Hotel Bellevue Dubrovnik

Hotel Bellevue Dubrovnik

Adresa: Pera Cingrije 7, Montovjerna, 20000 Dubrovnik
Parametrat e kërkimit:
 • Hotel Bellevue Dubrovnik :

  Hotel Bellevue eshte i vendosur ne gjirin Miramare me pamje te mrekullueshme nga deti Adriatik dhe eshte nje kombinim i botes moderne dhe asaj antike. Hoteli ndodhet 5 min larg nga qyteti i vjeter dhe 25 min larg nga aeroporti. Ne dispozicionin tuaj do te jene 91 dhoma te cilat jane te arreduara ne menyre bashkekohore  dhe komode. Ju do te keni mundesi te zhvilloni aktivitete te ndryshme dhe argetuese ne mjediset prane hotelit. Gjithashtu ju do te keni mundesi te beni eskursione dhe ture te ndryshme ne qytet dhe qytetet perreth, si dhe do te mund te zhvilloni eskursione individuale, sportet e ujit dhe eskursione me jaht. Hoteli ofron gjithashtu nje qender fitnessi, nje qender spa-je ne te cilen ju mund te beni trajtime te ndryshme per trupin dhe fytyren tuaj, gjithashtu ju mund te freskoheni dhe te relaksoheni ne pishinen e brendshme ose ne Jacuzzi .

  Baret dhe restorantet: Hoteli ve ne dispozicionin tuaj 2 restorante dhe nje bar ne te cilin ju do te shijoni ushqime te lehta si dhe pije te ndryshme vecanerisht pijet alkolike vendase te cilat ofrohen ne nje mjedis te vecante dhe me pamje te mrekullueshme te  Adriatikut.  Vapor a la carte restaurant ofron gatime nga kuzhina mesdhetare. Nevera beach restaurant ofron darken ne nje ambient te mrekullueshem dhe servir produktet e peshkut si dhe frutat e detit te gatuara ne menyre tradicionale. Spice lounge bar sherben pije te ndryshme si alkolike, joalkolike si dhe kokteile shumengjyrshe.

  Shërbimet:

  Vakte dhe ushqime te ofruara:

  • Fjetje dhe mengjes
 • Kontrollo disponibilitetin dhe cmimet
  Nga:
  Deri:
  Të rritur
  Femijë:
  1. Mosha e fëmijës:
  2. Mosha e fëmijës:
  3. Mosha e fëmijës:
  4. Mosha e fëmijës:
  • Dhome dyshe Klasike Pamje nga deti

   Akomodim me mengjes
   1 724,80 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
  • Dhome dyshe Superiore pamje nga deti me ballkon

   Akomodim me mengjes
   2 048,20 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
  • Dhome dyshe Deluxe pamje nga deti me ballkon

   Akomodim me mengjes
   2 664,20 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
 • No Reviews Available for this Hotel

Oferta Speciale për Dubrovnik & Riviera