Belvedere Hotel

Belvedere Hotel

Adresa: Kerkyraikes Diakopes S.A. - BELVEDERE Hotel, Agios Ioannis Peristeron, Tsaki Stroggyli, 49100 Benitses, Corfu, Greece
Belvedere Hotel Belvedere Hotel Belvedere Hotel Belvedere Hotel Belvedere Hotel Belvedere Hotel Belvedere Hotel Belvedere Hotel Belvedere Hotel Belvedere Hotel Belvedere Hotel Belvedere Hotel Belvedere Hotel
Parametrat e kërkimit:
 • Belvedere Hotel :

  Hotel Belvedere eshte nje hotel i thjeshte, i kendeshme i cili ndodhet  ne zonen  Sh. Ioanis Peristeron , ne jug te fshatit te famshem te Benitses , i cili  eshte i famshme per jeten e nates, restorantet, tavernat e medha me muzike greke. Pamja e mrekullueshm e e detit Jon do ju shoqeroj kudo qe te ndodheni ketu ne ishullin e bukur te Korfuzit. Hoteli eshte ndertuar në vitin 1986 dhe është rikonstruktuar në vitin 2011. Ka plazhin e vet private  me rere dhe me pisha, peme ulliri etj. Baret dhe RestorantetHoteli  ve ne dispozicion te pushuesve restorantin kryesor ku sherbehen te treja vaktet me bufe te hapur. Baret ndodhen ne zonen e Lobit dhe pishines per tu freskuar ne ditet e nxehta te veres.


  Shërbimet:

  Vakte dhe ushqime te ofruara:

  • All Inclusive

  Plazhe:

  • Plazh zallor
  • Plazh Privat

  Distancat nga:

  • Aeroporti: 15 km
  • Portet: 16,6 km
  • Distance nga deti: 0 m
  • Distance nga qendra: 16 km
  • Largesia nga qendra Historike: 55 km

  Aktivitetet:

  • Shkolle zhytjeje
  • Ski ne uje
  • Ski ne uje me banane
  • Ekskursione te organizuara
  • Kalerim mbi kale
  • Club disko
  • Lundrim
  • Barke Kajak me qira

  Pajisjet e hotelit dhe facilitetet:

  • Pishine e jashtme
  • Faks
  • Internet
  • Restorant
  • Bar brenda hotelit
  • Internet kafe
  • Kasaforte ne recepsion
  • Salle televizori
  • Parkim I hotelit ( me pagese )
  • Sherbim dhome 24 ore
  • Shezlonge dhe çadra ne pishine
  • Shezlonge dhe çadra ne plazh
  • Bar Pishine
  • Recepsion per makine me qira
  • Ashensor
  • Parking pa pagese
  • Wi-Fi falas
  • Sherbim Mjekesor

  Te gjitha njesite e akomodimit jane te pajisura me:

  • Ballkoni
  • TV
  • Telefon
  • Televizion satelitor
  • Ajer I kondicionuar
  • minibar
  • tharese flokesh
  • banje/tualet
 • Kontrollo disponibilitetin dhe cmimet
  Nga:
  Deri:
  Të rritur
  Femijë:
  1. Mosha e fëmijës:
  2. Mosha e fëmijës:
  3. Mosha e fëmijës:
  4. Mosha e fëmijës:
 • No Reviews Available for this Hotel

Oferta Speciale për Korfuz