Palatino Hotel

Palatino Hotel

Adresa: - 10 Kolokotroni str. & Koliva 29100 Zakynthos Greece
Palatino HotelPalatino HotelPalatino HotelPalatino HotelPalatino HotelPalatino HotelPalatino HotelPalatino HotelPalatino HotelPalatino HotelPalatino HotelPalatino HotelPalatino HotelPalatino Hotel
Parametrat e kërkimit:
 • Palatino Hotel:

  Palatino hotel eshte nje hotel i ri vetem 2 min larg detit , 3 min larg nga porti IZakynthos dhe  7 min larg nga aeroporti iishullit.Hoteli ve ne dispozicionin tuaj 75 dhoma  ne total. Te gjitha dhomatjane elegante dhe te arreduara me stil. Hoteli  ofron per ju tarrace,dhome lojerash perfemije, internet dhe parkim. Trinityrestaurant eshte restoranti kryesori i cili sherbenushqime nga kuzhina mesdhetare dhe ajo vendase duke ju servirur produkte te fresketa. Pushuesit mund te nisin diten menje mengjes amerikan ne dhomen ku sherbehet mengjesi ose ne dhomen e tyre. Nehotel do te gjeni gjithashtu dhe nje restorant a la carte qe ju sherben ushqimete lehta, bare te ndryshme si dhe mund te kerkoni menu dietike.  Hoteli ofron gjithashtu dhe sherbimin nedhome.

   

  Shërbimet:

  Vakte dhe ushqime te ofruara:

  • Mengjes dhe darke e perfshire pa pijet

  Plazhe:

  • Plazh renor
  • Plazh publik

  Distancat nga:

  • Stacioni I autobusit: 2 km
  • Aeroporti: 4 km
  • Portet: 500 m
  • Distance nga deti: 100 m
  • Largesia nga qendra Historike: 300 m

  Aktivitetet:

  • Ekskursione te organizuara
  • Zhytje scuba/zhytje
  • Barke Kajak me qira

  Pajisjet e hotelit dhe facilitetet:

  • Faks
  • Restorant
  • Zyre kembimi valutor
  • Dhoma pa duhan
  • Pastrim kimik
  • Bar brenda hotelit
  • Restorant à la carte
  • Numri I sallave te takimit: 3
  • Sherbim dhome 24 ore
  • Recepsion per makine me qira
  • Cocktailbar
  • Wi-Fi falas
  • Dhome per Valixhe
  • Sherbim Mjekesor
  • Ambjent per te luajtur femijet

  Sherbime per femije dhe bebe:

  • Baysitting/Kujdestar femijesh

  Te gjitha njesite e akomodimit jane te pajisura me:

  • Ballkoni
  • TV
  • Telefon
  • Televizion satelitor
  • kasaforte
  • Ajer I kondicionuar
  • minibar
  • tharese flokesh
  • banje/tualet
  • Shapka
 • Kontrollo disponibilitetin dhe cmimet
  Nga:
  Deri:
  Të rritur
  Femijë:
  1. Mosha e fëmijës:
  2. Mosha e fëmijës:
  3. Mosha e fëmijës:
  4. Mosha e fëmijës:
 • No Reviews Available for this Hotel

Oferta Speciale për Zakynthos