Ipsos Beach Hotel

Ipsos Beach Hotel

Adresa: corfu 490 83, Greece
Ipsos Beach HotelIpsos Beach HotelIpsos Beach HotelIpsos Beach HotelIpsos Beach HotelIpsos Beach HotelIpsos Beach HotelIpsos Beach HotelIpsos Beach HotelIpsos Beach HotelIpsos Beach HotelIpsos Beach HotelIpsos Beach HotelIpsos Beach HotelIpsos Beach HotelIpsos Beach HotelIpsos Beach Hotel
Parametrat e kërkimit:
 • Ipsos Beach Hotel:

  Ipsos Beach Hotel ndodhet midis kopshteve me limona, ullinj dhe ortokalleve, ne jug lindje te Korfuzit. Fshati Ipsos  eshte oaz i vogel  kenaqesie per te kaluar pushime te paharruara duke formuar kontraste ngjyrash me detin e tij blu te thelle , bimesine e tij  te denduar me peme  ulliri, palma ,rrushi etj. Ipsos eshte nje fshat i vogel me bukuri natyrore i vendosur ne pjesen  veriore  te qendres se Korfuzit  i rrethuar me kopeshtet e tij me  portokalle, limona  dhe ullinje. Hoteli ve ne dispozicion te pushuesve 63 dhoma moderne dhe elegante ( 48 dhoma dyshe dhe 9 apartamente). Ne hotel ndodhet restoranti  i njohur per recetat e tij, ku te ftuarit mund te  shijojne ushqimin e tyre te preferuar. Hoteli ofron  sherbim Half Board (mengjesin dhe darken ). Te ftuarit mund te kalojne momente relaksi dhe kenaqesie prane pishines dhe barit te saj duke shijuar pijet e tyre  dhe soditur panoramen e bukur qe ku ishull e ofron me shume bujari .

   

  Shërbimet:

  Vakte dhe ushqime te ofruara:

  • Mengjes dhe darke e perfshire pa pijet

  Plazhe:

  • Plazh publik

  Distancat nga:

  • Stacioni I autobusit: 200 m
  • Aeroporti: 15 km
  • Portet: 13 km
  • Distance nga deti: 0 m

  Aktivitetet:

  • Ekskursione te organizuara
  • Kalerim mbi kale
  • Kanoe
  • Barke Kajak me qira

  Pajisjet e hotelit dhe facilitetet:

  • Pishine e jashtme
  • Pishine e brendshme
  • Faks
  • Internet
  • Restorant
  • Zyre kembimi valutor
  • Pastrim kimik
  • Kasaforte ne recepsion
  • Sherbim dhome 24 ore
  • Shezlonge dhe çadra ne pishine
  • Bar Pishine
  • Recepsion per makine me qira
  • Ashensor
  • Parking pa pagese
  • Wi-Fi falas
  • Sherbim Mjekesor
  • Ambjent per te luajtur femijet

  Te gjitha njesite e akomodimit jane te pajisura me:

  • Ballkoni
  • Telefon
  • Televizion satelitor
  • minibar
  • tharese flokesh
  • banje/tualet
  • kondicioneri ne dhome me pagese shtese
 • Kontrollo disponibilitetin dhe cmimet
  Nga:
  Deri:
  Të rritur
  Femijë:
  1. Mosha e fëmijës:
  2. Mosha e fëmijës:
  3. Mosha e fëmijës:
  4. Mosha e fëmijës:
 • Oferte Speciale

  10% zbritje per rezervime deri ne 31 Mars per qendrim ne 20/05/24-04/10/24. 20.5.2024 - 4.10.2024

 • No Reviews Available for this Hotel

Oferta Speciale për Korfuz