Messonghi Beach Resort

Messonghi Beach Resort

Adresa: Corfu 491 00,Korfuz,Greece
Messonghi Beach ResortMessonghi Beach ResortMessonghi Beach ResortMessonghi Beach ResortMessonghi Beach ResortMessonghi Beach ResortMessonghi Beach ResortMessonghi Beach ResortMessonghi Beach ResortMessonghi Beach ResortMessonghi Beach Resort
Parametrat e kërkimit:
 • Messonghi Beach Resort:

  Messonghi beach hotel eshte i lokalizuar direkt ne det. I rrethuar nga kopshtet me lule, bregu eshte gjysme rere gjysme guricka dhe hoteli ka cadra e veta per ti thjeshtesuar klientet dhe per ti dhene atyre me shume rehati. Me pozicionin e tij te shkelqyer eshte iideal per familjaret dhe eshte nje nga hotelet me te njohur ne ishull. Eshte vendosur ne mes te fshatrave Moraitika , ne jug te qytetit te Korfuzit. Me nje  larmi te gjere  programesh argetuese  sic jane : animacione e ndryshme, sportet e ujit   dhe pozites se saj te shkelqyer behet vend ideal per pushime te bukura per cdo kend. Per pushuesit qe  jane te apasionuar pas aventures dhe zbulimit te ishullit  eshte nje vend ideal dhe jo shume I kushtueshme . Perbehet nga 870 dhoma ne total te vendosura ne ndertesa te ndryshme. Hoteli e sherben mengjesin ne buffe te hapur, dreken ne a la carte menu dhe darken ne restorantin kryesor ne buffe , me menu te pasur. Hoteli ofron edhe snack gjate gjithe dites neper kafene dhe bare. 

  Shërbimet:

  Vakte dhe ushqime te ofruara:

  • All Inclusive

  Plazhe:

  • Plazh renor
  • Plazh publik

  Distancat nga:

  • Aeroporti: 20 km
  • Distance nga deti: 0 m

  Aktivitetet:

  • Shkolle zhytjeje
  • Ski ne uje
  • Ski ne uje me banane
  • Ekskursione te organizuara
  • Parashute
  • Lundrim
  • Zhytje scuba/zhytje
  • Barke Kajak me qira

  Pajisjet e hotelit dhe facilitetet:

  • Pishine e jashtme
  • Pishine femijesh
  • Sauna
  • Internet
  • Restorant
  • Dhoma pa duhan
  • Pastrim kimik
  • Bar brenda hotelit
  • Internet kafe
  • Salle televizori
  • Numri I sallave te takimit: 1
  • Sallon bukurie
  • Qender trajtimi & SPA
  • Qender tregtare
  • Sherbim dhome 24 ore
  • Boutique
  • Shezlonge dhe çadra ne pishine
  • Bar Pishine
  • Parking pa pagese
  • Dhome per Valixhe
  • Shezlonget dhe cadrat ne plazh me pagese
  • Rreshqitese per femije
  • Klub lojrash per femije

  Te gjitha njesite e akomodimit jane te pajisura me:

  • Ballkoni
  • TV
  • Telefon
  • Televizion satelitor
  • Ajer I kondicionuar
  • minibar
  • tharese flokesh
  • banje/tualet
  • Tarrace
  • Wi-Fi me pagese
 • Kontrollo disponibilitetin dhe cmimet
  Nga:
  Deri:
  Të rritur
  Femijë:
  1. Mosha e fëmijës:
  2. Mosha e fëmijës:
  3. Mosha e fëmijës:
  4. Mosha e fëmijës:
  • Dhome dyshe Superiore me pamje nga deti

   All inclusive ( ushqim dhe pijet te perfshira)
   Sherbimi nuk eshte disponibel ne periudhen e kerkuar.
   Dhome dyshe Superiore me pamje nga deti
   Dhome dyshe Superiore me pamje nga detiDhome dyshe Superiore me pamje nga detiDhome dyshe Superiore me pamje nga detiDhome dyshe Superiore me pamje nga deti

   Shërbimet:

   Veçorite e dhomave te hotelit:

   • Emri: Superior
   • Ballkoni
   • Mini frigorifer ne dhome
   • Banje/ tualet
   • Telefone
   • Tv / stacione televizive me satelit
   • Tharese Flokesh
   • Wi-Fi me pagese shtese
   • Ajer I kondicionuar
   • Shtreter: Krevat matrimonial ose dy krevat tek dhe nje krevat portativ per personin e trete
  • Dhome familjare Superiore

   All inclusive ( ushqim dhe pijet te perfshira)
   Sherbimi nuk eshte disponibel ne periudhen e kerkuar.
   Dhome familjare Superiore
   Dhome familjare SuperioreDhome familjare SuperioreDhome familjare SuperioreDhome familjare SuperioreDhome familjare SuperioreDhome familjare SuperioreDhome familjare SuperioreDhome familjare SuperioreDhome familjare SuperioreDhome familjare Superiore

   Shërbimet:

   Veçorite e dhomave te hotelit:

   • Emri: Superiore
   • Ballkoni
   • Banje/ tualet
   • Telefone
   • Tv / stacione televizive me satelit
   • Sherbim hekurosje
   • Tharese Flokesh
   • Wi-Fi me pagese shtese
   • Ajer I kondicionuar
   • Shtreter: Dhoma ka 2 krevat tek dhe 2 divan ose 2 krevat tek dhe nje krevat dykatesh
   • Divan
  • Dhome dyshe Superiore me pamje nga kopeshti

   All inclusive ( ushqim dhe pijet te perfshira)
   Sherbimi nuk eshte disponibel ne periudhen e kerkuar.
 • No Reviews Available for this Hotel

Oferta Speciale për Korfuz