Delfinia Hotel

Delfinia Hotel

Adresa: Moraitika Corfu 49100, GREECE
Parametrat e kërkimit:
 • Delfinia Hotel:

  Delfina hotel eshte nje kompleks ideal i shtrire pergjate kopshteve paqesore dhe egzotike ne buze te detit. Ofron nje standart te larte sherbimi per te gjithe te ftuarit  duke u bere nje strehe rehatie  dhe shijuar  peisazhin  e  mrekullueshem me blune e thelle te detit ne sfond  dhe aromat e mrekullueshme qe vijne nga kopshtet e limonave dhe portokallave perreth hotelit. Do te ndjeni kenaqesi te vertet dhe pushime te paharruara prane ketij resorti fantastik  me 4 yje. Hoteli eshte i perbere nga 3 ndertesa dhe ka ne total 185 dhoma. Dhomat jane  mjaft moderne dhe te arreduara me klas duke ofruar te gjitha facilitetet e nevojshme. Baret dhe Restorantet : Feakes Taverne, ketu sherbehet mengjesi dhe darka per te gjithe te ftuarit duke nderthurur stilin tradiacional Grek me ushqimet e mrekullueshme bio dhe te fresketa. Taverna Nausica  sherben pjatat me te mira greke. Bari ne pishine,Sherbehen Kafe ,Kapucino pije te ftohta dhe te ngrohta, alkolike dhe joalkolike si dhe nje menu te pasur kokteilesh.

  Shërbimet:

  Vakte dhe ushqime te ofruara:

  • Mengjes dhe darke e perfshire pa pijet

  Plazhe:

  • Plazh zallor

  Distancat nga:

  • Stacioni I autobusit: 100 m
  • Aeroporti: 18 km
  • Distance nga deti: 0 m

  Aktivitetet:

  • Ski ne uje
  • Ski ne uje me banane
  • Ekskursione te organizuara
  • Club disko
  • Zhytje scuba/zhytje
  • Barke Kajak me qira

  Pajisjet e hotelit dhe facilitetet:

  • Pishine e jashtme
  • Pishine femijesh
  • Restorant
  • Pastrim kimik
  • Bar brenda hotelit
  • Salle televizori
  • Numri I sallave te takimit: 1
  • Sherbim dhome 24 ore
  • Shezlonge dhe çadra ne pishine
  • Recepsion per makine me qira
  • Cocktailbar
  • Taverne
  • Bar ne plazh
  • Wi-Fi falas
  • Sherbim Mjekesor
  • Shezlonget dhe cadrat ne plazh me pagese

  Te gjitha njesite e akomodimit jane te pajisura me:

  • TV
  • Telefon
  • Televizion satelitor
  • kasaforte
  • Ajer I kondicionuar
  • minibar
  • banje/tualet
  • Tarrace
  • facilitete per kafe dhe caj
  • Wi-Fi me pagese
 • Kontrollo disponibilitetin dhe cmimet
  Nga:
  Deri:
  Të rritur
  Femijë:
  1. Mosha e fëmijës:
  2. Mosha e fëmijës:
  3. Mosha e fëmijës:
  4. Mosha e fëmijës:
 • Oferte Speciale

  15% zbritje per rezervime deri ne 31 Janar per te gjithe sezonin. 15.5.2023 - 26.10.2023

 • No Reviews Available for this Hotel

Oferta Speciale për Korfuz