Corfu Holiday Palace

Corfu Holiday Palace

Adresa: Nafsikas str., Kanoni, 49100 Corfu, Greece
Parametrat e kërkimit:
 • Corfu Holiday Palace:

  Nje nder hotelet luksoze ne Korfuz, eshte i vetmi ne ishull qe ka pamje direkte te te famshit ”Mouse Island”. Hoteli ndodhet afer Kanionit dhe qendres se Korfuzit. Hoteli eshte  luksoz dhe komod me nje cilesi te larte sherbimi. Resorti ka nje siperfaqe prej 45.000 m2 ne gadishullin e gjelber midis pishave dhe pemeve te ullirit, reren e bardhe dhe kaltersine e detit Jon. Ketu do te gjeni  mundesi te pafundme argetimi prane pishines dhe bregut te detit duke ushtruar sportet e ujit, si shetitje me varke , hedhje me parashute, duke u kujdesur per trupin dhe lekuren tuaj  ne qendren e masazheve dhe spa-ve. Hoteli ve ne dispozicion te pushuesve 266 te arreduara me shume stil dhe shije duke kombinuar klasiken me modernen. Vendi ideal per te ndjere relaksin e vertete dhe bukurine natyrore te pafundme te ishullit . Baret dhe restorantet: :Pervec pamjes se mrekullueshme qe resorti ju ofron dhe natyra gjithashtu, ju keni nje tjeter avantazh per sa i perket kenaqesise se ushqimit. Ketu do te gjeni te gjitha llojet e ushqimit nga ai italian ,grek ,francez, pjatet me te njohura nderkombetare. Keto sherbehen ne amjente te hapura dhe te mbyllura  sic jane: Eptanissa Restorant: restorant, ku sherbehet vetem mengjesi. Brachera Snake Bar – Sherben vaktet e ndermjetme ne breg te detit. Pool Tarraca – Sherben menu a la carta ne tarracen e hotelit, kokteilet, akulloret, pastat etj. Kukutsi Sushi Bar -  Sherben menu a la carta me ushqim kinez Sushi.

   

   

   

  Shërbimet:

  Vakte dhe ushqime te ofruara:

  • Mengjes dhe darke e perfshire pa pijet

  Plazhe:

  • Plazh renor

  Distancat nga:

  • Stacioni I autobusit: 50 m
  • Aeroporti: 4 km
  • Portet: 5 km
  • Distance nga deti: 0 m
  • Distance nga qendra: 4,5 km

  Aktivitetet:

  • Shtegje per ecje dhe vrap
  • Mbremje muzikore
  • Zhytje scuba/zhytje

  Pajisjet e hotelit dhe facilitetet:

  • Pishine e jashtme
  • Pishine e brendshme
  • Pishine femijesh
  • Sauna
  • Internet
  • Restorant
  • Bar brenda hotelit
  • Internet kafe
  • Salle televizori
  • Restorant à la carte
  • Numri I sallave te takimit: 1
  • Sallon bukurie
  • Qender trajtimi & SPA
  • Parkim I hotelit ( me pagese )
  • Sherbim dhome 24 ore
  • Shezlonge dhe çadra ne pishine
  • Bar Pishine
  • Ashensor
  • Parking pa pagese
  • Bar ne plazh
  • Wi-Fi falas

  Te gjitha njesite e akomodimit jane te pajisura me:

  • TV
  • Telefon
  • Televizion satelitor
  • Ajer I kondicionuar
  • minibar
  • tharese flokesh
  • banje/tualet
  • Tarrace
  • facilitete per kafe dhe caj
 • Kontrollo disponibilitetin dhe cmimet
  Nga:
  Deri:
  Të rritur
  Femijë:
  1. Mosha e fëmijës:
  2. Mosha e fëmijës:
  3. Mosha e fëmijës:
  4. Mosha e fëmijës:
 • No Reviews Available for this Hotel

Oferta Speciale për Korfuz