Belconti

Belconti

Adresa: Iskele Mevkii, Belek, 07506 Serik
Parametrat e kërkimit:
 • Belconti:

  Nje hotel i mrekullueshem i ndodhur ne mes te gjelberimit  me nje arkitekture te vecante dhe te larmishme vetem disa metra larg nga rera e arte qe laget nga ujrat e kristalta te mesdheut dhe vetem 40 min larg nga aeroporti i Antalias. Hoteli eshte ndertuar ne vitin 1997 dhe rinovuar ne vitin 2012 dhe ne vitin 2015. Siperfaqja e ketij hoteli eshte 98.000 m2 dhe ve ne dispozicionin tuaj 596 dhoma me kushte moderne dhe cilesore. Dhomat jane te ndara ne villa garden, dhoma luxury, familare luxury, dhome delux. Gjate pushimeve tuaja jo vetem mund te pushoni por mund te kryeni nje sere aktivitesh sportive dhe  mundesi te pafundme argetimi dhe clodhje te  pershtatshem per te gjitha moshat. Qendra e fitnesit dhe e Spa-ve jane ne dispozicionin tuaj me trajtime te vecanta per trupin dhe lekuren tuaj. Animacionet show-t dhe spektaklet nuk do te mungojne per asnje moment gjate qendrimit tuaj ne kete hotel. Pishine e brendeshme, e jashtme me rreshqitese, pishine per femije me rreshqitese, miniclub, kend lojrash dhe kujdestari. Terrene te posacme profesionale ne fusha te posacme dhe ne breg te detit per te gjithe pushuesit qe duan te ndihen vital dhe plot energji, sportet e ujit per te gjithe te apasionuarit e botes ujore dhe nen ujore koralore. Baret dhe Resorantet: Hoteli operon me sherbimin all inclusive dhe sherben ushqim dhe pije pergjate gjithe dites ne baret dhe restorantet e vena ne dispozicion me nje shumellojshme perzgjedhjesh ne gatime nga guzhina turke dhe ajo nderkombetare. Restoranti kryesor - sherben vaktet kryesore te ushqimit ne bufe te hapur me mundesi te ndryshme zgjedhje sipas shijes dhe deshires tuaj. Lobby bar, pool bar, Snack bar, bistro bar, disco bar - sherbejne  te gjitha llojet e pijeve duke filluar nga ato te ngrohtat te ftohtat, alkolike dhe joalkolike vendase dhe te importit, kokteile shumengjyreshe me shije te ndryshme.

  Shërbimet:

  Vakte dhe ushqime te ofruara:

  • Ultra All Inclusive

  Plazhe:

  • Plazh renor
  • Plazh Privat

  Distancat nga:

  • Aeroporti: 40 km
  • Distance nga deti: 0 m
  • Distance nga qendra: 9 km

  Aktivitetet:

  • Shkolle zhytjeje
  • Ski ne uje
  • Ski ne uje me banane
  • Ekskursione te organizuara
  • Shtegje per ecje dhe vrap
  • Mbremje muzikore
  • Club disko
  • Parashute
  • Kanoe
  • Barke Kajak me qira
  • Akuapark
  • Jeep Safaris

  Pajisjet e hotelit dhe facilitetet:

  • Pishine e jashtme
  • Pishine e brendshme
  • Pishine femijesh
  • Sauna
  • Faks
  • Restorant
  • Zyre kembimi valutor
  • Dhoma pa duhan
  • Pastrim kimik
  • Bar brenda hotelit
  • Internet kafe
  • Kasaforte ne recepsion
  • Restorant à la carte
  • Sallon bukurie
  • Qender trajtimi & SPA
  • Akses per karrige me rrota
  • Sherbim dhome 24 ore
  • Dyqan suveniresh
  • Boutique
  • Shezlonge dhe çadra ne pishine
  • Shezlonge dhe çadra ne plazh
  • Bar Pishine
  • Recepsion per makine me qira
  • Cocktailbar
  • Ashensor
  • Parking pa pagese
  • Sherbim Mjekesor
  • Rreshqitese per femije
  • Rreshqitese per te rritur
  • Peshqira plazhi me depozit
  • Klub lojrash per femije
  • Amfitater
  • Ambjent per te luajtur femijet
  • Roje Plazhi
  • Trajtim special per te sapomartuarit
  • Librari

  Sherbime per femije dhe bebe:

  • Animacione per femije
  • Baysitting/Kujdestar femijesh
  • Klub per femijet, Kopesht
  • Karrige per te ushqyer femijet
  • Mini aquapark
  • Menu ushqimi per bebe

  Te gjitha njesite e akomodimit jane te pajisura me:

  • Ballkoni
  • TV
  • Telefon
  • Televizion satelitor
  • kasaforte
  • Ambjent ndenjeje
  • Kasaforte dhome
  • Ajer I kondicionuar
  • minibar
  • tharese flokesh
  • banje/tualet
  • vaske
  • facilitete per kafe dhe caj
  • Shapka

  Te Perfshira Ne Pakete:

  • Fluturimi Charter ✓
  • Transferta ✓
 • Kontrollo disponibilitetin dhe cmimet
  Nga:
  Deri:
  Të rritur
  Femijë:
  1. Mosha e fëmijës:
  2. Mosha e fëmijës:
  3. Mosha e fëmijës:
  4. Mosha e fëmijës:
  • Dhome dyshe Klub

   Ultra all inclusive
   Sherbimi nuk eshte disponibel ne periudhen e kerkuar.
  • Dhome dyshe Standarte me pamje nga deti

   Ultra all inclusive
   Sherbimi nuk eshte disponibel ne periudhen e kerkuar.
  • Dhome dyshe Standarte me pamje nga kopeshti

   Ultra all inclusive
   Sherbimi nuk eshte disponibel ne periudhen e kerkuar.
  • Dhome dyshe Deluxe pamje nga kopeshti

   Ultra all inclusive
   Sherbimi nuk eshte disponibel ne periudhen e kerkuar.
  • Dhome familjare 2 Dhoma gjumi

   Ultra all inclusive
   Sherbimi nuk eshte disponibel ne periudhen e kerkuar.
  • Dhome Deluxe Apartament A

   Ultra all inclusive
   Sherbimi nuk eshte disponibel ne periudhen e kerkuar.
  • Dhome Deluxe Apartament B

   Ultra all inclusive
   Sherbimi nuk eshte disponibel ne periudhen e kerkuar.
 • No Reviews Available for this Hotel

Oferta Speciale për Belek