Armonia Holiday Village

Armonia Holiday Village

Adresa: Kemer Mevkii - Akyarlar -Turgutreis- Bodrum - Turkey
Parametrat e kërkimit:
 • Armonia Holiday Village:

  Harmonia holiday eshte nje hotel luksoz i cili ju ofron mundesi te shumta argetimi dhe mjedise clodhese ne te cilat ju mund te kaloni pushime te paharrueshme. Hoteli ndodhet 30 min larg nga qendra e Bodrumit dhe  nje ore larg nga aeroporti. Ne dispozicionin tuaj do te jene 381 dhoma te cilat jane te arreduara ne menyre moderne dhe te pershtatura per te gjitha grupmoshat dhe per personat me aftesi te kufizuar. Hoteli ofron dy pishina te jashtme, nje waterslide, fushe tenisi dhe aktivitete sportive si basketboll, minigolf, boccia, bilardo, minifutboll. Nuk do te mbeten pas dhe sportet e ujit si banana, ringo, pedalo, canoe si dhe ata mund te marrin mesime serfi. Nje qender spaje dhe sauna do te jete ne dispozicionin tuaj ne te cilat ju do te keni mundesi te beni trajtime te ndyshme per fytyren dhe trupin tuaj si dhe mund te shijon lloje te ndryshme masazhesh dhe banjo turke , banjo me avull etj. Per femijet hoteli ofron nje pishine dhe nje miniclub ne te cilin ata mund te argetohen duke luajtur dhe zbavitur me njeri tjetrin. Baret dhe restorantet: Provezza main restaurant eshte restoranti kryesor I hoteli ne te cilin ju mund te shijoni mengjesin, dreken dhe darken duke ju servirur gatime nga kuzhina turke dhe ajo nderkombetare ne bufe te hapur. Turkish a la carte restaurant eshte ne dispozicionin tuaj 6 dite ne jave dhe servir per ju gatime nga kuzhina tradicionale turke. Fish a la carte restaurant ka nje kapacitet prej 140 personash dhe eshte I hapur 6 dite ne jave, servir produktet e peshkut dhe frutat e detit. Snack sherben mengjesin e vone ndermjet oreve 10.00-11.00 dhe dreken 12.30-16.30 ku ju servir ushqime te lehta dhe te shpejta si spaghetti, pizza, sallata dhe hamburger,  ne oret e pasdites 16.30-18.00 ofrohen embelsira dhe caj. Lobby bar eshte ne dispozicionin tuaj ndermjet oreve 01.00-07.00 dhe ju ofron pije te ndryshme si alkolike, joalkolike vendase dhe te importit. Cos bar eshte I hapur nga ora 10.00-24.00 dhe ju ofron pije te ndryshme. Lotus bar sherben pije si vendase dhe te importit ndermjet oreve 10.00-24.00. Sotto scala bar eshte ne sherbimin tuaj nga ora 23.30-02.30 dhe ofron pije te shumta dhe kokteile shumengjyrshe. Provezza bar eshte I hapur gjate drekes dhe darkes duke ju servirur pije te lehta. Guverte bar sherben pije te ndryshme si alkolike, joalkolike, vendase dhe te importit ndermjet oreve 19.0-24.00.

  Shërbimet:

  Vakte dhe ushqime te ofruara:

  • All Inclusive

  Plazhe:

  • Plazh renor
  • Plazh me platforme

  Distancat nga:

  • Aeroporti: 54 km
  • Distance nga deti: 0 m
  • Distance nga qendra: 25 km

  Aktivitetet:

  • Shkolle zhytjeje
  • Ski ne uje
  • Ski ne uje me banane
  • Mbremje muzikore
  • Club disko
  • Kanoe
  • Zhytje scuba/zhytje
  • windsurfing
  • Basketboll
  • Volejboll plazhi
  • Bilardo
  • Lojra elektronike
  • Animacione per te rritur
  • Qender Fitnesi
  • futboll
  • Pingpong
  • Golf miniature

  Pajisjet e hotelit dhe facilitetet:

  • Pishine e jashtme
  • Pishine e brendshme
  • Sauna
  • Zyre kembimi valutor
  • Pastrim kimik
  • Bar brenda hotelit
  • Restorant à la carte
  • Qender trajtimi & SPA
  • Dyqan suveniresh
  • Shezlonge dhe çadra ne pishine
  • Shezlonge dhe çadra ne plazh
  • Bar Pishine
  • Recepsion per makine me qira
  • Cocktailbar
  • Ashensor
  • Bar ne plazh
  • Wi-Fi falas
  • Dhome per Valixhe
  • Rreshqitese per femije
  • Rreshqitese per te rritur
  • Peshqira plazhi me depozit
  • Klub lojrash per femije
  • Ambjent per te luajtur femijet

  Sherbime per femije dhe bebe:

  • Animacione per femije
  • Klub per femijet, Kopesht
  • Baby Cot

  Te gjitha njesite e akomodimit jane te pajisura me:

  • Ballkoni
  • TV
  • Telefon
  • kasaforte
  • Ajer I kondicionuar
  • minibar
  • tharese flokesh
  • Wi-Fi falas
 • Kontrollo disponibilitetin dhe cmimet
  Nga:
  Deri:
  Të rritur
  Femijë:
  1. Mosha e fëmijës:
  2. Mosha e fëmijës:
  3. Mosha e fëmijës:
  4. Mosha e fëmijës:
  • Dhome dyshe Standarte

   All inclusive ( ushqim dhe pijet te perfshira)
   831,04 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
  • Dhome dyshe E madhe

   All inclusive ( ushqim dhe pijet te perfshira)
   1 081,92 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
 • No Reviews Available for this Hotel

Oferta Speciale për Bodrum