Adaaran Club Rannalhi

Adaaran Club Rannalhi

Adresa: Rannalhi Island, 0, Maldives
Male Atoll,
Adaaran Club Rannalhi Adaaran Club Rannalhi Adaaran Club Rannalhi Adaaran Club Rannalhi Adaaran Club Rannalhi Adaaran Club Rannalhi Adaaran Club Rannalhi Adaaran Club Rannalhi Adaaran Club Rannalhi Adaaran Club Rannalhi Adaaran Club Rannalhi Adaaran Club Rannalhi Adaaran Club Rannalhi Adaaran Club Rannalhi Adaaran Club Rannalhi Adaaran Club Rannalhi Adaaran Club Rannalhi Adaaran Club Rannalhi
Parametrat e kërkimit:
 • Adaaran Club Rannalhi :

  Hotel Adaaran Club Rannalhi ndodhet ne jug te qytetit Male ne Maldives. Ka vendodhje perfekte pasi  eshte vetem 45 min larg aeroportit dhe buze plazheve te mrekullueshme te ishullit duke ju dhene mundesi per zhytje apo sporte te tjera. Hoteli ka disponibilitet per 130 dhoma ku 96 jane standart room dhe 34 bungalows uji me pamje paronamike nga oqeani. Te gjitha njesite jane te dekoruara ne menyre elegante dhe te pajisura me te gjitha kushtet e nevojshme per nje pushim te paharrueshem. Hoteli ofron nje pamje mahnitese perrreth dhe eshte nje oaz pushimi per te gjithe te pushuesit. Pushuesve ju ofrohet nje tur turistik rreth zones se ishullit. Hoteli ve ne dispozicion te te gjithe pushuesve: tennis tavoline, volejboll ne rere, futboll, eskursione, windsurfing, shezllone, spa, zhytje, peshkim etj. Restoranti Kryesor ofron nje guzhine te pasur aziatike dhe perendimore me prodhime te fresketa te detit. Nika lounge Bar ofron pije dhe kokteile te ndryshme tropikale, per te gjithe pushuesit ne breg te detit duke shijuar pamjen perrallore te ishullit.

  Ne konceptin all inclusive perfshihen :

  Mengjesi, dreka dhe darka, snake bar, caj kafe, biskota etj.

  Pijet alkolike si wiski, brandi, xhin, vodka, rum.

  Vera (e kuqe dhe e bardhe ), birra.

  Pijet e buta (uje, fanta, coca cola) etj

  Nuk perfshihen :

  -Minibari

  -Pijet mbas mesnates

  -pijet ne eskursinet me varke ,ose turet ne ishujt perrreth   Shërbimet:

  Vakte dhe ushqime te ofruara:

  • All Inclusive

  Plazhe:

  • Plazh renor
  • Plazh Privat

  Distancat nga:

  • Distance nga deti: 0 m

  Aktivitetet:

  • Shkolle zhytjeje
  • Ski ne uje
  • Kanoe

  Pajisjet e hotelit dhe facilitetet:

  • Restorant
  • Pastrim kimik
  • Bar brenda hotelit
  • Qender trajtimi & SPA
  • Sherbim dhome 24 ore
  • Dhome per Valixhe

  Te gjitha njesite e akomodimit jane te pajisura me:

  • Ballkoni
  • TV
  • Televizion satelitor
  • Ajer I kondicionuar
  • minibar
  • banje/tualet
  • vaske
  • facilitete per kafe dhe caj

  Vendndodhje e vecante:

  • landmark: Male Atoll,
 • Kontrollo disponibilitetin dhe cmimet
  Nga:
  Deri:
  Të rritur
  Femijë:
  1. Mosha e fëmijës:
  2. Mosha e fëmijës:
  3. Mosha e fëmijës:
  4. Mosha e fëmijës:
  • Bungalow Buzë Detit

   All inclusive ( ushqim dhe pijet te perfshira)
   1 864,80 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
  • Bungalow Ne Ujë

   All inclusive ( ushqim dhe pijet te perfshira)
   3 108,00 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
 • No Reviews Available for this Hotel

Oferta Speciale për Maldives