Maxholiday Stone Palace Resort

Maxholiday Stone Palace Resort

Adresa: Erhan Demir Bulvarı Üçtepeler Mah. Barbaros Hayrettinpaşa Cad. No:12 Çolaklı / ANTALYA , 07600 Side, Turkey
Parametrat e kërkimit:
 • Maxholiday Stone Palace Resort:

  I ndodhur ne mes te gjelberimit dhe vetem disa metra larg detit hoteli ofron nje cilesi te larte sherbimi dhe akomodimi per te gjithe te ftuarit e saj. Hoteli eshte ndertuar ne vitin 1998 dhe eshte rinovuar ne vitin 2002 & 2014 dhe  ka nje distance prej 20 min nga aeroporti nderkombetar i Antalias. Siperfaqja e ketij hoteli eshte 32.000 dhe ka nje kapacitet prej 300 dhomash  te arredura me kushte moderne dhe cilesore. Dhomat jane te ndara ne : 165 dhoma standarte, 107 dhoma familjare, 55 dhoma superiore, 3 dhoma per personat me aftesi te kufizuara. Kompleksit ju ve  ne dispozicon 4 pishina (pishine e hapur , e mbyllur  dhe 2 pishina per femije), kendlojrash m akuapark dhe rreshqitese. Animacionet  show-t dhe spektaklet nuk do te mungojne pergjate gjithe qendrimit tuaj ne kete hotel. Terrenet sportive dhe sportet e ujit, trajtime speciale per trupin dhe lekuren tuaj jane nje kenaqesi dhe nje eksperience e re per tu provuar.  Ky hotel eshte i vleresuar me flamurin blu per sa i perket pastertise se ujit dhe cilesise se hotelit. Baret dhe restorantet – hoteli operon me sherbimin all inclusive dhe sherben ushqim dhe pije pergjate gjithe dites ne baret dhe restorantet e vena ne dispozcion duke ju sherbyer gatime nga guzhina turke dhe ajo nderkombetare. Stone restorant – sherben vaktet ne bufe te hapur me pjatat me te mira nga guzhina turke dhe ajo nderkombetare. Restoranti hapet nga ora 07.00-21.30. Amphi snack restorant – sherben gatime te shpejta gjate orarit te drekes. Aqua marine snack restorant – sherben gatime te shpejta ne breg te detit pergjate vaktit te drekes. Aquamarine fish & Italian restorant – sherben gatime speciale me baze peshku dhe prodhime deti si dhe gatime speciale nga guzhina italiane.  Lobby bar , Beach bar ,Disco bar  - ofrohen pije  pergjate gjithe dites duke filluar nga pijet e importit dhe vendase, alkoolike dhe joalkoolike, pije te ngrohta dhe te ftohta  si dhe kokteile te ndryshme me fruta.

  Shërbimet:

  Vakte dhe ushqime te ofruara:

  • All Inclusive

  Plazhe:

  • Plazh renor
  • Plazh Privat

  Distancat nga:

  • Aeroporti: 13 km
  • Distance nga deti: 250 m
  • Distance nga qendra: 45 km

  Aktivitetet:

  • Club disko
  • Arobi ne uje
  • Goditje me Hark
  • Basketboll
  • Volejboll plazhi
  • Bilardo
  • Lojra elektronike
  • Animacione per te rritur
  • Qender Fitnesi
  • futboll
  • Lunapark
  • Pingpong

  Pajisjet e hotelit dhe facilitetet:

  • Pishine e jashtme
  • Pishine e brendshme
  • Pishine femijesh
  • Sauna
  • Restorant
  • Zyre kembimi valutor
  • Pastrim kimik
  • Bar brenda hotelit
  • Kasaforte ne recepsion
  • Salle televizori
  • Restorant à la carte
  • Sallon bukurie
  • Qender trajtimi & SPA
  • Akses per karrige me rrota
  • Sherbim dhome 24 ore
  • Dyqan suveniresh
  • Boutique
  • Shezlonge dhe çadra ne pishine
  • Shezlonge dhe çadra ne plazh
  • Bar Pishine
  • Recepsion per makine me qira
  • Cocktailbar
  • Parking pa pagese
  • Bar ne plazh
  • Wi-Fi falas
  • Dhome per Valixhe
  • Sherbim Mjekesor
  • Rreshqitese per femije
  • Rreshqitese per te rritur
  • Peshqira plazhi me depozit
  • Klub lojrash per femije
  • Amfitater
  • Ambjent per te luajtur femijet
  • Loje me Shigjeta
  • Loje Shahu

  Sherbime per femije dhe bebe:

  • Animacione per femije
  • Baysitting/Kujdestar femijesh
  • Klub per femijet, Kopesht
  • Baby Cot

  Te gjitha njesite e akomodimit jane te pajisura me:

  • Ballkoni
  • Telefon
  • Televizion satelitor
  • kasaforte
  • Ambjent ndenjeje
  • Ajer I kondicionuar
  • minibar
  • tharese flokesh
  • banje/tualet
  • vaske

  Te Perfshira Ne Pakete:

  • Fluturimi Charter ✓
  • Transferta ✓

  Shënime

  • 2 femije falas deri ne moshen 10.9 vjecare

 • Kontrollo disponibilitetin dhe cmimet
  Nga:
  Deri:
  Të rritur
  Femijë:
  1. Mosha e fëmijës:
  2. Mosha e fëmijës:
  3. Mosha e fëmijës:
  4. Mosha e fëmijës:
  • Dhome dyshe Standarte

   All inclusive ( ushqim dhe pijet te perfshira)
   1 338,46 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
  • Dhome familjare

   All inclusive ( ushqim dhe pijet te perfshira)
   1 787,51 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
 • No Reviews Available for this Hotel

Oferta Speciale për Side