Valamar Lacroma Dubrovnik

Valamar Lacroma Dubrovnik

Adresa: Iva Dulcica 34, Babin Kuk, 20000 Dubrovnik
Parametrat e kërkimit:
 • Valamar Lacroma Dubrovnik :

  Valamar lacroma ndodhet ne gadishullin e Babin Kuk me pamje te mrekullueshme  nga ishujt Elafiti, 10 min larg nga qyteti i vjeter si dhe ju keni mundesine te zhvilloni vizita ne qytet dhe ne vendet historike prane tij. Hoteli ve ne dispozicionin tuaj 401 dhoma te cilat jane te arreduara ne menyre moderne dhe komode si dhe te pershtatura per te rinj, cifte dhe familjare.  Per ju do te ofrohet gjithashtu nje pishine te jashtme, pishine te brendshme, sauna, palester dhe trajtime bukurie. Hoteli ju ofron mundesine te clodheni ne plazhet e tij si dhe te zhvilloni aktivitete sportive si tenis, ciklizem dhe sportet e ujit. Gjithashtu ju do te keni mundesi te zhvilloni ture te ndryshme per te zbuluar pasurite natyrore, kulturore dhe historike te Dubrovnikut. Baret dhe restorantet: Hoteli ofron specialitete  te kuzhines vendase dhe asaj nderkombetare te cilat jane te gatuara me cilesi nga shefat e kuzhines sone. Lacroma restaurant eshte restoranti kryesor I hotelit I cili  ofron ushqime te kuzhinave te ndryshme te cilat serviren ne bufe te hapur. Langusto a la carte restaurant sherben darken dhe servir gatime nga kuzhina vendase dhe ajo nderkombetare ne nje ambient elegant dhe te kendshem. Lounge bar ndodhet ne ambientet e brendshme te hotelit dhe servir pije te ndryshme si vendase vecanerisht disa lloje vererash dhe kokteile. Lobby bar ofron nje shumellojshmeri pijesh si alkolike, joalkolike, vendase dhe te importit si dhe kokteile te ndryshme.

  Shërbimet:

  Vakte dhe ushqime te ofruara:

  • Mengjes dhe darke e perfshire pa pijet
 • Kontrollo disponibilitetin dhe cmimet
  Nga:
  Deri:
  Të rritur
  Femijë:
  1. Mosha e fëmijës:
  2. Mosha e fëmijës:
  3. Mosha e fëmijës:
  4. Mosha e fëmijës:
  • Dhome dyshe me pamje nga parku

   Mengjes + darke
   1 316,70 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
  • Dhome dyshe balcony park view

   Mengjes + darke
   1 439,90 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
  • Dhome dyshe Superior sea side

   Mengjes + darke
   1 501,50 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
 • No Reviews Available for this Hotel

Oferta Speciale për Dubrovnik & Riviera