Nirvana Lagoon Villas Suites & Spa

Nirvana Lagoon Villas Suites & Spa

Adresa: Ciftecesmeler Mevkii Atatürk Cad. No:139 Beldibi-2 Kemer/Antalya, 07985 Beldibi, Turkey
Parametrat e kërkimit:
 • Nirvana Lagoon Villas Suites & Spa:

  Crystal Nirvana hotel me nje siperfaqe perj 152,000 m2 eshte nje hotel i ri i hapur ne vitin 2013 dhe eshte ndertuar ne natyren e mrekullueshme midis detit mesdhe dhe maleve Taurus. Hoteli ndodhet ne breg te detit dhe laget nga ujrat e kristalta te detit Mesdhe. Ky resort eshte mjaft i gjelberuar me peme dhe lule shumengjyreshe dhe plazhin e tij privat rreth 900 m te gjate. Ofron nje cilesi te larte sherbimi dhe akomodimi dhe eshte shume lukzos. Me nje vendodhje per fekte midis malit dhe detiti ofron qetesi dhe relax maksimal per te gjithe pushuesit. Ketu do te gjeni mundesi te pafundme argetimi si: akuapark per te rritur dhe femije, show dhe spektakle ne amfiteatrin e hotelit , terrene sportive ne breg te detit dhe ne fusha profesioniste te ndricuara per te luajtuar gjate gjithe dites dhe nates , qendra e fitnesit dhe e saunave eshte spektakolare dhe e mrekullueshme duke ju ofruar trajtime per trupin dhe lekuren tuaj, ju mund te clodheni ne shezlongjet pergjate pishinave dhe ne breg te detit  ose mund te argetoheni duke eksploruar zonen perrreth me varke, zhytje dhe hedhje me parashute. I ndertuar ne nje stil ndryshe, me vileta, ju ofron 560 villa dhe 1534 shtreter ne total. Ketu do te perjetoni luksin, rehatine dhe kenaqesine ne cdo moment te dites duke kaluar pushime te paharruara per ju dhe femijet tuaj. Baret dhe restorantet: Hoteli operon me sherbimin ultra All inclusive duke ju servirur pijet vendase dhe te importuara , gatimet nga me te ndryshmet si ato vendase dhe nderkombetare.  Hoteli ofron restorantin kryesor Samsara restorant- Orari i hapjes nga ora 07.00- 21.30 ketu sherbehen  te treja vaktet kryesore  ne bufe te hapur si dhe vaktet e ndermjetme  sipas guzhines tradicionale turke. Gjithashtu ofron restorant a la carte me shumllojshmeri te ndryshme ushqimesh, El Parador Mexican, Mermaid – sherben darken  me prodhime deti,  La serenata – sherben guzhine mesdhetare  me prodhime mesdhetare, Bosphorus restorant -me prodhime vendase turke , Ginger restorant - me prodhime te lindjes , Pravda me prodhime ruse dhe 24h SAAT bistro. Baret jane : Brach Kiosk, Brahmon Lagoon bar, Jazar Laggon Bar, Karman Laggon Bar , Pena lagoon bar ne plazh, Ramona Villa Bar ,Vicna lagoon villa bar ,Pier bar, nectar bar, Aqua snack bar , Patissierie bar, bar ne pishine, Cafe Turca dhe Disco Bar- ketu do te gjeni pafundesi zgjedhjesh dhe pijesh duke filluar nga ato alkolike , jo alkolike , frekuese , te ngrohta etj.

   

  Shërbimet:

  Vakte dhe ushqime te ofruara:

  • Ultra All Inclusive

  Plazhe:

  • Plazh zallor
  • Plazh Privat

  Distancat nga:

  • Aeroporti: 43 km
  • Distance nga deti: 0 m
  • Distance nga qendra: 13 km

  Aktivitetet:

  • Ski ne uje
  • Ski ne uje me banane
  • Mbremje muzikore
  • Club disko
  • Parashute
  • Lundrim
  • Akuapark
  • windsurfing
  • Arobi ne uje
  • Goditje me Hark
  • Basketboll
  • Volejboll plazhi
  • Bilardo
  • Bowling
  • Lojra elektronike
  • Animacione per te rritur
  • Qender Fitnesi
  • futboll
  • Fusha Tenisi
  • Pingpong

  Pajisjet e hotelit dhe facilitetet:

  • Pishine e jashtme
  • Pishine femijesh
  • Faks
  • Restorant
  • Zyre kembimi valutor
  • Pastrim kimik
  • Bar brenda hotelit
  • Kasaforte ne recepsion
  • Sallon bukurie
  • Qender trajtimi & SPA
  • Akses per karrige me rrota
  • Dyqan suveniresh
  • Boutique
  • Shezlonge dhe çadra ne pishine
  • Shezlonge dhe çadra ne plazh
  • Recepsion per makine me qira
  • Cocktailbar
  • Ashensor
  • Parking pa pagese
  • Bar ne plazh
  • Wi-Fi falas
  • Dhome per Valixhe
  • Sherbim Mjekesor
  • Rreshqitese per femije
  • Rreshqitese per te rritur
  • Peshqira plazhi me depozit
  • Amfitater
  • Ambjent per te luajtur femijet
  • Loje me Shigjeta
  • Trajtim special per te sapomartuarit

  Sherbime per femije dhe bebe:

  • Animacione per femije
  • Baysitting/Kujdestar femijesh
  • Klub per femijet, Kopesht
  • Baby Cot
  • Karrige per te ushqyer femijet
  • Mini aquapark
  • Menu ushqimi per bebe

  Te gjitha njesite e akomodimit jane te pajisura me:

  • Telefon
  • Televizion satelitor
  • kasaforte
  • Kasaforte dhome
  • Ajer I kondicionuar
  • minibar
  • tharese flokesh
  • banje/tualet
  • vaske
  • Wi-Fi falas
  • facilitete per kafe dhe caj
  • Shapka

  Te Perfshira Ne Pakete:

  • Fluturimi Charter ✓
  • Transferta ✓
 • Kontrollo disponibilitetin dhe cmimet
  Nga:
  Deri:
  Të rritur
  Femijë:
  1. Mosha e fëmijës:
  2. Mosha e fëmijës:
  3. Mosha e fëmijës:
  4. Mosha e fëmijës:
  • Dhome dyshe Standarte Ndertesa kryesor

   Ultra all inclusive
   Sherbimi nuk eshte disponibel ne periudhen e kerkuar.
  • Dhome dyshe Superiore

   Ultra all inclusive
   Sherbimi nuk eshte disponibel ne periudhen e kerkuar.
  • Dhome familjare Ndertesa kryesore

   Ultra all inclusive
   Sherbimi nuk eshte disponibel ne periudhen e kerkuar.
 • No Reviews Available for this Hotel

Oferta Speciale për Kemer