Aeolos Beach Resort

Aeolos Beach Resort

Adresa: Aeolos Beach Resort, 49100 Perama – Corfu, Greece
Parametrat e kërkimit:
 • Aeolos Beach Resort:

  Aeolos Beach Resort ndodhet zonen   Perama. E vendosur ne juglindje te ishullit vetem shume afer  qendres se Korfuzit dhe afer fshatit Benitse dhe pallati Achillion . Kompleksi shtrihet ne nje siperfaqe rreth 72 000 m2 dhe eshte i rrethuar nga kopeshtet e bukura me plot gjelberim. Hoteli ofron nje standart te larte sherbimi me arredim modern e bashkohor. Ketu ju mund te kaloni pushime te paharruara ne ditet e nxehta te Veres . Gjate diteve te qendrimit ne kete hotel ju mund te argetoheni duke zhvilluar sportet e ujit , duke u kujdesur per trupin dhe lekuren tuaj , duke u defryer me muziken live dhe animacionet  qe ky hotel ofron . Nje vemendje e vecante ju kushtohet dhe femijeve duke u kujdesur per ta, argetuar dhe kenaqur  ne menyre qe edhe prinderit te nduhen te qetesuar. Hoteli ve ne dispozicion te pushuesve 240 dhoma bungalow ,78 dhoma famijare dhe 15 dhoma deluxe. Baret dhe Restorantet: Ky hotel ofron nje game te gjere zgjedhjesh ne ushqim. Ofron Restorantin kryesor Almyra, ku sherbehet  mengjesi , dreka ,  darka ne  sherbim bufe. Gjithashtu serviret  kuzhine Italiane , Aziatike dhe Greeke. Restoranti Zephyros  ofron ambjente te mbyllura  dhe te hapura per tju servisur ushqimin. Baret jane : Lagon Bar , bar ne pishine , bar ne hall .

  Shërbimet:

  Vakte dhe ushqime te ofruara:

  • All Inclusive

  Plazhe:

  • Plazh renor

  Distancat nga:

  • Stacioni I autobusit: 50 m
  • Aeroporti: 8 km
  • Portet: 12 km
  • Distance nga deti: 0 m
  • Distance nga qendra: 10 km

  Aktivitetet:

  • Shkolle zhytjeje
  • Ski ne uje
  • Ekskursione te organizuara
  • Mbremje muzikore
  • Kalerim mbi kale
  • Club disko
  • Kanoe
  • Zhytje scuba/zhytje
  • Barke Kajak me qira
  • Arobi ne uje
  • Goditje me Hark
  • Volejboll plazhi
  • Animacione per te rritur
  • Qender Fitnesi
  • Live Music
  • Fusha Tenisi
  • Pingpong

  Pajisjet e hotelit dhe facilitetet:

  • Pishine e jashtme
  • Sauna
  • Faks
  • Internet
  • Dhoma pa duhan
  • Pastrim kimik
  • Bar brenda hotelit
  • Qender trajtimi & SPA
  • Qender tregtare
  • Sherbim dhome 24 ore
  • Dyqan suveniresh
  • Boutique
  • Shezlonge dhe çadra ne pishine
  • Shezlonge dhe çadra ne plazh
  • Bar Pishine
  • Recepsion per makine me qira
  • Parking pa pagese
  • Bar ne plazh
  • Dhome per Valixhe
  • Sherbim Mjekesor
  • Peshqira plazhi me depozit
  • Klub lojrash per femije
  • Amfitater
  • Ambjent per te luajtur femijet
  • Loje me Shigjeta
  • Loje Shahu

  Sherbime per femije dhe bebe:

  • Animacione per femije
  • Baysitting/Kujdestar femijesh
  • Klub per femijet, Kopesht
  • Baby Cot

  Te gjitha njesite e akomodimit jane te pajisura me:

  • Ballkoni
  • TV
  • Telefon
  • Televizion satelitor
  • kasaforte
  • Ambjent ndenjeje
  • Kasaforte dhome
  • Ajer I kondicionuar
  • minibar
  • tharese flokesh
  • banje/tualet
  • Tarrace
  • vaske
  • facilitete per kafe dhe caj
  • hekur per hekurosje
  • Wi-Fi me pagese
  • Shapka
  • Frigorifer
 • Kontrollo disponibilitetin dhe cmimet
  Nga:
  Deri:
  Të rritur
  Femijë:
  1. Mosha e fëmijës:
  2. Mosha e fëmijës:
  3. Mosha e fëmijës:
  4. Mosha e fëmijës:
  • Bungalow Superiore me pamje nga deti

   All inclusive ( ushqim dhe pijet te perfshira)
   1 327,50 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
   Bungalow Superiore me pamje nga deti
   Bungalow Superiore me pamje nga detiBungalow Superiore me pamje nga detiBungalow Superiore me pamje nga detiBungalow Superiore me pamje nga deti

   Shërbimet:

   Veçorite e dhomave te hotelit:

   • Emri: Bungalow
   • Ballkoni
   • Krevat shtese
   • Makineri per kafe dhe caj
   • Kasaforte dhome
   • Mini frigorifer ne dhome
   • Banje/ tualet
   • Telefone
   • Tv / stacione televizive me satelit
   • Tharese Flokesh
   • Wi-Fi me pagese shtese
   • Ajer I kondicionuar
   • Robdechamer dhe shapka
   • Baby cot free
   • Kasaforte ne dhome me pagese shtese
   • Shtreter: Perbehet nga nje krevat matrimonial ose dy krevat tek dhe nje divan
   • Siperfaqja e dhomes: 19 m2
   • Divan
  • Bungalow Pamje nga deti

   All inclusive ( ushqim dhe pijet te perfshira)
   1 234,48 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
   Bungalow Pamje nga deti
   Bungalow Pamje nga detiBungalow Pamje nga detiBungalow Pamje nga detiBungalow Pamje nga detiBungalow Pamje nga detiBungalow Pamje nga deti

   Shërbimet:

   Veçorite e dhomave te hotelit:

   • Emri: Bungalow me pamje nga deti
   • Ballkoni
   • Makineri per kafe dhe caj
   • Banje/ tualet
   • Minibar
   • Telefone
   • Tv / stacione televizive me satelit
   • Tharese Flokesh
   • Wi-Fi me pagese shtese
   • Ajer I kondicionuar
   • Robdechamer dhe shapka
   • Baby cot free
   • Kasaforte ne dhome me pagese shtese
   • Shtreter: Perbehet nga nje krevat matrimonial ose dy krevat tek dhe nje divan
   • Siperfaqja e dhomes: 19 m2
   • Divan
  • Dhome dyshe Ndertesa kryesor me pamje nga deti

   All inclusive ( ushqim dhe pijet te perfshira)
   1 288,16 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
   Dhome dyshe Ndertesa kryesor me pamje nga deti
   Dhome dyshe Ndertesa kryesor me pamje nga detiDhome dyshe Ndertesa kryesor me pamje nga detiDhome dyshe Ndertesa kryesor me pamje nga detiDhome dyshe Ndertesa kryesor me pamje nga deti

   Shërbimet:

   Veçorite e dhomave te hotelit:

   • Emri: Double
   • Ballkoni
   • Makineri per kafe dhe caj
   • Mini frigorifer ne dhome
   • Banje/ tualet
   • Telefone
   • Tv / stacione televizive me satelit
   • Tharese Flokesh
   • Wi-Fi me pagese shtese
   • Ajer I kondicionuar
   • Robdechamer dhe shapka
   • Baby cot free
   • Shtreter: Perbehet nga nje krevat matrimonial dhe nje divan
   • Siperfaqja e dhomes: 19 m2
   • Divan
  • Bungalow Familjare me dere ndarese

   All inclusive ( ushqim dhe pijet te perfshira)
   2 066,79 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona

   Shërbimet:

   Veçorite e dhomave te hotelit:

   • Emri: Familjare me dere ne mes
   • Ballkoni
   • Makineri per kafe dhe caj
   • Kasaforte dhome
   • Mini frigorifer ne dhome
   • Banje/ tualet
   • Telefone
   • Tv / stacione televizive me satelit
   • Kasaforte ne dhome
   • Sherbim hekurosje
   • Tharese Flokesh
   • Wi-Fi me pagese shtese
   • Ajer I kondicionuar
   • Vaske
   • Robdechamer dhe shapka
   • Baby cot free
   • Kasaforte ne dhome me pagese shtese
   • Shtreter: Perbehet nga nje krevat matrimonial dhe dy divan
   • Siperfaqja e dhomes: 25 m2
   • Divan
  • Bungalow Bungalow me pamje nga kopeshti

   All inclusive ( ushqim dhe pijet te perfshira)
   1 173,28 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
   Bungalow Bungalow me pamje nga kopeshti
   Bungalow Bungalow me pamje nga kopeshtiBungalow Bungalow me pamje nga kopeshtiBungalow Bungalow me pamje nga kopeshtiBungalow Bungalow me pamje nga kopeshtiBungalow Bungalow me pamje nga kopeshtiBungalow Bungalow me pamje nga kopeshti

   Shërbimet:

   Veçorite e dhomave te hotelit:

   • Emri: Bungalow Superiore
   • Ballkoni
   • Makineri per kafe dhe caj
   • Kasaforte dhome
   • Mini frigorifer ne dhome
   • Banje/ tualet
   • Telefone
   • Tv / stacione televizive me satelit
   • Sherbim hekurosje
   • Tharese Flokesh
   • Wi-Fi me pagese shtese
   • Vaske
   • Robdechamer dhe shapka
   • Baby cot free
   • Shtreter: Perbehet nga nje krevat matrimonial dhe nje divan
   • Siperfaqja e dhomes: 25 m2
   • Divan
  • Dhome familjare Dhoma familjare suite me dy dhoma gjumi me pamje nga deti

   All inclusive ( ushqim dhe pijet te perfshira)
   2 423,16 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
   Dhome familjare Dhoma familjare suite me dy dhoma gjumi me pamje nga deti
   Dhome familjare Dhoma familjare suite me dy dhoma gjumi me pamje nga detiDhome familjare Dhoma familjare suite me dy dhoma gjumi me pamje nga detiDhome familjare Dhoma familjare suite me dy dhoma gjumi me pamje nga detiDhome familjare Dhoma familjare suite me dy dhoma gjumi me pamje nga detiDhome familjare Dhoma familjare suite me dy dhoma gjumi me pamje nga deti

   Shërbimet:

   Veçorite e dhomave te hotelit:

   • Emri: Suite me dy dhoma gjumi
   • Ambjent ndenjeje
   • Ballkoni
   • Krevat shtese
   • Makineri per kafe dhe caj
   • Kasaforte dhome
   • Mini frigorifer ne dhome
   • Banje/ tualet
   • Telefone
   • Tv / stacione televizive me satelit
   • Sherbim hekurosje
   • Tharese Flokesh
   • Wi-Fi me pagese shtese
   • Ajer I kondicionuar
   • Vaske
   • Robdechamer dhe shapka
   • Baby cot free
   • Kasaforte ne dhome me pagese shtese
   • Shtreter: Perbehet nga dy dhoma , njera ka krevat matrimonial , ndersa dhoma tjeter ka dy divan
   • Siperfaqja e dhomes: 46 m2
   • Divan
  • Dhome dyshe Deluxe, pamje nga deti

   All inclusive ( ushqim dhe pijet te perfshira)
   1 415,80 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
 • No Reviews Available for this Hotel

Oferta Speciale për Korfuz