Theophano Imperial Palace Hotel

Theophano Imperial Palace Hotel

Adresa: Theophano Imperial Palace Hotel Kassandra, 630 77 Halkidiki, Greece
Parametrat e kërkimit:
 • Theophano Imperial Palace Hotel:

  Theophano Imperial  Hotel ndodhet ne nje koder, me kopeshtin e mrekullueshme plot gjelberim, ndodhet vetem 5 min larg plazhit. Ofron pamje te mrekullueshme panoramike te detit Mesdhe, me arkitekturen e vecante ofron qetesi dhe relaks. Hoteli ofron cilesi te larte sherbimi, akomodimi, qetesie dhe  relaksi. Natyra e mrekullueshme e kesaj zone rrethuar nga palmat dhe pemet e ullirit shume afer bregut  te detit me rere te arte qe laget nga ujrat e kristalta te detit Mesdhe. Eshte nje vend ideal  per ciftet  dhe familjet me femijet e tyre.  Per te gjithe ata qe kerkojne nje eksperience te haparruar dhe pushime luksoze ky resort  ju ploteson atyre cdo kerkese.  Ketu do te gjeni mundesi te pafundme argetimi dhe clodhje duke filluar nga 6 fusha tenisi te vene na dispozionin tuaj, ku mund te praktikoni sportet e ujit si zhytjet, lundrimet me varke, serf, parashute, ju mund te kujdeseni per trupin dhe lekuren tuaj ne qendren e fitnesit, Spa-ve, Saunave, Jakuzin qe jane te vena ne dispozicionin tuaj , animacione te ndryshme per te rritur dhe femije gjate gjithe dites, muzike live, shezlongjet prane pishines dhe afer bregut te detit jane vene ne dispozionin tuaj per tu clodhur dhe shijuar pamjen fantastike te bregdetit te mrekullueshem rrethuar kodo me palma dhe pisha. Akomodimi ne kete hotel eshte  modern dhe elegant.  Hoteli zoteron 173 dhoma luksoze te ndara ne Delux Suita, Imparial Suita me pishine private, Anatoli executive dhe Club me pishine private, grand pool siute me pishine dhe kopesht privat, deluxe suite dhe deluxe room. Baret dhe restorantet: Ky hotel nje vemendje te vecante i ka kushtuar dhe pijeve dhe ushqimit qe servit per ju ne restorantet dhe baret e vena ne dispozicion. Restoranti kryesor - sherben gatime mesdhetare ne kopeshtin e hotelit. The celine a la carte restorant – sherben menu a la carta me prodhime deti dhe menu nderkombetare. The italian tratoria “La basiliko“ – sherben gatime italiane  tradicionale si piza, spageti  etj duke i shoqeruar me piano bar muzike. Bari ne det dhe ne pishine – sherben te gjitha llojet e pijeve te ngrohta dhe te ftohta, alkolike dhe joalkolike, kokteile, akullore etj.

   

  Shërbimet:

  Vakte dhe ushqime te ofruara:

  • Mengjes dhe darke e perfshire pa pijet

  Plazhe:

  • Plazh renor

  Distancat nga:

  • Aeroporti: 80 km
  • Distance nga deti: 0 m

  Aktivitetet:

  • Shkolle zhytjeje
  • Ski ne uje
  • Ekskursione te organizuara
  • Shtegje per ecje dhe vrap
  • Kalerim mbi kale
  • Kanoe
  • Zhytje scuba/zhytje
  • Barke Kajak me qira

  Pajisjet e hotelit dhe facilitetet:

  • Pishine e jashtme
  • Faks
  • Restorant
  • Zyre kembimi valutor
  • Dhoma pa duhan
  • Pastrim kimik
  • Bar brenda hotelit
  • Internet kafe
  • Salle televizori
  • Restorant à la carte
  • Numri I sallave te takimit: 1
  • Qender tregtare
  • Sherbim dhome 24 ore
  • Dyqan suveniresh
  • Boutique
  • Bar Pishine
  • Recepsion per makine me qira
  • Taverne
  • Bar ne plazh
  • Wi-Fi falas
  • Loje me Shigjeta

  Te gjitha njesite e akomodimit jane te pajisura me:

  • Ballkoni
  • TV
  • Telefon
  • Televizion satelitor
  • kasaforte
  • Ajer I kondicionuar
  • minibar
  • tharese flokesh
  • banje/tualet
  • Wi-Fi falas
  • Shapka
 • Kontrollo disponibilitetin dhe cmimet
  Nga:
  Deri:
  Të rritur
  Femijë:
  1. Mosha e fëmijës:
  2. Mosha e fëmijës:
  3. Mosha e fëmijës:
  4. Mosha e fëmijës:
 • No Reviews Available for this Hotel

Oferta Speciale për Halkidiki