Kalamota Island Hotel (Adults Only +18 vjec)

Kalamota Island Hotel (Adults Only +18 vjec)

Adresa: Donje Celo bb | Kolocep Island, Dubrovnik 20221,Dubrovnik And Riviera,Croatia
Parametrat e kërkimit:
 • Kalamota Island Hotel (Adults Only +18 vjec):

   

  I vendosur ne ishullin Kolocep rreth 30 min larg me varke nga Dubrovniku ne nje mjedis te qete dhe te mrekullueshem natyror. Resorti eshte rinovuar ne vitin 2013 dhe ofron 144 dhoma te cilat jane te arreduara ne menyre moderne  dhe komode. Hoteli eshte i pershtashem vetem per te rritur. Ju mund te relaksoheni ne shezlongjet dhe cadrat e vena pergjate pishines se hotelit si dhe per masazhe. Gjate dites ju mund  te zhvilloni aktivitete te ndryshme si pilates, tenis, vollejboll, minifutboll si dhe  sportet e ujit si kayaking, scuba diving si dhe keni mundesine te zhvilloni eskursione te ndryshme per te vizituar pjeset me te bukura te ishullit. Gjithashtu hoteli ofron organizime eventesh te vecanta si ditelindje, pervjetore etj. Baret dhe restorantet: Resorti operon me sherbimin all inclusive. Zaton restaurant eshte restoranti kryesor i hotelit dhe sherben mengjesin 07.00-10.00, dreken  12.30-15.00 dhe darken 19.00-21.30. Restoranti sherben gatime te kuzhines vendase dhe asaj mesdhetare. Al fresco a la carte restaurant sherben darken  nga ora 19.00-22.00 dhe servir gatime te kuzhines mesdhetare te shoqeruara nga disa lloje te ndryshme te pijeve vendase kryesisht vere. The bay a la carte restaurant sherben  darken nga ora 19.00-22.00 dhe servir gatime te kuzhines italiane. Moon snack bar ofron ushqime te lehta dhe te shpejta ndermjet oreve 11.00-17.00. Sonar lounge ndodhet prane restorantit kryesor dhe ofron intenet café, tv si dhe nje salle lojerash. Four elements lounge eshte i vendosur ne mjediset e jashtme te hotelit dhe ofron pije te ndryshme si alkolike, joalkolike, vendase dhe te importit gjate oreve 18.00-00.00. Coffe terrace eshte ne dispozicionin tuaj nga ora 00.00-09.30 dhe ofron lloje te ndryshme kafesh. Mojito bar eshte i hapur nga ora 00.00-11.00 dhe ofron nje shumellojshmeri pijesh dhe kokteilesh te ndryshme.  


  Shërbimet:

  Distancat nga:

  • Distance nga deti: 0 m

  Aktivitetet:

  • Shkolle zhytjeje
  • Ekskursione te organizuara
  • Mbremje muzikore
  • Lundrim
  • Zhytje scuba/zhytje
  • Barke Kajak me qira

  Pajisjet e hotelit dhe facilitetet:

  • Pishine e jashtme
  • Pishine e brendshme
  • Internet
  • Dhoma pa duhan
  • Qender trajtimi & SPA
  • Sherbim dhome 24 ore
  • Shezlonge dhe çadra ne pishine
  • Bar Pishine

  Te gjitha njesite e akomodimit jane te pajisura me:

  • Ballkoni
  • TV
  • Televizion satelitor
  • Kasaforte dhome
  • Ajer I kondicionuar
  • minibar
  • tharese flokesh
  • banje/tualet
  • Wi-Fi falas
  • facilitete per kafe dhe caj
  • hekur per hekurosje
 • Kontrollo disponibilitetin dhe cmimet
  Nga:
  Deri:
  Të rritur
  Femijë:
  1. Mosha e fëmijës:
  2. Mosha e fëmijës:
  3. Mosha e fëmijës:
  4. Mosha e fëmijës:
  • Dhome dyshe Standarte

   All inclusive ( ushqim dhe pijet te perfshira)
   1 463,00 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
 • No Reviews Available for this Hotel

Oferta Speciale për Dubrovnik & Riviera