Mareblue Beach

Mareblue Beach

Adresa: St.Spyridon, Corfu Island 491 00, Greece
Parametrat e kërkimit:
 • Mareblue Beach:

  Mareblue Beach hotel eshte i lokalizuar ne zonen e bukur te Agios Spyridonas. Ngjitur me hotelin ndodhet liqeni Antinioti, me ujrat e tij te embla. Shtrihet ne nje siperfaqe prej 50.000 m2 dhe ka 350 dhoma ne total, dhoma Double, Double me krevat marinari dhe Apartamente me dy dhoma gjumi. Hoteli ndodhet ne pjesen verilindore te ishullit te Korfuzit me nje distance nga qendra e Korfuzit rreth  38 km, ndodhet ne breg te detit. Hoteli ofron mundesi te pafundme argetimi dhe defrimi , duke luajtuar sportin tend te preferuar, duke u kujdesur per trupin , duke shijuar ushqimet dhe pijet ne baret dhe restorantet qe hoteli ve ne dispozicion per te gjithe te ftuarit. Baret dhe Restorantet: Hoteli ofron restorantin kryesor Almyra, i cili sherben ne bufe te treja vaktet, dhe per darken ofron ushqime mesdhetare dhe nderkombetare, 3 here ne jave ofrohet nate speciale me prodhime Italiane, Aziatike & Greeke. Gjithashtu ofron Restorantin ne pishine Zephyros me pasta & snacks, pizza, hot dog, French fries, cheese pie, sandwiches dhe Restoranti Ostrako ne plazh. Baret jane: bar ne pishine, lobby bar dhe veranda bar.

  Shërbimet:

  Vakte dhe ushqime te ofruara:

  • All Inclusive

  Plazhe:

  • Plazh renor

  Distancat nga:

  • Stacioni I autobusit: 1,5 km
  • Distance nga deti: 0 m

  Aktivitetet:

  • Ski ne uje
  • Ski ne uje me banane
  • Ekskursione te organizuara
  • Shtegje per ecje dhe vrap
  • Kalerim mbi kale
  • Zhytje scuba/zhytje
  • Barke Kajak me qira

  Pajisjet e hotelit dhe facilitetet:

  • Pishine e jashtme
  • Pishine femijesh
  • Sauna
  • Internet
  • Restorant
  • Zyre kembimi valutor
  • Dhoma pa duhan
  • Pastrim kimik
  • Bar brenda hotelit
  • Restorant à la carte
  • Sallon bukurie
  • Qender trajtimi & SPA
  • Sherbim dhome 24 ore
  • Shezlonge dhe çadra ne pishine
  • Bar Pishine
  • Parking pa pagese
  • Bar ne plazh
  • Wi-Fi falas
  • Dhome per Valixhe
  • Sherbim Mjekesor
  • Shezlonget dhe cadrat ne plazh me pagese
  • Klub lojrash per femije
  • Ambjent per te luajtur femijet

  Sherbime per femije dhe bebe:

  • Animacione per femije
  • Baysitting/Kujdestar femijesh
  • Klub per femijet, Kopesht
  • Karrige per te ushqyer femijet

  Te gjitha njesite e akomodimit jane te pajisura me:

  • Ballkoni
  • TV
  • Telefon
  • Televizion satelitor
  • kasaforte
  • Ajer I kondicionuar
  • minibar
  • tharese flokesh
  • banje/tualet
  • Tarrace
  • vaske
  • facilitete per kafe dhe caj
  • Wi-Fi me pagese
  • Shapka
 • Kontrollo disponibilitetin dhe cmimet
  Nga:
  Deri:
  Të rritur
  Femijë:
  1. Mosha e fëmijës:
  2. Mosha e fëmijës:
  3. Mosha e fëmijës:
  4. Mosha e fëmijës:
  • Dhome dyshe me pamje nga deti

   All inclusive ( ushqim dhe pijet te perfshira)
   Sherbimi nuk eshte disponibel ne periudhen e kerkuar.
   Dhome dyshe me pamje nga deti
   Dhome dyshe me pamje nga detiDhome dyshe me pamje nga detiDhome dyshe me pamje nga detiDhome dyshe me pamje nga deti

   Shërbimet:

   Veçorite e dhomave te hotelit:

   • Emri: Dhoma dyshe me pamje gna deti
   • Ballkoni
   • Makineri per kafe dhe caj
   • Mini frigorifer ne dhome
   • Banje/ tualet
   • Telefone
   • Tv / stacione televizive me satelit
   • Kasaforte ne dhome
   • Sherbim hekurosje
   • Tharese Flokesh
   • Ajer I kondicionuar
   • Vaske
   • Robdechamer dhe shapka
   • Shtreter: Dhoma ka nje krevat matrimonial ose dy krevat tek dhe nje divan
   • Siperfaqja e dhomes: 28 m2
   • Divan
  • Dhome familjare Suite

   All inclusive ( ushqim dhe pijet te perfshira)
   Sherbimi nuk eshte disponibel ne periudhen e kerkuar.
   Dhome familjare Suite
   Dhome familjare SuiteDhome familjare SuiteDhome familjare SuiteDhome familjare SuiteDhome familjare Suite

   Shërbimet:

   Veçorite e dhomave te hotelit:

   • Emri: Dhome familjare me krevat marinar
   • Ballkoni
   • Makineri per kafe dhe caj
   • Kasaforte dhome
   • Mini frigorifer ne dhome
   • Banje/ tualet
   • Telefone
   • Tv / stacione televizive me satelit
   • Kasaforte ne dhome
   • Tharese Flokesh
   • Wi-Fi pa pagese
   • Ajer I kondicionuar
   • Vaske
   • Robdechamer dhe shapka
   • Shtreter: Dhoma ka nje krevat matrimonial ose dy krevat tek dhe nje krevat dy katesh
  • Dhome familjare me krevat marinari

   All inclusive ( ushqim dhe pijet te perfshira)
   Sherbimi nuk eshte disponibel ne periudhen e kerkuar.
   Dhome familjare me krevat marinari
   Dhome familjare me krevat marinariDhome familjare me krevat marinariDhome familjare me krevat marinari

   Shërbimet:

   Veçorite e dhomave te hotelit:

   • Emri: Dhoma familjare me pamej gna deti
   • Ballkoni
   • Makineri per kafe dhe caj
   • Mini frigorifer ne dhome
   • Telefone
   • Tv / stacione televizive me satelit
   • Kasaforte ne dhome
   • Sherbim hekurosje
   • Tharese Flokesh
   • Wi-Fi pa pagese
   • Ajer I kondicionuar
   • Vaske
   • Robdechamer dhe shapka
   • Shtreter: Dhoma ka nje krevat matrimonial ose dy krevat tek dhe nje krevat dy katesh
  • Dhome dyshe Me pamje nga kopeshti

   All inclusive ( ushqim dhe pijet te perfshira)
   Sherbimi nuk eshte disponibel ne periudhen e kerkuar.
 • No Reviews Available for this Hotel

Oferta Speciale për Korfuz