IC Hotels Santai Family Resort

IC Hotels Santai Family Resort

Adresa: 3 Kum Tepesi Mevkii, 07500,Belek
Parametrat e kërkimit:
 • IC Hotels Santai Family Resort:

  Ic Santay Family Resort eshte anetare e zinxhirit IC, i ndertuar ne nje siperfaqe prej 94240 m2, me kopesht te madh, te dekoruar me rrugica te vogla per te shetitur dhe me pishina relaksuese. Ne total ka 464 dhoma dhe 1000 shtreter, me pamje nga qetesia e detit ose nga gjeberimi i kopeshtit. Me 382 dhoma standarte ne ndertesen kryesore, 4 dhoma familjare, 4 suita per femije, 40 deluxe vila te ndertuara ne kopesht, 14 junior suite, 5 senior suite, 2 king suite, 1 king villa. Pishinat ne kete hotel jane te ndertuara ne menyre te tille qe te kenaqin te gjithe pushuesit sipas preferencave qe kane. Hoteli ofron 3 pishina te jashtme, pishinen relax, pishine me rreshqitese, pishine me animacion, 2 pishina per femije dhe 1 pishine te brendshme. Qe pushimet tuaja te jene sa me te bukura, ky hotel ju ofron aktivitete dhe animacione qe nga mengjesi deri ne oret e vona te mbremjes si: kercime te ndryshme, Show, numra akrobatike, cirk, muzik live, karaoke, disko, party ne plazh, nate turke, aktivitete sportive, terrene sportive dhe sportet e ujit  si volejboll ne plazh, mesime te belly dace, mesime per kercim latin, mini Football, Mini Golf (9 Hole), qender fitnesi dhe spa-je me trajtime te vecanta per trupin dhe lekuren tuaj. Baret dhe Restorantet: Hoteli operon me sherbimin ultra all inclusive dhe sherben ushqim dhe pije pergjate gjithe dites ne baret dhe restorantet e vena ne dispozicion me nje shumellojshme perzgjedhjesh ne gatime nga guzhina turke dhe ajo nderkombetare. Jasmine’s restorant  kryesor - ku mengjesi , dreka dhe darka sherbehen ne bufe te hapur, me kapacitet 450 persona ne ambjentet e jashtme dhe 350 persona ne ambjentet e brendshme. Gjithashtu ne kete hotel mund te gjeni edhe restorantet a  la Carta qe sherbejne darken tuaj ne ambjente luksoze me gatime speciale te perzgjedhura. Cavalli a la carte  restorant – hapet nga ora 19.00-21.30 dhe sherben gatime speciale  nga guzhina italiane. Canton a la carte  restorant- sherben gatime speciale nga guzhina kineze. Casa a la carte restorant – sherben gatime speciale nga guzhina turke.  Mexicana a la carte  restorant- sherben specialitete nga  guzhina  meksikane. Sushi a la carte restorant- sherben gatime speciale nga guzhina  Japanese.  Fes  restorant- sherben dreken  me gatime  tradicionale turke.  Green Fish  a la carte restorant- sherben specialitetet me te mira me baze peshku dhe prodhime deti. Lobby Bar, Swim - Up - 1 ,Swim - Up -2 , Sunset Snack Bar, Vitamin Bar, Pocoloco Disco Bar, IC Café- sherbejne  te gjitha llojet e pijeve duke filluar nga ato te ngrohtat te ftohtat , alkoolike dhe joalkoolike vendase dhe te importit , kokteile shumengjyreshe me shije te ndryshme.

  Shërbimet:

  Vakte dhe ushqime te ofruara:

  • Ultra All Inclusive

  Plazhe:

  • Plazh renor
  • Plazh Privat

  Distancat nga:

  • Aeroporti: 34 km
  • Distance nga deti: 0 m
  • Distance nga qendra: 7 km

  Aktivitetet:

  • Ski ne uje
  • Ski ne uje me banane
  • Mbremje muzikore
  • Club disko
  • Lundrim
  • Arobi ne uje
  • Goditje me Hark
  • Basketboll
  • Volejboll plazhi
  • Bilardo
  • Bowling
  • Lojra elektronike
  • Animacione per te rritur
  • Qender Fitnesi
  • futboll
  • Fusha Tenisi
  • Pingpong

  Pajisjet e hotelit dhe facilitetet:

  • Pishine e jashtme
  • Pishine e brendshme
  • Pishine femijesh
  • Sauna
  • Faks
  • Restorant
  • Zyre kembimi valutor
  • Dhoma pa duhan
  • Pastrim kimik
  • Bar brenda hotelit
  • Internet kafe
  • Salle televizori
  • Restorant à la carte
  • Sallon bukurie
  • Qender trajtimi & SPA
  • Akses per karrige me rrota
  • Sherbim dhome 24 ore
  • Dyqan suveniresh
  • Boutique
  • Shezlonge dhe çadra ne pishine
  • Shezlonge dhe çadra ne plazh
  • Bar Pishine
  • Recepsion per makine me qira
  • Cocktailbar
  • Ashensor
  • Parking pa pagese
  • Bar ne plazh
  • Wi-Fi falas
  • Dhome per Valixhe
  • Sherbim Mjekesor
  • Rreshqitese per femije
  • Rreshqitese per te rritur
  • Peshqira plazhi me depozit
  • Klub lojrash per femije
  • Amfitater
  • Ambjent per te luajtur femijet
  • Loje me Shigjeta
  • Roje Plazhi
  • Trajtim special per te sapomartuarit

  Sherbime per femije dhe bebe:

  • Animacione per femije
  • Baysitting/Kujdestar femijesh
  • Banje per femije
  • Klub per femijet, Kopesht
  • Baby Cot
  • Karrige per te ushqyer femijet

  Te gjitha njesite e akomodimit jane te pajisura me:

  • Ballkoni
  • TV
  • Telefon
  • Televizion satelitor
  • kasaforte
  • Ambjent ndenjeje
  • Kasaforte dhome
  • Ajer I kondicionuar
  • minibar
  • tharese flokesh
  • Ngrohje
  • banje/tualet
  • Tarrace
  • vaske
  • facilitete per kafe dhe caj
  • Shapka

  Te Perfshira Ne Pakete:

  • Fluturimi Charter ✓
  • Transferta ✓
 • Kontrollo disponibilitetin dhe cmimet
  Nga:
  Deri:
  Të rritur
  Femijë:
  1. Mosha e fëmijës:
  2. Mosha e fëmijës:
  3. Mosha e fëmijës:
  4. Mosha e fëmijës:
  • Dhome dyshe Standarte

   Ultra all inclusive
   2 004,84 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
  • Dhome dyshe Standarte pamje nga deti

   Ultra all inclusive
   2 053,42 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
  • Dhome dyshe Standarte 2 femije falas

   Ultra all inclusive
   2 004,84 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
 • No Reviews Available for this Hotel

Oferta Speciale për Belek