Thalassies Nouveau Hotel

Thalassies Nouveau Hotel

Adresa: Limenaria, Λιμενάρια Θάσου, Limenaria (Thassos) 640 02
Parametrat e kërkimit:
 • Thalassies Nouveau Hotel:

  Perball hotel Thalassies eshte ndertuar ThalassiesNouveau vetem 20 m larg detiti  cili operon qe ne vitin 2009. Ai ka 26 dhoma tearreduara ne menyre estetike, me pamje nga deti. Dhomat jane te ndara ne  12 dhoma dyshe, 5 dhoma treshe si dhe 9 dhomafamiljare te cilat kane dhome gjumi per femije. Ngjitur me hotelin ju do tegjeni nje pishine per te rritur, pishine per femije,qender fitnessi , sauna ,hidromasazhe, dhome lojerash si dhe shume aktivitete  te tjera te pershtatura per te gjitha moshat. Taverna eshte vendi ku sherben vaktet kryesore ne njecilesi te larte dhe ushqime nga guzhina mesdhetare dhe ajo greke. Bar dhe Poolbar ofron nje variete  pijesh freskuese ,vendase , kokteile shumengjyrshe te cilat do te jene ne dispozicionin tuaj ngaoret e para te mengjesit deri naten vone.

  Shërbimet:

  Vakte dhe ushqime te ofruara:

  • Mengjes dhe darke e perfshire pa pijet

  Plazhe:

  • Plazh renor

  Distancat nga:

  • Aeroporti: 25 km
  • Distance nga deti: 0 m

  Aktivitetet:

  • Ekskursione te organizuara
  • Shtegje per ecje dhe vrap
  • Mbremje muzikore
  • Kalerim mbi kale
  • Club disko
  • Barke Kajak me qira

  Pajisjet e hotelit dhe facilitetet:

  • Pishine e jashtme
  • Pishine femijesh
  • Sauna
  • Restorant
  • Dhoma pa duhan
  • Bar brenda hotelit
  • Qender trajtimi & SPA
  • Sherbim dhome 24 ore
  • Bar Pishine
  • Taverne
  • Ambjent per te luajtur femijet

  Te gjitha njesite e akomodimit jane te pajisura me:

  • TV
  • Telefon
  • Televizion satelitor
  • kasaforte
  • Ajer I kondicionuar
  • banje/tualet
 • Kontrollo disponibilitetin dhe cmimet
  Nga:
  Deri:
  Të rritur
  Femijë:
  1. Mosha e fëmijës:
  2. Mosha e fëmijës:
  3. Mosha e fëmijës:
  4. Mosha e fëmijës:
  • Dhome dyshe

   Mengjes + darke
   771,12 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
 • No Reviews Available for this Hotel

Oferta Speciale për Thassos