Hotel Albatros

Hotel Albatros

Adresa: Od Žala 1, 20210 Cavtat
Parametrat e kërkimit:
 • Hotel Albatros :

  Hotel Albatros ndodhet prane plazhit rreth 2 min larg nga qendra e Cavtatit, 5 min larg nga aeroporti i Dubrovnikut si dhe 25 min larg nga qyteti i vjeter. Hoteli eshte zgjidhja ideale per te kaluar pushime te mrekullueshme dhe fantastike. Hoteli ve ne dispozicionin tuaj 305 dhoma te cilat jane te pershtatura per te rinj, cifte dhe familjare. Ne dispozicionin tuaj do te jete nje pishine e brendshme, nje pishine e jashtme, qender fitnesi, sauna, dhome per masazh, sallon bukurie, fushe tenisi etj. Baret dhe restorantet: Hoteli operon me sherbimin all inclusive dhe ju ofron ushqime nga kuzhina vendase dhe ajo nderkombetare te pergatitura me cilesi nga shefat tane. Konavle restaurant eshte restoranti kryesor i hotelit i cili ju ofron gatime te ndryshme te cilat serviren ne bufe te hapur dhe njehere ne jave ofron nje darke me specialite te kuzhines kroate. Civitas restaurant  sherben dreken nga ora 12.00-16.00 ku ju ofron ushqime te shpejta si pizza,hot-dog, sandwiches  si dhe lloje te ndryshme akulloresh. Snack bar eshte i hapur nga ora 10.00-19.00 dhe ofron ushqime te lehta si dhe pije te ndryshme si alkolike, joalkolike etj. Lobby bar eshte ne dispozicionin tuaj nga ora 17.00-00.00 dhe ne te ju do te keni mundesi te shijoni nje shumellojshmeri pijesh si dhe kokteile shumengjyrshe.

  Shërbimet:

  Vakte dhe ushqime te ofruara:

  • Mengjes dhe darke e perfshire pa pijet
 • Kontrollo disponibilitetin dhe cmimet
  Nga:
  Deri:
  Të rritur
  Femijë:
  1. Mosha e fëmijës:
  2. Mosha e fëmijës:
  3. Mosha e fëmijës:
  4. Mosha e fëmijës:
 • No Reviews Available for this Hotel

Oferta Speciale për Dubrovnik & Riviera