Granada Luxury Resort & Spa

Granada Luxury Resort & Spa

Adresa: Alara Tourism Center, 07200 Okurcalar, Turkey
Okurcalar
Parametrat e kërkimit:
 • Granada Luxury Resort & Spa:

  Granada Luxury ndodhet ne qendren turistike Alara ne qytetin Okurcalar te Alanias e njohur ndryshe si kryeqendra e turizmit  me plazhet e tij unike dhe te bukura. Hoteli ndodhet vetem 30 min larg qytetit te Alanias dhe Sides si dhe  1.30 ore nga aeroporti i Antalias. Hoteli eshte ndertuar ne vitin 2010, perbehet nga nje ndertese me 10 kate vetem disa metra larg brigjeve te mesdheut. Hoteli eshte luksoz dhe ofron kushte cilesore ne sherbim dhe akomodim per te  gjithe pushuesit e tij. Ketu do te gjeni mundesi te ndryshme argetimi si : qender fitnesi, sauna, jakuzzi , Spa, masazhe me trajtime te vecante per trupin dhe lekuren tuaj, terrene sportive per te praktikuar sportet tuaja te preferuara , sportet e ujit si zhytje lundrime etj,  Pishine te brendshme dhe te jashtme, Aquapool dhe rreshqitese , pishine Vip , Shezlongje dhe cadra pergjate pishinave dhe ne plazh per tu relaksuar ne panoramen e mrekullueshme   qe kjo zone ofron. Femijet kane ne dispozicionin e tyre pishine per femije , kendin e lojrave , miniclub etj .Animacionet , show-t dhe spektaklet ne amfiteater ,  kinemaja verore nuk do te mungojne per asnje moment gjate qendrimit tuaj ne kete hotel.  Hoteli ve ne dispozicionin tuaj 598 dhoma me pamje nga deti ose nga kopeshti te arreduara ne menyre luksoze dhe me kushte bashkohoreBaret dhe Restorantet- Hoteli operon me sherbimin ultra all inclusive dhe sherben pije dhe ushqime pergjate gjithe dites ne baret dhe restorantet e vena ne dispozicion.  Mundesi te ndryshme perzgjedhjesh ne ushqim nga guzhina vendase dhe ajo nderkombetare.  Restorantin kryesor-  ketu  sherbehet mengjesi, dreka dhe darka ne bufe te hapur me mundesi zgjedhje sipas shijes dhe kerkeses suaj.  Turkish Restorant  a la carte restorant – ketu  mund te shijoni ushqime tradicionale Turke, Italian Restorant a la carte – ketu sherbehet darka ne bufe te hapur  sipas  kuzhines Italiane, Chinese Restorant a la carte – sherben darken me  ushqime nga guzhina   Kineze, Fish Restorant a la carte - sherbehet darka  me prodhime te fresketa Deti dhe Peshku , Russian Restorant  a la carte -  ofrohet darka me  gatime te guzhines Ruse, Tappanyaki restorant a carte – ofrohet darka  me gatime nga  guzhina Japoneze. Lobby bar, Atrium bar, Boardwalk bar, Snack bar, Vitamin bar (SPA), Service Bar, Beach Bar, Disco Bar dhe Irish Pub me muzike te perzgjedhur bashkohore – ofrojne te gjitha llojet e pijeve si ato vendase dhe te importit, alkoolike dhe joalkoolike , te ngrohta dhe te ftohta , kokteile me fruta dhe shije te ndryshme , akullore embelsira etj.

   

  Shërbimet:

  Vakte dhe ushqime te ofruara:

  • Ultra All Inclusive

  Plazhe:

  • Plazh me platforme
  • Plazh Privat

  Distancat nga:

  • Aeroporti: 94 km
  • Distance nga deti: 0 m
  • Distance nga qendra: 30 km

  Aktivitetet:

  • Ski ne uje
  • Mbremje muzikore
  • Club disko
  • Lundrim
  • Arobi ne uje
  • Goditje me Hark
  • Basketboll
  • Volejboll plazhi
  • Bilardo
  • Bowling
  • Lojra elektronike
  • Qender Fitnesi
  • futboll
  • Fusha Tenisi
  • Pingpong

  Pajisjet e hotelit dhe facilitetet:

  • Pishine e jashtme
  • Pishine e brendshme
  • Pishine femijesh
  • Sauna
  • Faks
  • Restorant
  • Zyre kembimi valutor
  • Pastrim kimik
  • Bar brenda hotelit
  • Internet kafe
  • Kasaforte ne recepsion
  • Restorant à la carte
  • Sallon bukurie
  • Qender trajtimi & SPA
  • Qender tregtare
  • Dyqan suveniresh
  • Boutique
  • Shezlonge dhe çadra ne pishine
  • Shezlonge dhe çadra ne plazh
  • Bar Pishine
  • Recepsion per makine me qira
  • Cocktailbar
  • Ashensor
  • Parking pa pagese
  • Wi-Fi falas
  • Dhome per Valixhe
  • Sherbim Mjekesor
  • Rreshqitese per femije
  • Rreshqitese per te rritur
  • Peshqira plazhi me depozit
  • Klub lojrash per femije
  • Amfitater
  • Ambjent per te luajtur femijet
  • Loje me Shigjeta
  • Trajtim special per te sapomartuarit

  Sherbime per femije dhe bebe:

  • Animacione per femije
  • Baysitting/Kujdestar femijesh
  • Klub per femijet, Kopesht
  • Baby Cot
  • Karrige per te ushqyer femijet

  Te gjitha njesite e akomodimit jane te pajisura me:

  • Ballkoni
  • Telefon
  • Televizion satelitor
  • kasaforte
  • Ajer I kondicionuar
  • minibar
  • tharese flokesh
  • banje/tualet
  • vaske
  • Wi-Fi falas
  • facilitete per kafe dhe caj
  • Shapka

  Te Perfshira Ne Pakete:

  • Fluturimi Charter ✓
  • Transferta ✓

  Vendndodhje e vecante:

  • landmark: Okurcalar
 • No Reviews Available for this Hotel

Oferta Speciale për Alania