nje ambient te fresket nga deti. Kompleksi Turistik ofron 24-ore sherbim ne dhome dhe Wi-Fi ne te gjitha dhomat. Nje nga vendet me te mira te qendrimit ne Adaaran Prestige Water Vila Resort - All Inclusive eshte perfundimisht udhetimi juaj ideal. Qendroni si ne shtepi ne nje nga 20 dhomat me ajer te kondicionuar te pajisura me minibar dhe DVD. Kompleksi ofron internet WiFi falas, dhe programi satelitor eshte ne dispozicion per argetimin tuaj. Banjot private kane vaska me hidromasazh. Pajisjet perfshijne kasaforte dhe ibrik elektrik per caj / kafe. Ne SPA-ne e Kompleksit e cila ofron nje sherbim te plote, mund te relaksoheni me masazhet dhe trajtimet e shumellojshme te trupit dhe te fytyres.  Ky kompleks turistik eshte gjithe perfshires. Çmimet perfshijne ushqime dhe pije ne restorantet dhe baret e kompleksit. Pagesa shtese mund te aplikohen per ngrenie ne disa restorante, darka dhe gatime speciale, disa pije, dhe pajisje te tjera. 

  Ne konceptin all inclusive perfshihen :

  Mengjesi, dreka dhe darka, snake bar, caj kafe, biskota etj.

  Pijet alkolike si wiski, brandi, xhin, vodka, rum.

  Vera (e kuqe dhe e bardhe ), birra.

  Pijet e buta (uje, fanta, coca cola) etj

  Nuk perfshihen :

  -Minibari

  -Pijet mbas mesnates

  -pijet ne eskursinet me varke ,ose turet ne ishujt perrreth 


  Shërbimet:

  Informacion i rendesishem per te gjithe pushuesit:

  • Hoteli akomodon vetem te rritur mbi moshen 12 vjec

  Vakte dhe ushqime te ofruara:

  • All Inclusive

  Plazhe:

  • Plazh renor

  Aktivitetet:

  • Ski ne uje
  • Zhytje scuba/zhytje
  • windsurfing
  • Volejboll plazhi
  • Animacione per te rritur
  • Pingpong

  Pajisjet e hotelit dhe facilitetet:

  • Pishine e jashtme
  • Sauna
  • Restorant
  • Pastrim kimik
  • Restorant à la carte
  • Sallon bukurie
  • Qender trajtimi & SPA
  • Wi-Fi falas
  • Sherbim Mjekesor

  Te gjitha njesite e akomodimit jane te pajisura me:

  • kasaforte
  • Ajer I kondicionuar
  • minibar
  • tharese flokesh
  • banje/tualet
  • Tarrace
  • facilitete per kafe dhe caj
 • Kontrollo disponibilitetin dhe cmimet
  Nga:
  Deri:
  Të rritur
  Femijë:
  1. Mosha e fëmijës:
  2. Mosha e fëmijës:
  3. Mosha e fëmijës:
  4. Mosha e fëmijës:
  • Vila Ne Ujë

   All inclusive ( ushqim dhe pijet te perfshira)
   4 972,80 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
 • No Reviews Available for this Hotel

Oferta Speciale për Maldives