The Royal Palm Hotel

The Royal Palm Hotel

Adresa: Kardinala Stepinca 31, Babin Kuk, 20 000 Dubrovnik
Parametrat e kërkimit:
 • The Royal Palm Hotel :

  I vendosur 7 min larg nga qendra e qytetit te vjeter te Dubrovnikut nje pasuri e UNESCO-S, 5  min larg nga plazhi i Kopakabanes, 7 min nga gadishulli i Lapades dhe 30 min nga aeroporti. Hoteli eshte ndertuar ne vitin 2012 duke ofruar mjedise moderne dhe  komode te cilat jane te pershtatura per te rinj, cifte dhe te familjare. Hoteli ve ne dispozicionin tuaj 25 dhoma te cilat jane te arreduara ne menyre komforte dhe te pershtatura per shijet e gjithsecilit. Gjithashtu per ju ofrohet pishine e jashtme , pishine e brendshme, nje qender spaje, sauna, masazhe dhe nje qender fitnessi ne te cilat ju mund te relaksoheni dhe te beni trajtime te ndryshme per fytyren dhe trupin tuaj. Baret dhe restorantet: Hoteli ofron mundesi zgjedhje nga kuzhina vendase dhe ajo nderkombetare te cilat serviren ne ambiente te hapura me pamje te mrekullueshme nga deti Adriatik.  Mengjesi serviret ne restorantin e hotelit. Restorant a la carte Zoe ofron per ju produktet e peshkut dhe frutat e detit te cilat pergatiten me cilesi nga shefat tane. Mediterraneo restaurant  servir kryesisht produkte te mishit te pergatitura ne zgare te cilat sherbehen ne bufe te hapur si dhe gatime nga kuzhina tradicionale dhe ajo nderkombetare. Restaurant La Castille sherben darken ku ju keni mundesi te shijoni produktet e detit si dhe ushqime te zgares ne nje atmosphere unike. Rocks cocktail bar  & lounge  ofron per ju nje variete pijesh si freskuese, alkolike, joalkolike , kafe si dhe kokteile shumengjyrshe.

  Shërbimet:

 • Kontrollo disponibilitetin dhe cmimet
  Nga:
  Deri:
  Të rritur
  Femijë:
  1. Mosha e fëmijës:
  2. Mosha e fëmijës:
  3. Mosha e fëmijës:
  4. Mosha e fëmijës:
 • No Reviews Available for this Hotel

Oferta Speciale për Dubrovnik & Riviera