Dobedan Exclusive & SPA

Dobedan Exclusive & SPA

Adresa: Sahil Mevkii Mimar Sinan Cadesi Number 1, Bogazkent 07500,Belek
Parametrat e kërkimit:
 • Dobedan Exclusive & SPA:

  Nje resort i mrekullueshem i ndertuar ne zonen turistike te Belekut vetem disa metra larg reres se arte qe laget nga ujrat e kristalta te detit Mesdhe, 30 min larg aeroportit te Antalias. Hoteli ofron nje cilesi te larte sherbimi dhe akomodimi per e gjithe miqte e saj i ndertuar ne vitin 2004 dhe  ka nje siperfaqe prej 64.000 m2. Ne dispozicion te pushuesve jane  ne total 308 dhoma, 237 dhoma standarte, 61 dhoma familjare, 8 suita dhe 2 suita mbreterore. Dhomat ofrojne kushte luksoze dhe te arreduara ne menyre elegante dhe moderne. Per te gjithe pushuesit hoteli ofron nje game te gjere aktivitetesh dhe argetimesh sic jane: terrene sportive ne breg te detit dhe ne fusha te posacme dhe profesionale volejboll, tenis, minigolf, sportet e ujit si canoe, pedalo, wind surf, jet ski, banana, parasailing, boat tour, katamaran, qendrat e fitnesit, spa, sauna masazhe do ju japin clodhje dhe kenaqesi me programet e tyre te vecante per trupin dhe lekuren tuaj. Gjithashtu ne dispozicion te femijeve do jene kendi i lojrave, animacionet , miniclubi etj. Hoteli sugjerohet per te rinje ,cifte , familjere dhe femijet e te gjitha moshave per te kaluar pushime te mrekullueshme ne rivieren e bukur turke. Baret dhe Restorantet: Hoteli operon me sherbimin ultra all inclusive dhe sherben ushqim dhe pije pergjate gjithe dites ne baret dhe restorantet e vena ne dispozicion me nje shumellojshme perzgjedhjesh ne gatime nga guzhina turke dhe ajo nderkombarare. Restoranti kryesor panorama dhe relax -  hapet nga ora 07.0021.30 dhe sherben vaktet kryesore dhe te ndermjetme ne bufe te hapur me gatimet me te mira nga guzhina nderkombatare duke ju ofruar mundesi te ndryshme perzgjedhjesh me ambjente te brendeshme dhe te jashtme. Chinese a la carte restorant – i dizenjaur me nje arkitekture te vecante  restoranti ofron gatimet me te mira nga guzhina Kineze. Italian a la carte restorant -  hapet na ora 19.00-21.30 dhe sherben darken tuaj me gatime speciale nga guzhina italiane dhe eshte vendi i duhur per te gjithe te apasiaonuarit mbas kesaj guzhina. French a la carte restorant – sherben darken me gatimet me speciale nga guzhina franceze me nje ambjent shume romantik. Roma fish a la carte restorant – sherben  darken me gatime me baze peshku dhe prodhime deti. Steak house – sherben darken  ne produkte te zgares si biftek, qofte etj. Cina bar, festival bar, golfers bar, bella bar, iskele bar, relax bar, bar disco – ketu sherbehen te gjitha llojet e pijeve duke filluar nga ato te ngrohtat te ftohtat, alkolike dhe joalkolike vendase dhe te importit, kokteile shumengjyreshe me shije te ndryshme.  


  Shërbimet:

  Vakte dhe ushqime te ofruara:

  • Ultra All Inclusive

  Plazhe:

  • Plazh renor
  • Plazh Privat

  Distancat nga:

  • Aeroporti: 40 km
  • Distance nga deti: 0 m
  • Distance nga qendra: 5 km

  Aktivitetet:

  • Shkolle zhytjeje
  • Ski ne uje
  • Ski ne uje me banane
  • Ekskursione te organizuara
  • Shtegje per ecje dhe vrap
  • Mbremje muzikore
  • Club disko
  • Parashute
  • Kanoe
  • Lundrim
  • Zhytje scuba/zhytje
  • Akuapark
  • Jeep Safaris

  Pajisjet e hotelit dhe facilitetet:

  • Pishine e jashtme
  • Pishine e brendshme
  • Pishine femijesh
  • Sauna
  • Faks
  • Internet
  • Restorant
  • Zyre kembimi valutor
  • Dhoma pa duhan
  • Pastrim kimik
  • Bar brenda hotelit
  • Internet kafe
  • Kasaforte ne recepsion
  • Salle televizori
  • Restorant à la carte
  • Sallon bukurie
  • Qender trajtimi & SPA
  • Akses per karrige me rrota
  • Qender tregtare
  • Sherbim dhome 24 ore
  • Dyqan suveniresh
  • Boutique
  • Shezlonge dhe çadra ne pishine
  • Shezlonge dhe çadra ne plazh
  • Bar Pishine
  • Recepsion per makine me qira
  • Cocktailbar
  • Ashensor
  • Parking pa pagese
  • Bar ne plazh
  • Wi-Fi falas
  • Dhome per Valixhe
  • Sherbim Mjekesor
  • Rreshqitese per femije
  • Rreshqitese per te rritur
  • Peshqira plazhi me depozit
  • Klub lojrash per femije
  • Amfitater
  • Ambjent per te luajtur femijet
  • Loje me Shigjeta
  • Roje Plazhi
  • Trajtim special per te sapomartuarit

  Sherbime per femije dhe bebe:

  • Animacione per femije
  • Baysitting/Kujdestar femijesh
  • Banje per femije
  • Klub per femijet, Kopesht
  • Baby Cot
  • Karrige per te ushqyer femijet

  Te gjitha njesite e akomodimit jane te pajisura me:

  • Ballkoni
  • TV
  • Telefon
  • Televizion satelitor
  • kasaforte
  • Ambjent ndenjeje
  • Kasaforte dhome
  • Ajer I kondicionuar
  • Xhakuzi
  • minibar
  • tharese flokesh
  • Ngrohje
  • banje/tualet
  • Tarrace
  • vaske
  • facilitete per kafe dhe caj
  • Shapka
  • Frigorifer

  Te Perfshira Ne Pakete:

  • Fluturimi Charter ✓
  • Transferta ✓
 • Kontrollo disponibilitetin dhe cmimet
  Nga:
  Deri:
  Të rritur
  Femijë:
  1. Mosha e fëmijës:
  2. Mosha e fëmijës:
  3. Mosha e fëmijës:
  4. Mosha e fëmijës:
  • Dhome dyshe Standarte

   Ultra all inclusive
   2 327,96 EUR
   Cmimi total per 6 netë
   për 2 persona
 • No Reviews Available for this Hotel

Oferta Speciale për Belek