Rixos Libertas

Rixos Libertas

Adresa: Liechtensteinov Put 3, 20000, Dubrovnik,Dubrovnik And Riviera,Croatia
Rixos LibertasRixos LibertasRixos LibertasRixos LibertasRixos LibertasRixos LibertasRixos LibertasRixos LibertasRixos LibertasRixos LibertasRixos LibertasRixos LibertasRixos LibertasRixos LibertasRixos Libertas
Parametrat e kërkimit:
 • Rixos Libertas:

  Rixos Libertas  eshte nje hotel I cili lidh bukurine natyrore dhe ate historike te gadishullit te Lapadit dhe Dubrovnikut. Hoteli ndodhet 2 min larg nga qendra e qytetit , 5 min nga qyteti I vjeter dhe 22 min larg nga aeroporti. Hoteli ve ne dispozicionin tuaj 254 dhoma te cilat I pergjigjen nevojave dhe kerkesave tuaja dhe jane te arreduara ne menyre moderne dhe komforte. Ju do te keni mundesi te argetoheni pafund dhe te shijoni cdo dite te qendrimit tuaj ne hotel. Keni mundesine  te luani ne Golden Sun Casino  e cila eshte casinoja e vetme ne qytet si dhe te argetoheni ne clubet e nates, party nen performancen e DJ me te famshem. Nje qender Spaje e cila ofron hydromassage,  banjo me avull, qender bukurie,  qender fitnesi si dhe terapi te ndryshme . Gjithashtu ne dispozicionin tuaj do te jete nje pishine e brendshme, nje pishine e jashtme, pishine per femije  dhe nje palester. Ju do te keni mundesi te merrni mesime tenisi si dhe te zhvilloni aktivietet sportive si bilardo, ciklizem, ekskursione  dhe sportet e ujit si zhytje, kayaking etj.

  Baret dhe restorantet: Ju do te gjeni nje ambient mikprites dhe me pamje te mrekullueshme te detit Adriatik ku serviret kuzhina kroate ne bufe te hapur si dhe pije te ndryshme dhe kokteile ekzotike . Mozaik restaurant sherben mengjesin nga ora 06.30-10.30 dhe darken ndermjet oreve 19.00-21.30, restoranti servir gatime nga kuzhina mesdhetare dhe ajo vendase te cilat sherbehen ne bufe te hapur . Lalezar grill a la carte  restaurant   eshte ne dispozicionin tuaj nga ora 19.00-00.00, restoranti servir gatime te kuzhines turke dhe asaj nderkombetare te gatura ne zgare ne nje ambient elegant dhe modern. Azzur fish  a la carte restaurant sherben darken ndermjet oreve 19.00-23.00 ku ju servir produktet e peshkut dhe frutat e detit te gatuara ne menyre tradicionale. Azzur restaurant sherben ushqime te lehta dhe te shpejta si  pizza, sallata te ndryshme, kebap, fruta dhe embelsira, restoranti sherben nga ora 10.00-17.00. Azzur Moet Ice Imperial Champagne eshte ne dispozicionin tuaj nga ora 10.00-17.00 dhe ofron nje shumellojshmeri pijesh dhe kokteilesh. Agora bar ofron pije te ndryshme si alkolike, joalkolike, vendase dhe te importit te sherbyera ne nje mjedis te qete dhe me pamje panoramike nga Adriatiku, eshte I hapur nga ora 08.00-03.00.

   

 • Kontrollo disponibilitetin dhe cmimet
  Nga:
  Deri:
  Të rritur
  Femijë:
  1. Mosha e fëmijës:
  2. Mosha e fëmijës:
  3. Mosha e fëmijës:
  4. Mosha e fëmijës:
 • No Reviews Available for this Hotel

Oferta Speciale për Dubrovnik & Riviera