Long Beach Hotel Resort & Spa

Long Beach Hotel Resort & Spa

Adresa: Turkler Mevkii Incekum, 07400 Avsallar, Turkey
Avsallar
Parametrat e kërkimit:
 • Long Beach Hotel Resort & Spa:

  I shtrire ne nje siperfaqe prej 75000 m2, eshte e ndertuar ne menyre te pershtatshme per tju ofruar rehati dhe komoditet te gjithe grupmoshave. I ndodhur midis gjelberimit  me palma dhe shume fare prane detit shtrihet ne menyre  madheshtore Hotel Long Beach resort  i cili  ofron kushte dhe ambjente mjaft luksoze per te gjithe pushuesit e saj. Ketu do te gjeni  Aktivitete dhe   ambjentete te ndryshme clodhjesh si :  Sportet e ujit  si lundrime katamaran , banana , parasailing , terrene sportive ne rere dhe ne fusha te posacme profesionale si : tenis , futboll etj, qendra e fitnesit dhe Spa-ja , sauna , jakuzzi , masazhet e ndryshme ofrojne trajtime te ndryshme per ju dhe lekuren tuaj. Animacionet , show-t  komik dhe muzikor ne amfiteatrin, karaoket , muzika live partyt dhe diskot nuk do te mungojne   pergjate qendrimit tuaj ne kete hotel.   Hoteli ve ne dispozicionin tuaj  447 dhoma standarte, 30 Suita, 120 dhoma dublex, 2 King suite, 48 vila dhe 8 dhoma per njerez me aftesi te kufizuar. Hoteli me plazhin e tij privat lidhet nepermjet nje nenkalimi. Cdo dite eshte nje dite e re ne kete hotel, nuk ka rendesi se kur zgjoheni pasi skuadra e animacionit eshte gjithmone gati duke ju ofruar gjimnastiken e mengjesit, yoga ,mesime kercimi. Hoteli eshte i pershtatshme per te rinjte , familjaret dhe femijet . Femijet kane ne dispozicionin e tyre pishinen per femije , kendin e lojrave , animacionet , miniclubin etj. Baret dhe Restorantet : Hoteli operon me sherbimin ultra all inclusive dhe sherben ushqime dhe pije pergjate gjtihe dites  ne baret dhe restorantet e vena ne dispozicion . Ketu do te keni mundesi perzgjedhje ne ushqime nga guzhina turke dhe ajo nderkombatare. Restorantin kryesor Hayat- hapet ne oren 07.00-21.30 dhe sherben   treja vaktet kryesore dhe te ndermjetme  ne bufe te hapur. Restorantet te tipit A La Carte sherbejne darkat tuaja ne ambjent te hapur duke ju ofruar nje pamje te mrekullueshme nga deti  etj.  Hunker restorant  a la carte – sherben darken sipas  kuzhines  turke .  Orfoz restorant a la carte – sherben darken  me kuzhime mesdhetare.  Taco restorant a la carte – sherben darken tuaj me specialitete nga  kuzhina  meksikane .  Dragon restorant  a la carte – sherben  me kuzhine kineze dhe Bon appétit restorant me kuzhine italiane. Gjithashtu ofron edhe restorant snack gjate gjithe dites ne plazh me gatime te shpejta si pizza ,sanduic etj. Café House,Wine house, Beer house, kafe turke, Hookan lounge, Lobby bar, Bar ne pishine dhe bar ne plazh, Amphi bar, Villa bar, Water fall bar, bowling bar dhe disko bar- sherben pije te ndryshme per te gjithe te ftuarit e saj duke filluar nga ato vendase dhe te huaja, alkolike dhe joalkolike , te ngrohta dhe te ftohta , kokteile te ndryshme me fruta , embelsira etj.

   

  Shërbimet:

  Vakte dhe ushqime te ofruara:

  • Ultra All Inclusive

  Plazhe:

  • Plazh zallor
  • Plazh renor
  • Plazh Privat

  Distancat nga:

  • Aeroporti: 108 km
  • Distance nga deti: 50 m
  • Distance nga qendra: 19 km

  Aktivitetet:

  • Ski ne uje
  • Ski ne uje me banane
  • Mbremje muzikore
  • Club disko
  • Parashute
  • Akuapark
  • windsurfing
  • Goditje me Hark
  • Basketboll
  • Volejboll plazhi
  • Bilardo
  • Bowling
  • Kazino
  • Lojra elektronike
  • Animacione per te rritur
  • Qender Fitnesi
  • futboll
  • Live Music
  • Lunapark
  • Stretching
  • Fusha Tenisi
  • Pingpong

  Pajisjet e hotelit dhe facilitetet:

  • Pishine e jashtme
  • Pishine e brendshme
  • Pishine femijesh
  • Sauna
  • Faks
  • Restorant
  • Zyre kembimi valutor
  • Dhoma pa duhan
  • Pastrim kimik
  • Bar brenda hotelit
  • Kasaforte ne recepsion
  • Restorant à la carte
  • Sallon bukurie
  • Qender trajtimi & SPA
  • Akses per karrige me rrota
  • Dyqan suveniresh
  • Boutique
  • Shezlonge dhe çadra ne pishine
  • Shezlonge dhe çadra ne plazh
  • Bar Pishine
  • Recepsion per makine me qira
  • Cocktailbar
  • Ashensor
  • Parking pa pagese
  • Bar ne plazh
  • Wi-Fi falas
  • Dhome per Valixhe
  • Sherbim Mjekesor
  • Rreshqitese per femije
  • Rreshqitese per te rritur
  • Peshqira plazhi me depozit
  • Klub lojrash per femije
  • Amfitater
  • Ambjent per te luajtur femijet
  • Loje me Shigjeta

  Sherbime per femije dhe bebe:

  • Animacione per femije
  • Baysitting/Kujdestar femijesh
  • Klub per femijet, Kopesht
  • Baby Cot
  • Karrige per te ushqyer femijet

  Te gjitha njesite e akomodimit jane te pajisura me:

  • Ballkoni
  • Telefon
  • Televizion satelitor
  • kasaforte
  • Ambjent ndenjeje
  • Ajer I kondicionuar
  • minibar
  • tharese flokesh
  • banje/tualet
  • vaske

  Te Perfshira Ne Pakete:

  • Fluturimi Charter ✓
  • Transferta ✓

  Vendndodhje e vecante:

  • landmark: Avsallar
 • Kontrollo disponibilitetin dhe cmimet
  Nga:
  Deri:
  Të rritur
  Femijë:
  1. Mosha e fëmijës:
  2. Mosha e fëmijës:
  3. Mosha e fëmijës:
  4. Mosha e fëmijës:
  • Dhome dyshe Standarte pamje nga toka

   Ultra all inclusive
   1 487,00 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
  • Dhome dyshe Standarte pamje nga deti

   Ultra all inclusive
   1 518,36 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
  • Dhome familjare Dublex

   Ultra all inclusive
   2 065,13 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
 • No Reviews Available for this Hotel

Oferta Speciale për Alania