Sunrise Park Resort & Spa

Sunrise Park Resort & Spa

Adresa: Kizilagac Turizm Merkezi Manavgat Antalya, 07600 Kizilagac, Turkey
Sunrise Park Resort & SpaSunrise Park Resort & SpaSunrise Park Resort & SpaSunrise Park Resort & SpaSunrise Park Resort & SpaSunrise Park Resort & SpaSunrise Park Resort & SpaSunrise Park Resort & SpaSunrise Park Resort & SpaSunrise Park Resort & SpaSunrise Park Resort & SpaSunrise Park Resort & SpaSunrise Park Resort & SpaSunrise Park Resort & SpaSunrise Park Resort & SpaSunrise Park Resort & SpaSunrise Park Resort & SpaSunrise Park Resort & Spa
Parametrat e kërkimit:
 • Sunrise Park Resort & Spa:

  Hoteli ndodhet ne zonen e Sides vetem 55 min larg nga aeroporti i Antalias dhe 10 min larg nga qendra e qytetit antik te Sides.  Hoteli eshte ndertuar ne vitin 1993 dhe rinovuar ne vitin 2010 dhe ka nje siperfaqe prej 150.000 m2 . Ketu do te gjeni nje sherbim me  5 yje duke ju ofruar  nje cilesi te larte sherbimi dhe akomodimi per te gjithe pushuesit e saj.  Me nje kapacitet prej 504 dhomash   te arredura ne menyre elegante dhe me kushte moderne duke ua bere qendrimin tuaj akoma dhe me clodhes dhe komod. Ne dispozicionin tuaj jane : 2 pishina te  jashtme, 1 pishine te brendeshme, 2 pishina per femije dhe 5 rreshqitese . Terrene sportive ne breg te detit dhe ne fusha te posacme profesionale , sportet e ujit jane nje tjeter risi per tu argetuar sic jane banana ski, parashute etj, amfiteater show dhe spektakle  me muzike live pergjate gjithe qendrimit tuaj ne kete hotel. Qendra e fitnesit dhe e spa-se ofron trajtime te vecanta per turpin dhe lekuren tuaj. Baret dhe restorantet: Hoteli operon me sherbimin ultra all inclusive dhe sherben gatim dhe pije pergjate gjithe dites ne baret dhe restorantet e vena ne dispozicion. Restoranti kryesor-  hapet nga ora 07.00-21.30 dhe sherben vaktet kryesore te gatimit ne bufe te hapur duke ju ofruar mundesi zgjedhje nga guzhina turke dhe ajo nderkombetare sipas shijes dhe kerkeses suaj. Turkish gozleme – hapet nga ora 12.00-16.00 dhe  sherben gatime tradicionale nga guzhina  turke sic jane: byreku pitet etj.Pasticerie bar – sherben embelsira caj dhe kafe pergjate gjithe dites per te gjithe te ftuarit e saj. Kids bar- sherben gatime me menu te zgjedhur per femije. 9 restorante a la carta hapen nga ora 19.00-21.30 dhe sherben darkat tuaja me menu te peragjedhura nga guzhinat me te mira nderkombetare. Mediterran a la carte restorant – sherben darken me gatime te mira nga guzhina mesdhetare. Italian a la carte restorant – sherben gatimet me te mira nga guzhina italiane sic jane : pizzat, pastat etj. French a la carte restorant – sherbejne darkat tuaja me gatimet me te mira nga guzhina franceze. Russian a la carte restorant – sherben darkat tuaja me gatimet me te mira nga guzhina turke. Indian a la carte restorant – sherben darkat me te mira nga guzhina indiane. Japanese a la carte restorant – sherben darket me gatimet me te mira nga guzhina japoneze. Mongolian a la carte restorant – sherben gatimet me te mira nga guzhina mongoliane dhe jane me extra pagese. Barbeque a la carte restorant – per te gjithe te apasionuarit mbas gatimeve dhe produkteve te zgares. Sunrise snack bar , aqua snack bar, relax pool bar, lobby bar, open air disco bar - sherbejne te gjitha llojet e pijeve duke filluar nga ato vendase dhe te importit , te ngrohta dhe te ftohta , alkoolike dhe joalkoolike , embelsira dhe akullore  si dhe kokteile shumengjyreshe me shije te ndryshme.

  Shërbimet:

  Vakte dhe ushqime te ofruara:

  • Ultra All Inclusive

  Plazhe:

  • Plazh renor
  • Plazh Privat

  Distancat nga:

  • Aeroporti: 75 km
  • Distance nga deti: 0 m
  • Distance nga qendra: 10 km

  Aktivitetet:

  • Ski ne uje
  • Ski ne uje me banane
  • Kalerim mbi kale
  • Club disko
  • Parashute
  • Lundrim
  • Akuapark
  • windsurfing
  • Arobi ne uje
  • Basketboll
  • Volejboll plazhi
  • Bilardo
  • Lojra elektronike
  • Animacione per te rritur
  • Qender Fitnesi
  • futboll
  • Golf
  • Live Music
  • Stretching
  • Fusha Tenisi
  • Pingpong

  Pajisjet e hotelit dhe facilitetet:

  • Pishine e jashtme
  • Pishine e brendshme
  • Pishine femijesh
  • Sauna
  • Faks
  • Restorant
  • Zyre kembimi valutor
  • Dhoma pa duhan
  • Pastrim kimik
  • Bar brenda hotelit
  • Internet kafe
  • Kasaforte ne recepsion
  • Salle televizori
  • Restorant à la carte
  • Sallon bukurie
  • Qender trajtimi & SPA
  • Akses per karrige me rrota
  • Qender tregtare
  • Dyqan suveniresh
  • Boutique
  • Shezlonge dhe çadra ne pishine
  • Shezlonge dhe çadra ne plazh
  • Bar Pishine
  • Recepsion per makine me qira
  • Cocktailbar
  • Ashensor
  • Parking pa pagese
  • Bar ne plazh
  • Wi-Fi falas
  • Dhome per Valixhe
  • Sherbim Mjekesor
  • Rreshqitese per femije
  • Rreshqitese per te rritur
  • Peshqira plazhi me depozit
  • Klub lojrash per femije
  • Amfitater
  • Ambjent per te luajtur femijet
  • Loje me Shigjeta
  • Roje Plazhi
  • Trajtim special per te sapomartuarit
  • Loje Shahu

  Sherbime per femije dhe bebe:

  • Animacione per femije
  • Baysitting/Kujdestar femijesh
  • Klub per femijet, Kopesht
  • Baby Cot
  • Karrige per te ushqyer femijet
  • Mini aquapark
  • Menu ushqimi per bebe

  Te gjitha njesite e akomodimit jane te pajisura me:

  • Ballkoni
  • Telefon
  • Televizion satelitor
  • kasaforte
  • Ajer I kondicionuar
  • minibar
  • tharese flokesh
  • banje/tualet
  • facilitete per kafe dhe caj

  Te Perfshira Ne Pakete:

  • Fluturimi Charter ✓
  • Transferta ✓
 • Kontrollo disponibilitetin dhe cmimet
  Nga:
  Deri:
  Të rritur
  Femijë:
  1. Mosha e fëmijës:
  2. Mosha e fëmijës:
  3. Mosha e fëmijës:
  4. Mosha e fëmijës:
  • Dhome dyshe Club

   Ultra all inclusive
   1 521,44 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
  • Dhome dyshe Ndertesa kryesore

   Ultra all inclusive
   1 571,28 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
  • Dhome familjare Dublex Club

   Ultra all inclusive
   2 504,31 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
 • No Reviews Available for this Hotel

Oferta Speciale për Side